مایکروسافت Edge درمان زبانه های مرورگر به عنوان پنجره جداگانه است عجیب هیجان انگیز


چگونه. ناجور. سرد است!
Gif: مایکروسافت

حتی اگر مایکروسافت شده است باعث بسیاری از سردرد به تازگی با قابلیت تغییرات اشکالات و برخی دیگر غیر ضروری لودگی به نظر می رسد مانند آن خواهد رسید ظریف چند خانه اجرا می شود با توجه به آخرین Windows 10 Insider Preview build. این ارائه می دهد برخی از تغییرات ظاهری مانند موضوع آگاه کاشی در شروع خواهد شد که تغییر رنگ شروع کاشی بر اساس چه رنگ اصلی شما انتخاب کرده اید در این بخش و فرد وظیفه نیز شروع کردن کمی تمیز کننده تنها به شما نشان مناسب ترین آیکون ها بر اساس اینکه شما باید یک ارتباط گوشی آندروید و یا ایکس باکس حساب. اما از ویژگی های من بیشتر هیجان زده در مورد توانایی Alt + Tab از طریق لبه زبانه های مرورگر مانند آنها جداگانه ویندوز.

تبلیغات

من حتی نمی با استفاده از لبه در حال حاضر. My زندگی کردن در گوگل کروم. هنوز این قانع کننده ترین ویژگی های لبه به در واقع من می خواهم به سوئیچ—با فرض آن در نهایت رول به طور منظم ویندوز 10 کاربران است. من مطمئن هستم که آن را به نظر می رسد مانند یک چیز عجیب و غریب برای تغییر مرورگرهای بیش از, اما من با تکیه بر Alt + Tab خیلی بیشتر از من کاهش داد و از دو مانیتور به یک است. من دوست دارم همه اضافی فضای میز, اما نه قادر بودن به سرعت اسکن از یک پنجره به بعد در یکی دیگر از مانیتور احساس می کند خوب بسیار کندتر است. من به طور کامل تنظیم نشده است.

باز کردن چندین پنجره به Alt + Tab از طریق شده است راه حل من تا کنون. Yes آن شکست کل نقطه ای از زبانه های مرورگر و Ctrl + Tab در وهله اول. من می دانم که بrowser زبانه طراحی شده بودند به خلاص شدن از شر تمام آن پنجره درهم و برهمی را در نوار وظیفه است و من فقط باید Ctrl + Tab. اما برای همه ویندوز 10 معایب زیبایی در این است چگونه سازگار آن را به طور کلی است برای کاربر به طور متوسط.

تبلیغات

مانند برخورد با Taskbar. وجود دارد راه های متعدد برای انجام کارهای. You می تواند کلید های میانبر دسکتاپ و به طور کامل چشم پوشی از وظیفه. و یا شما می توانید خود را ترک آیکون های دسکتاپ و قرار دادن تمام کلید های میانبر در نوار وظیفه و هرگز لمس منوی شروع. و یا شما می توانید ترک این وظیفه خود را برای استفاده ترین برنامه ها و استفاده از نوار شروع به حرکت از طریق آنهایی که شما با استفاده از یک بار در ماه. همه ما باید به روش های مختلف انجام کارها و این لبه های جدید از ویژگی های ساخته شده است که همان روح است.

من مانند در اختیار داشتن یک دید کلی از تمام پنجره های باز. به هر دلیل آن را کمک می کند تا مغز من با سرعت بیشتری یاد داشته باشید آنچه که در صفحه Alt + Tab است و نزدیک به تقلید از یک dual-نظارت بر تجربه و سپس Ctrl + Tab (من هرگز دوست راه Windows کل ضربه محکم و ناگهانی یک پنجره به یک طرف صفحه نمایش چیزی). همچنین احساس می کنم می توانید چرخه را از طریق ویندوز سریع تر از من می توانید چرخه را از طریق زبانه های مرورگر.

به علاوهآیا شما تا کنون سعی به چرخه را از طریق زبانه های مرورگر رو به عقب? چگونه می توانم شما خودتون انگشتان دست خود را برای ضربه زدن Ctrl + Shift + Tab همه در همان زمان با یک دست ؟ آیا شما خود را به دست راست کردن ماوس به ضربه tab? درمان لبه زبانه های مرورگر به عنوان پنجره جداگانه بنابراین ما می توانیم Alt + Tab از طریق آنها است که باعث می شود آن را بسیار آسان تر به چرخه بازگشت از طریق آنها با یک دست.

این چنین کوچک, کوچک, کوچک چیزی اما این باید یک استاندارد چیزی که با تمام مرورگرها. Edge, شما باید توجه من.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de