فلزی مثل حلزون حرکت کردن بازی های تلفن همراه در آثار از گوگل متحد توسعه دهنده

یک مطلب جدید در SNK را یاد فلزی مثل حلزون حرکت کردن حق رای دادن در حال توسعه در دست استودیو پشت Call of Duty: موبایل, عرصه شجاعتو به تازگی اعلام کرد گوگل متحد.

جدید فلزی مثل حلزون حرکت کردن بازی ندارد عنوان رتبهدهی نشده است, اما از آن است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان مثل حلزون حرکت کردن فلز کد: J.

تریلری از این بازی موبایل در ویترین فلزی مثل حلزون حرکت کردن‘s علامت تجاری اسکرول سمت ساقه-’em-up اقدام هر چند با تغییرات قابل توجه است که شامل گرافیک به روز شده و جدید ice-پرتاب سلاح و کنترل بر روی صفحه نمایش. همچنین برجسته است آنچه به نظر می رسد به یک شهر کامل با مغازه ها و NPCs.

SNK خواهد بود teaming تا با Tencent بازی های تابعه تیمی Studios برای فلز مثل حلزون حرکت کردن بازی موبایل, برای حفظ حق رای دادن رفتن بیش از دو دهه پس از آن در سال راه اندازی شد برای بازی های آرکید در سال 1996.

مثل حلزون حرکت کردن فلز دارای چنین سابقه اقدام بزرگ و گیم پلی بنابراین ما افتخار این را به همراه علاقهمندان به بازی در سراسر جهان” گفت: SNK بازی تولید Yasuyuki Oda, در بیانیه ای.

“تیم ما شده است با تمرکز بر یک تفریح و سرگرمی وفادار از بازی کلاسیک ساقه-’em تا سبک به راحتی در دسترس برای بازیکنان است که سرگرم کننده برای موجود و جدید طرفداران این ژانر” اضافه شده Winco شین, تیمی J1 مدیر کل.

تریلر و آزادی مطبوعات برای مثل حلزون حرکت کردن فلز کد: J skimps در جزئیات مهم مانند یک رود, تاریخ انتشار, برای, بازی موبایل, بازی و اینکه آیا یا نه آن خواهد شد به عنوان. روندهای دیجیتال رسیده به Tencent به بازی های ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های