مارول شاهین و زمستان سرباز: همه چیز ما در مورد دیزنی+ سری

مارول

لوکی و Scarlet Witch نمی توان تنها از شخصیت های مارول سینمایی جهان به جهش از روی صفحه نمایش بزرگ به دیزنی+ پخش آنلاين خدمات. Avengers هم تیمی های شاهین و سرباز زمستان نیز خود را نشان می دهد.

مارول حق رای دادن بازیگران آنتونی مکی و سباستین استن را تلافی نقش شاهین و سرباز زمستان به ترتیب برای یک زندگی سری مجموعه در طیف. شاهین و سرباز زمستان انتظار می رود که برای اکران در تابستان سال 2020 در دیزنی+. در اینجا همه چیز ما تا کنون می دانیم.

مثل یک فیلم”

در در عمق مصاحبه با خبرنگار هالیوود, ستاره سباستین استن نشان داد برخی از جزئیات جدید در مورد شاهین و سرباز زمستان و ارائه برخی از زمینه در مورد آنچه انتظار می رود که این مجموعه بازدید دیزنی+ این تابستان.

“در بسیاری از راه های آن نمدی مانند یک فیلم” استن گفت: فرایند تولید. “آنچه که من دوست داشتم در مورد این بود که tonally و آن را در همان جهان است که کاپیتان امریکا: سرباز زمستان بود که یکی از مورد علاقه من تجربه است که من تا به حال ، بنابراین به یک معنا آن مبتنی بود و بسیار در جهان به عنوان ما آن را می دانم. “اما آن را نیز واقعا مربا بسته بندی شده با بسیاری از عظیم, عظیم صحنه های اکشن مخلوط با تمرکز بر روی شخصیت. این شخصیت ها بسیار بیشتر از مسافت پیموده شده برای همه ما به کشف آنها. ما می توانیم آنها را در شرایطی است که ما هرگز قادر به قرار دادن آنها را در قبل از آنجا که شما در حال حاضر شش ساعت به عنوان مخالف دو.”

کاپیتان امریکا: سرباز زمستان در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یکی از بالاترین امتیاز در مارول سینمایی جهان, قابل توجه سیاسی درونگرا تن صحبت می کند که به دولت پارانویا و نیاز به کنترل. کسانی که کفش های بزرگ برای پر کردن اما استن به نظر می رسد اعتماد به نفس.

Sebastian Stan as Winter Soldier

استن همچنین توضیح داد که چه اتفاقی برای Bucky Barnes در آن محوری وداع با استیو راجرز در پایان Avengers: Endgame.

“که در آن ما وارد با [Bucky] در پایان احساس بیشتر شبیه به او در یک محل با یک میل برای نوعی از آزادی: به بیش از شروع, شروع زندگی دوباره در راه پیدا کردن که او دوباره در خود و ترک این همه پشت” استن گفت. “اینجا جایی است که من احساس می کردم که بود در پایان Avengers: Endgame. همچنین آنچه که او می خواست برای استیو. مانند کسی است که به پایان می رسد تا دچار آسیب های روانی توسط یک جنگ تجربه او متاثر از آن را برای بقیه عمر خود را. چه احساس تمایل وجود دارد برای راه اندازی مجدد — برای او و برای استیو در راه است.

“آن را لزوما احساس مانند سپر شد دیگه بود که. استیو رفتن به عقب در زمان و گفت: “من میخوام چیزی برای من در حال حاضر. من در اینجا برای همه این بچه ها و من انجام بهترین من می توانم. من فقط یک مرد و من قصد دارم به عقب برگردید و سعی کنید به زندگی می کنند زندگی من است.” من احساس می کنم که چیزی است که Bucky می خواهم برای بهترین دوست خود و در همان زمان استیو گفت: به Bucky ‘شما در حال رفتن به رفتن و انجام این کار بیش از حد. من قصد دارم برای قرار دادن این چیزی که شما. ما هر دو از رفتن به زندگی می کنند زندگی ما — این زندگی می کند که در واقع گرفته شده از ما را در ’40s زمانی که ما داوطلب خدمت سربازی.'”

