مکس بروکس’ پاگنده داستان تفویض اختیارات رهبری است برای صفحه نمایش بزرگ


The cover of Devolution.

پوشش انتقال.
تصویر: Del Rey گالینگور

نویسنده مکس بروکس یک کتاب جدید را به نام انتقال: یک حساب دست اول از راینر Sasquatch کشتارو آن را با وارد برخی از اخبار هیجان انگیز: بسیار شبیه بروکس’ قبلی بهترین فروشنده زامبی کتاب مکاشفات یوحنا داستان جنگ جهانی Z, انتقال اخذ خواهد شد از ویژگی های فیلم های درمان است.

تبلیغات

به عنوان خبرنگار هالیوود نشان می دهد به عنوان دور برگشت به عنوان 2012 بروکس بود در واقع با توجه به تفویض اختیارات به عنوان یک فیلم برداری پروژه قبل از او تصمیم به نوشتن آن را به عنوان یک کتاب است. این فیلم اخبار reunites نویسنده با موجودی از ویژگی های-دوستانه افسانه ای سرگرمی (جهان ژوراسیک Pacific Rim: قیام گودزیلا: پادشاه از هیولا), همان شرکت است که دور با بهره هشت سال پیش.

تبلیغات

مانند جنگ جهانی Z, انتقال زنده ماندن به داستان گفت: از نقاط مختلف. اصلی روایت است کشیده شده از یک دفتر خاطرات پس از یک فاجعه (فوران واشنگتن کوه رینیر) ushers در نزدیکی بیشتری وحشتناک بحران: یک Sasquatch خانواده اعلام جنگ علیه ساکنان شیک با تکنولوژی بالا در جامعه برنامه ریزی شده که در حال (در ابتدا حداقل) مجهز به بیمار از خود دفاع کنند. آن است که هیجان انگیز و دلخراش وحشتناک و به موقع داستان—و امیدوارم این زمان در اطراف, فیلم خواهد ماند صحت به این کتاب از جنگ جهانی Z انجام داد.

هیچ اطلاعات دیگری داده شد در مورد انتقال فیلم, اما در حالی که ما در حال انتظار برای شنیدن که ممکن است آن را مستقیم و ستاره در آن من قطعا توصیه پاره راه خود را از طریق این کتاب است که در فروشگاه های امروز.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>