خرید رپورتاژ

donating blood for transfusions : Blood donation and blood donor, hemolytic transfusion bank concept.
kuarmungadd via Getty Images

مایکروسافت آخرین سهم برای مبارزه با COVID-19 پلاسما ربات یک ابزار غربالگری به منظور کمک به بهبود COVID-19 بيمار خود را اهدا پلاسما برای درمان تلاش. ربات می پرسد یک سری از سوالات و اگر آن را تعیین می کند شما یک پتانسیل دهنده آن را به طور مستقیم شما را به یک مجوز مرکز جمع آوری پلاسما در منطقه شما.

در یک پست وبلاگ مایکروسافت توضیح می دهد که در آن معتقد پلاسما از بهبود بیماران (همچنین به عنوان شناخته شده نقاهت پلاسما) ممکن است کمک به مبارزه با این بیماری به دو روش: این داده می تواند از طریق انتقال به زمان بیماران از آن استفاده می شود می تواند به توسعه روش های درمانی دیگر. مایکروسافت در حال همکاری با CoVIg-19 پلاسما داد به مطالعه پلاسما مبتنی بر درمان و پلاسما ربات در دسترس است از طریق CoVIg-19 وب سایت.

“ما در حال حاضر متقاعد شده است که CoVIg-19 پلاسما داد یک شانس واقعی برای صرفه جویی در زندگی در مقیاس قابل توجه و احتمالا خیلی زودتر از روش های دیگر در حال حاضر در حال توسعه” مایکروسافت نوشت.

در نهایت مایکروسافت امیدوار است به ربات در دسترس از طریق دیگر وب سایت های اجتماعی و کانال های جستجو. آن را برای اولین بار جذب اهدا کنندگان در ایالات متحده, که در آن شرکت می گوید اهدای باید آسان باشد. آن را ادعا می کند که 50 درصد از واجد شرایط اهدا کننده جمعیت در ایالات متحده زندگی می کند در عرض 15 دقیقه از یکی از 500 مراکز توسط CoVIg-19 پلاسما داد شرکت های عضو. مایکروسافت قصد دارد به گسترش آن تلاش های استخدام خود را به اروپا و اما آن ندارد گفت: زمانی که ممکن است اتفاق می افتد.

پس از همه گیر شروع رباتها شده اند کمک به کاربران بررسی علائم خود را و پیدا کردن اطلاعات دقیق. اگر اهدا پلاسما می شود یک راه قابل اعتماد برای درمان COVID-19 ما ممکن است بیشتر رباتها از این طبیعت ،

در این مقاله: مایکروسافت coronavirus covid-19, ربات, پلاسما, ربات پلاسما اهدا covig-19 پلاسما داد, درمان, پزشکی, پژوهش, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو