مایکروسافت جان یکی از بهترین ویندوز 10 به روز رسانی نقاط ضعف


Illustration for article titled Microsoft Kills One of Its Best Windows 10 Update Loopholes

تصویر: مایکروسافت

مایکروسافت همچنان به رول کردن آن آخرین ویندوز 10 نسخه 2004 به روز رسانی به مصرف کنندگان و کسب و کار به نظر می رسد مانند آن را دور گرفتن برخی از کلید قدرت پردازش داشتن غیر از صفحه اصلی نسخه از سیستم عامل به طور عمده توانایی به تاخیر در به روز رسانی عمده. برای اولین بار کشف توسط WindowsTimesمایکروسافت بی سر و صدا کاهش می یابد مقدار از زمان Windows 10 Pro Enterprise و آموزش کاربران دستی می تواند تاخیر در به روز رسانی از 365 روز فقط 35 روز است که در این زمان مقدار زمان صفحه اصلی کاربران داشته باشد.

تبلیغات

به گفته مایکروسافتاین تغییر عمدی است. این شرکت می خواهد به “جلوگیری از سردرگمی” بنابراین تمام دستگاه های در حال اجرا در ویندوز 10 می توانید بیشتر از یک تغییر سیاست این نهاد در سال گذشته: تنها هدف قرار دادن دستگاه های در حال اجرا یک به روز رسانی عمده نسخه ای که در حال نزدیک شدن پایان خدمت. این بدان معناست که اگر شما به روز نیست در حالی که صرف نظر از چه نسخه ای از ویندوز شما, شما باید برای به روز رسانی.

اما به نظر می رسد مایکروسافت پیش بینی کرده اند برخی از پتانسیل مقاومت قبل از این تغییر; کسب و کار کاربران هنوز هم می تواند تاخیر در به روز رسانی از طریق گروه سیاست تنظیم. مایکروسافت می گوید:

“اگر شما مایل به ادامه اعمال نفوذ deferrals شما می توانید با استفاده از خط مشی گروه محلی (Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update > به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار > را انتخاب کنید هنگامی که پیش نمایش ایجاد شده و قابلیت به روز رسانی در حال دریافت و یا انتخاب کنید که کیفیت دریافت به روز رسانی).”

تبلیغات

مایکروسافت نیز بی سر و صدا تغییر مکان منو از پنجره 10 شروع تازه از ویژگی های در نسخه 2004 که باعث شد برخی از سردرگمی در مورد اینکه آیا یا نه این ویژگی تا به حال شده است به طور کامل حذف شده است.

مشکل با مایکروسافت از بین بردن و یا کاهش ویندوز 10 کاربران توانایی به صورت دستی تسلیم عمده به روز رسانی است که ممکن است بی ثباتی باعث اشکالات آن را رفع کند. TechRadar به تازگی گزارش اشکال در نسخه های 1903 و سال 1909 است که باعث می شود برخی از رایانه به طور تصادفی راه اندازی مجدد با یک “کامپیوتر خود را به طور خودکار راه اندازی مجدد در یک دقیقه” پیام هشدار. و کسانی که نسخه های منتشر شده کمتر از یک سال پیش.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

نسخه 1903 نیز دیگر مسائل شایع ، به روز رسانی می تواند گسسته GPU قابلیت در سطح کتاب 2s. برخی از کوالکام و Realtek درایور دستگاه نسخه, نیست, سازگار با به روز رسانی. برخی از کاربران با اینتل درایور صوتی تجربه سریع تر از حالت عادی باتری تخلیه. آه و اجازه دهید فراموش نکنید در مورد این اشکال که باعث بالا استفاده از CPUو یا یک اشکال است که مانع از درایور های دستگاه از درستی بارگذاری. نیاز من در?

مایکروسافت ‘کاهش’ برخی از این مشکل با مسدود کردن محصولات آسیب دیده از به روز رسانی به ویندوز 10 1903 به طور خودکار اما چپ که افرادی که در حال حاضر به روز شده و با گذشت 30 روز عقبگرد پنجره سل. آنها گیر کرده است با این اشکالات تا مایکروسافت نسخه جدید است که رفع آنها.

تبلیغات

اما infamously ویندوز 10 اکتبر 2018 نسخه 1809 به روز رسانی به تعویق افتاد برای یک ماه به دلیل یک اشکال جدی حذف کاربران فایل ها پس از به روز رسانی. و همیشه بعد از رفع آن وجود دارد یکی دیگر از اشکال عمده که overwrote استخراج فایل های فشرده بدون هیچ گونه تایید. مایکروسافت قادر به صدور تکه و از سرگیری اجرای نسخه 1809 در نوامبر سال 2018 است.

اگر شما می خواهید برای دیدن همه چیز است که مایکروسافت ثابت کرده است و یا هنوز برای رفع هر یک از آن ویندوز 10 نسخه شما می توانید ببینید که در اینجا. و نگه دارید تا زمانی که شما می توانید قبل از استفاده از نسخه 2004 به روز رسانی اگر شما در حال حاضر نیست. کامپیوتر من است که به من گفتن “ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی در راه است” اما من نه ضربه به روز رسانی تا زمانی که من سیستم عامل نیروهای به من…و من فقط باید دعا کنیم که چیزی را اشتباه می رود.

تبلیغات