کارمندان مایکروسافت درخواست این شرکت برای پایان دادن به قرارداد با پلیس سیاتل

A Seattle Police officer throws a canister towards protesters during a protest against racial inequality in the aftermath of the death in Minneapolis police custody of George Floyd, near the Seattle Police department's East Precinct in Seattle, Washington, U.S. June 8, 2020. REUTERS/Lindsey Wasson
لیندزی Wasson / ایسنا

صدها نفر از کارکنان مایکروسافت در حال تماس با شرکت برای لغو آن قرارداد با اداره پلیس سیاتل (SPD) و ایجاد تغییرات دیگر در پاسخ به پلیس و استفاده از گاز اشک آور و دیگر تاکتیک های خشونت آمیز در طول های اخیر مسالمت آمیز تظاهرات OneZero گزارش. در این نامه — ایمیل به مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و معاون اجرایی رئیس جمهور Kurt DelBene — آدرس هر دو COVID-19 همه گیر و تظاهرات اخیر. بیش از 250 کارمند بودند CC می خواهم برای نشان دادن همبستگی خود را.

ایمیل اشاره می کند که بسیاری از مایکروسافت کارکنان زندگی در کاپیتول هیل محله را تجربه کرده اند گاز اشک آور و flashbang انفجار استفاده شده توسط پلیس. آن را می پرسد که همکاران و مدیران و رهبران زندگی در خارج از سیاتل به رسمیت شناختن “خشونت واقعیت” است که مردم در این شهرستان در حال تجربه.

“ما همه در توافقنامه ای که محله ما تبدیل شده به [a] warzone تشدید توسط SPD و که ما همکاران و رهبران نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد” این نامه را می خواند. “ما نیاز به آگاهی و همدلی در سراسر هر سطح از مدیریت در اسرع وقت به طوری که این بار از آموزش ما همکاران سقوط می کند بر کسانی که از ما در وسط عمومی ایمنی و بهداشت روان در بحران است.”

کارکنان بپرسید که مایکروسافت در محکوم کردن استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و flashbanging مسالمت آمیز معترضان لغو قرارداد با SPD و اجرای قانون درخواست برای استعفای شهردار سیاتل جنی Durkan “برای او شکست برای محافظت از مردم خود و حفظ پلیس پاسخگو” و حمایت defunding و demilitarizing SPD.

این نامه همچنین می پرسد مایکروسافت رهبران برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده سیاتل لیست از خواسته ها و تشویق کمکهای مالی و کارمند تطبیق به سازمان های مرتبط. نامه درخواست چهار روز کار در هفته و سیاست است که به شرکت اجازه می دهد برای 50 درصد کاهش در بهره وری با توجه به همه گیر و تظاهرات.

در یک پست وبلاگ منتشر شده در اواخر هفته گذشته نادلا گفت: این شرکت دارای “اهداف و برنامه ها به منظور بهبود نمایندگی در تمام نقش ها و در تمام سطوح” که آن را با استفاده از فن آوری خود را و صدای خود را به ایجاد عادلانه تر سیستم عدالت کیفری و آن را تعمیق تعامل آن با شش سازمان پرداختن به نژادی و نابرابری. اما آن وعده ها به مراتب کمتر خاص از خواسته های مطرح شده در این کارمند نامه.

این نامه به شرح زیر تاریخچه ای از مایکروسافت و گوگل و دیگر tech کارکنان فشار شرکت های خود را به خندق قرارداد با سازمان های دولتی که آیا سوال برانگیز چیز است. مثلا هزاران نفر از کارمندان گوگل با موفقیت درخواست مدیر عامل سوندار پیچای به رها کردن بحث پنتاگون هوش مصنوعی, پروژه, و, مایکروسافت, کارگران خواستار پایان دادن به HoloLens قرارداد با ارتش ایالات متحده است. آن را بیش از حد به زودی به گفتن نیست که آیا مایکروسافت موافقت خود را با هر یک از جدید ترین خواسته.

Engadget رسیده به مایکروسافت برای نظر.

در این مقاله: مایکروسافت, کارمندان, نامه درخواست مطالبات سیاتل پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت, rahmani, kurt delbene جنی durkan, covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>