اگر شما فکر Bucky و Sam Wilson خواهد برخی از تنش پس از کاپیتان امریکا داوطلب خدمت سربازی سام به عنوان کاپیتان بعدی امریکا به نظر می رسد که این مورد نیست. این Bucky هرگز علاقه مند به کاپیتان امریکا سپر. بلکه او فقط می خواهد به زندگی می کنند زندگی خود و ادامه یادگیری آنچه در آن به معنی یک ابرقهرمان در این آینده او هنوز سازگار به — بسیار شبیه به نسخه های قبلی کاپیتان امریکا.

تولید متوقف شد

با توجه به مهلت گزارش تولید در جمهوری چک است به طور موقت متوقف شد چرا که دولت این کشور قرار داده است محدودیت در سفر حوادث و بسته مدارس با توجه به coronavirus نگرانی. بازیگران و خدمه بازگشت به آتلانتا پس از دیزنی متوقف تولید در مارس 10 و وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا یا نه آنها برنامه ریزی برای بازگشت به پراگ به پایان تیراندازی. تاریخ انتشار عنوان هنوز تغییر نکرده.

همایون آزاد

در طول یک درآمد تماس با سرمایه گذاران و مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger گفت که مارول اولین دیزنی+ سری Falcon & the Winter Soldierمنتشر خواهد شد در ماه اوت سال 2020 است. او را خاص تاریخ انتشار. Iger همچنین تصریح کرد که شاهین & the Winter Soldierبا دیگر مارول منتشر شده در دیزنی+ خواهد کراوات به بزرگتر مارول سینمایی جهان است.

سوپر باول نقطه

دیزنی طعنه چندین آینده را نشان می دهد خود را برای دیزنی+ پخش آنلاين پلت فرم از جمله شاهین و زمستان سرباز, Lokiو WandaVisionدر 30 نقطه دوم در سوپر باول LIV در فوریه 2. ابتدا با آنتونی مکی را Falcon کشیدن کاپیتان امریکا معروف سپر — وقف به او در Avengers: Endgame — از درخت ظاهرا پس از انجام برخی از عمل مورد نظر شاهین اعلام کرد: “زمان آن است.” از آنجا ما یک نگاهی به شاهین در تعقیب برخی از بچه ها بد در پرواز مناسب و سریع قطع به نظر می رسد در سرباز زمستان (سباستین استن) و همچنین به عنوان تبه کار بارون زمو (دانیل برول) بازگشت به شرارت پس از حوادث Captain America: Civil War.

این نگاه جدید

یک پوستر برای این سری است که عرضه در دیزنی D23 Expo ارائه اولین نگاه شاهین, جدید, کاپیتان امریکا-الهام کت و شلوار و همچنین به عنوان چگونه زمستان سرباز را در ظاهر نشان می دهد.

شاهین نگاه جدید به وضوح کمی بیشتر قرمز و سفید و آبی در آن از قبلی تکرار صحنه و لباس خود را در حالی که زمستان سرباز به نظر می رسد به دریافت کوتاه کردن مو از گذشته خود ظاهر در Avengers: Endgame.

ستاره ها

آنتونی مکی و سباستین استن را تلافی نقش خود را (به عنوان شاهین و سرباز زمستان بود) در آنچه که انتظار می رود به یک بیت از یک فرد ماجراجویی زن و شوهر برای این دو شخصیت است.

شاهین و سرباز زمستان گشوده خواهد شد پس از Avengers: Endgame و استیو راجرز تصمیم به نوبه خود بیش از سپر خود — و با آن گوشته کاپیتان امریکا — به شاهین. نشان می دهد به کشف آنچه در آن مانند برای دو شخصیت به ادامه انجام آنچه انجام می دهند در یک جهان بدون اصلی کاپیتان امریکا.

Captain America Winter Soldier 13

پیوستن به مکی و استن در بازیگران بیشتر خواهد بود چهره های آشنا با Emily VanCamp و دانیل برول هر دو مجموعه به تلافی نقش خود را به عنوان شارون کارتر و بارون هلموت زمو بود. علاوه بر دیزنی اعلام کرد در D23 Expo که شاهین و سرباز زمستان را معرفی جان واکر, نام دیگر ما نماینده یک کاپیتان امریکا-esque supersoldier که تندرو رویکرد به مبارزه با جرم و جنایت باعث می شود او را بسیار خطرناک تر از استیو راجرز است. در این سری جان واکر برگزار خواهد شد توسط روپرت وایات.

