‘شبیه ساز پرواز مایکروسافت’ را در فروشگاه بازی برای مدها

Microsoft Flight Simulator

مایکروسافت

شبیه ساز پرواز مایکروسافت است که به طور جدی بازی — یک نسخه فیزیکی در دسترس خواهد بود در 10 دی وی دی, بعد از همه. شما قادر خواهید بود به حرکت به یک شبیه سازی از کل سیاره و آن را به عنوان سمبل زندگی در دنیای واقعی پرواز و اطلاعات آب و هوا. این شهر همچنین دارای یک جهان چند نفره سیستم که Asobo Studio می گوید می تواند رسیدگی به صدها نفر از هزاران نفر از هواپیما در یک زمان.

اما اگر شما هنوز هم در حسرت بیشتر شما قادر خواهید بود برای خرید افزودنیهای هواپیما و فرودگاه ها و بیشتر از طریق بازی, بازار, برای اولین بار در این سری است. تیم توسعه گفت: حق رای دادن به هواداران و جامعه “شده است فوق العاده پر جنب و جوش ، delighting simmers با خلاقیت خود را برای سال های بسیاری است.” تنها مورد تایید سازندگان می توانید فروش خود را add-ons در بازار ، شما نیاز به درخواست برای دسترسی به, اگر شما می خواهید به شاهین اجناس خود را وجود دارد و هیچ هزینه ای برای ثبت نام.

مایکروسافت اشاره کرد که بازار اساسا متمرکز کانال برای سازندگان به فروش اقلام و بازیکنان می توانند آنها را انتخاب کنید تا بدون خروج از بازی. Modders می توانید قیمت خود را بررسی کنید که چگونه به خوبی کالاهای دیجیتال خود را در حال انجام را ببینید چقدر درآمد آنها تولید و به طور خودکار دریافت پرداخت ها از بازار است. اینکه آیا یا نه آنها مورد تایید سازندگان هنوز هم می توانید ارائه خود را اضافه کردن فایرفاکس از طریق سایت های دیگر و عرض است.

شبیه ساز پرواز منتشر خواهد شد بر روی کامپیوتر در آگوست 18th. مایکروسافت هنوز برای فاش کردن زمانی که آن را وارد در ایکس باکس یکی از.

در این مقاله: micosoft شبیه ساز پرواز micosoftflightsimulator, هواداران, انجمن, بازار, asobo studio, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, شبیه ساز پرواز flightsimulator پرواز, شبیه ساز 2020, flightsimulator2020, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>