مارول را لغو رزمندگان جدید سری را برجسته M. O. D. O. K., از همه مردم


HE IS MODOK, y’all.

او MODOK میشم.
تصویر: مارول کمیک

تصور کنید اگر شما یک جهان که در آن M. O. D. O. K., the Marvel Universe ترین استوانه تبه شد جریان اصلی. چنین عجیب و غریب, زیبا, رویای ممکن است در آینده چه چیزی را با او در واقع با داشتن یک سری انیمیشن در راه. اما آن می تواند اتفاق افتاده اند خیلی زودتر.

تبلیغات

که خبر می آید حسن نیت ارائه میدهد از کوین Beigel این showrunner از یک تن به تن-و-سرنشین جدید رزمندگان تلویزیون نشان می دهد که هرگز به دست می آمد. نشان می دهد که قرار بود به هوا در واحد زمان قبل از برنامه های چپ چپ رفت که باید شامل یک میزبان از قهرمانان رهبری سنجاب دختر بچه (بازی اینجا Milana Vayntrub). و در حالی که خلبان ظاهرا قوی بود که به اندازه کافی برای یک شبکه به گرفتن بر روی نشان می دهد و در نتیجه آن زمان آمد به غم نزدیک است. که مایه تاسف است که با توجه به Beigel آن را به حال M. O. D. O. K. نه فقط هر M. O. D. O. K. یا. اما Keith David, بازی M. O. D. O. K.

“من فقط غمگین صحبت کردن با یک دوست از آنجا که من به یاد ما تا به حال یک فصل طولانی برنامه ریزی جدید ما رزمندگان نشان می دهد به نوبه خود Keith David شخصیت به M. O. D. O. K” Beigel گفت: نوشتن در توییتر. او ادامه داد: “فقط چشمان خود را و تصور Keith David گفت:” MODOK.’ و سپس خنده. آه خدای من آن را هنوز هم به من goosebumps.”

تبلیغات

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بله, من می توانید ببینید که چرا. دیوید به عنوان یک مجری و یک اشاره کرد صدای بازیگر جا از Halo به فلش. اگر هر کسی می تواند عظمت را به تعجب عجیب و غریب ماشین کشتار تبه کار آن خواهد بود او را. و در حالی که Beigel ارائه شده هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه دیوید را تبدیل به روانی/موبایل/مکانیزه موجود زنده طراحی شده تنها برای کشتن یکی می توانید تصور کنید که این امر می تواند مناسب لذت بخش است. و شاید در نهایت در نهایت به اندازه کافی برای من به تصویر Krang در سر من هر زمان که من از او فکر می کنم. افسوس آن نمی شود. آن زمان بود و در عین حال درست است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>