برتر تاریخ و لوگو

در طول مارول پانل در San Diego Comic-Con در جولای استودیو خود را نشان داد فاز 4 برنامه برای طیف را شامل میشود که انتظار می رود اولین تاریخ برای شاهین و سرباز زمستان.

این استودیو در حال حاضر سری برنامه ریزی شده برای اولین در دیزنی+ در پاییز سال 2020 ساندویچ بین تئاتر والاتر از بیوه سیاه در ماه مه و در Eternals در ماه نوامبر.

آرم رسمی برای شاهین و سرباز زمستان نیز نشان داد در طول پانل.

تبه کار

پس از ساخت تعجب خود را اولین در Captain America: Civil War, برول به عنوان بازگشت بارون هلموت زمو در شاهین و سرباز زمستان.

در حالی که برول عملکرد در جنگ داخلی ستایش بود (اگر تا حدودی تحت الشعاع قرار بزرگتر Hydra توطئه طرح) بسیاری از کمیک مارول طرفداران اشاره کرد که این فیلم نمی ویژگی چیزی شبیه بارون زمو را نگاه سنتی خود را از طنز-کتاب تاریخ است. که به نظر نمی رسد که موضوع را با سری هر چند به عنوان برول نوشته شده یک جفت از عکس های خود را در ماه جولای با پوشیدن یک لباس و ماسک شبیه به یکی از فرسوده توسط خود کمیک همتای.

مشاهده این پست در Instagram

“اشتیاق زنگ زده هفده سپیده دم کوره, نه, خوش خیم, بازگشت به خانه, یک, حمل و نقل خودرو ، زمو آماده #SDCC @comic_con @marvel @marvelstudios

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دانیل برول (@thedanielbruhl) در

پشت دوربین

در اکتبر 2018, Marvel اعلام کرد برای اولین بار پشت دوربین استخدام برای شاهین و سرباز زمستانبا امپراتوری نویسنده مالکوم Spellman متصل به قلم اسکریپت برای سری. استودیو مارول رئیس جمهور کوین فیگ نیز نقش فعال تر در این سری از او به طور معمول در marvel’s تلویزیون پروژه خدمت به عنوان یک تولید کننده در نشان می دهد.

Kari Skogland که کارگردانی قسمت از این کنیز داستان و مرده راه رفتنبود به تایید مستقیم تمام شش قسمت از نشان می دهد در اولین فصل است.

میراث

هر دو شاهین و سرباز زمستانی خود را آغاز بکار در اقساط کاپیتان امریکا, انفرادی سری برای استودیو مارول با استن ظاهر می شود اولین بار به عنوان استیو راجرز دوست دوران کودکی جیمز “Bucky” بارنز در Captain America: The First Avenger و بعد به عنوان سرباز زمستان را در آن به درستی به عنوان کاپیتان امریکا: سرباز زمستان.

Captain America Winter Soldier 26

یک سرباز سابق در جنگ جهانی دوم بارنز دستگیر شد بد Hydra سازمان شستشوی مغزی داده قدرتمند بازوی سایبرنتیک به جای او از دست رفته در جنگ و آموزش دیده به عنوان یک قاتل. او نگه داشته در برودتی سازی بین ماموریت برای Hydra که توضیح می دهد چگونه او باقی ماند و جوان در طول سال و پس از یک رویارویی در دوران مدرن با دوستان سابق خود استیو راجرز (کریس ایوانز) زمستان سرباز به دست آورد خاطرات خود و کمک Captain America and the Avengers پس از آن در فیلم است.

به مکی و طیف شخصیت شاهین نیز اولین بازی خود را در کاپیتان امریکا: سرباز زمستان. سابق نیروی هوایی airman, سام ویلسون کمک استیو راجرز در ردیابی کردن زمستان سرباز از طریق استفاده از یک کت و شلوار قدرتمند است که به او بال و دیگر ابزار تکنولوژی بالا. او بعد از مبارزه در کنار کاپیتان امریکا در کاپیتان امریکا: جنگ داخلی و پس از آن ماجراهای با Avengers.

به روز شده در تاریخ 27 آوریل سال 2020: شامل جزئیات از سباستین استن مصاحبه با خبرنگار هالیوود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر