مایکروسافت جان کردن کینکت (برای این) با ایکس باکس سری X


Illustration for article titled Microsoft Kills off Kinect (For Good This Time) With Xbox Series X

گرافیک: مایکروسافت

شما می دانید که گرد و غبار تحت پوشش کینکت شما باید جمع دور با وحش از دیگر الکترونیک و آکورد? شما می توانید در نادیده گرفتن آن است.

تبلیغات

در روز پنج شنبه مایکروسافت تایید آن ایکس باکس سری X نمی پشتیبانی از کینکت و کنسول سازگاری—یکی از ویژگی های است که به شدت به کرات در این منجر به انتشار آن—نمی خواهد گسترش به بازی های طراحی شده برای محیطی.

“این هدف ما برای همه ایکس باکس یکی از بازی های که نیاز به کینکت بازی ایکس باکس سری X در راه اندازی کنسول” نوشت: مدیر عامل شرکت Phil Spencer در یک پست وبلاگ جزئیات ایکس باکس مایکروسافت قصد دارد (از جمله راه اندازی تاریخ xCloud و ادغام آن با بازی رمز عبور).

تبلیغات

و در صورتی که روشن نیست به اندازه کافی اسپنسر بعد گفت: آستانه در هیچ شرایط نامشخص “[t]در اینجا هیچ راهی برای کینکت به کار” در سری X.

آن را به سختی تعجب می شود که مایکروسافت نشان از آن آینده کنسول تا کنون. با تشکر تبلیغاتی, تصاویر, ما شناخته شده برای ماه که سری X فاقد این نوع اختصاصی کینکت پورت بر روی ایکس باکس یکی از. مایکروسافت جدیدترین کنسول های Xbox One و Xbox One X نیز از دست رفته این بندر اما کینکت بازی هنوز هم می تواند بازی های برگزار شده از طریق USB و آداپتور. پس از کشتن کینکت در سال 2017, مایکروسافت قطع این آداپتور سال آینده, پس از آن کمی تعجب می کنم که چرا این تصمیم به رها کردن پشتیبانی برای آنها در سری X.

هر چند این خبر بسیار تکان دهنده از, آن را هنوز هم احساس می کند مانند پایان یک فصل و مایکروسافت در تاریخ است. در اصل راه اندازی به عنوان یک وسیله جانبی برای ایکس باکس 360 در سال 2010 کینکت به طور گسترده ای دیده می شود که مایکروسافت در پاسخ به نینتندو Wii از راه دور, یک راه برای ترکیب کنترل حرکت و بازی (البته منهای کنترل کننده شما می تواند به طور تصادفی پرت کردن به تلویزیون خود را). هرگز آن را به دست آورد این نوع از جریان اصلی موفقیت نینتندو Wii و متوجه و زمان Xbox One در سال 2013 منتشر شده آن مرگ knells شد و در حال حاضر با صدای بلند و روشن است.

دمدمی محیطی بعد از آن یک بیت از یک زندگی دوم به عنوان یک ماژول برای توسعه دهندگانو فن آوری خود را با کمک فرم بنیاد مایکروسافت HoloLens اما به عنوان یک مصرف کننده محصول Kinect را فرود به ابزار قبرستان وقت پیش.

تبلیغات

روز پنج شنبه در این پست وبلاگ اسپنسر تاکید کرد که محرومیت چند استثنا اکثریت قریب به اتفاق ایکس باکس کتابخانه را هنوز هم در دسترس خواهد بود در سری X.

تبلیغات

“ما سازگاری مهندسین باید سال ها وقت صرف ابداع راه های مبتکرانه برای, مدرن, نسل بعدی تکنولوژی به بازی های کتابخانه شما در حال ساخت امروز حتی بهتر از بدون هیچ هزینه اضافی و با هیچ کار از توسعه دهندگان,” او نوشت.

درست است از صدها عنوان عدم کینکت پشتیبانی تنها بر چند ده بازی. و صادقانه بود و کسی هنوز بازی آنها را به هر حال ؟ این فقط رقص سری ممکن است تنها استثنا اما با توجه به این که آن را در دسترس در فقط در مورد هر پلت فرم های دیگر در بازار من فکر می کنم طرفداران خوب خواهد بود.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net