مایکروسافت و گوگل تیم را بیشتر در برنامه های تحت وب به این بازی فروشگاه

Progressive web app shortcuts on Android

مایکروسافت

مایکروسافت پشتیبانی از اندروید است که فراتر رفتن از برنامه های بومی و دستگاه های مانند سطح اواز یا موسیقی دو نفری. Thurrot گزارشات مایکروسافت در حال همکاری با گوگل برای کمک به بیشتر (و از همه بهتر) مترقی برنامه های تحت وب به دستگاه های اندروید از طریق فروشگاه بازی. برنامه های ساخته شده با استفاده از مایکروسافت PWABuilder ابزار را با استفاده از گوگل Bubblewrap ابزار و کتابخانه را به استفاده از ویژگی های جدید از جمله یک استاندارد جدید برای وب سایت میانبر “عمیق تر” اطلاعیه های فشار و بصری سفارشی. برنامه های وب باید احساس بیشتر در صفحه اصلی بر روی تلفن خود را برای قرار دادن آن را به سادگی.

گسترش امکانات نباید نیاز به به طور قابل توجهی بیشتر در تلاش برای پیاده سازی مایکروسافت گفت.

آن را به احتمال زیاد خواهد شد در حالی که قبل از دیدن برنامه با استفاده از ویژگی های جدید است. آن می تواند منجر به بیشتر و بهبود برنامه های رسیدن به گوشی خود را هر چند. و آن را تعجب آور نیست برای دیدن مایکروسافت و گوگل کار با هم در یک مورد مانند این. این به سازندگان دلایل بیشتری برای استفاده از Microsoft toolkit در حالی که گوگل می شود و بیشتر توسعه دهندگان که در ساخت اندروید-دوستانه web apps به جای اشاره مردم را به کلی نرم افزار در داخل یک مرورگر است.

در این مقاله: مایکروسافت, گوگل, web app, مترقی, web app, Google Play, Google Play Store, اندروید, تلفن همراه, اینترنت, وب, گوشی هوشمند, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>