مارک زوکربرگ و جک دورسی مخالف در واقع چک کردن رئیس جمهور

WASHINGTON, DC - APRIL 11: Facebook co-founder, Chairman and CEO Mark Zuckerberg testifies before the House Energy and Commerce Committee in the Rayburn House Office Building on Capitol Hill April 11, 2018 in Washington, DC. This is the second day of testimony before Congress by Zuckerberg, 33, after it was reported that 87 million Facebook users had their personal information harvested by Cambridge Analytica, a British political consulting firm linked to the Trump campaign. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)
تراشه Somodevilla via Getty Images

مارک زوکربرگ waded به توییتر تف با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر تصمیم گیری به واقعیت-بررسی توییت خود. در مصاحبه با فاکس نیوز روز شنبه, زوکربرگ تکرار است که او را باور نمی کند سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید تبدیل به “داور از حقیقت است.”

“ما یک سیاست متفاوت از توییتر در این” زوکربرگ گفت: در نظر است که برای اولین بار پخش شد چهارشنبه. “من به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین. من فکر می کنم به طور کلی در شرکت های خصوصی و یا به خصوص پلت فرم این شرکت نباید در این موقعیت انجام آن است. “

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اخراج در یک سری از توییت. “ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است. و ما را پذیرفت و خود را از هر گونه اشتباهات ما را. این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت خود را دارند. شفافیت بیشتر از ما حیاتی است بنابراین مردمی به وضوح می توانید ببینید که چرا ما اقدامات است.”

توییتر پس از آن برچسب و صدها نفر دیگر توییتهای با واقعیت-چک کردن برچسب های نیویورک تایمز گزارش داد.

در همان مصاحبه با فاکس نیوز, زوکربرگ گفت که او معتقد است Facebook یک “قوی تر” رکورد در دفاع از آزادی بیان از شرکت های دیگر اما نمی شواهدی ارائه می کند که ادعا می کنند. Facebook با این نسخهها کار با ده ها تن از واقعیت-چک کردن سازمانهای اما اجازه نمی دهد که پست ها از سیاستمداران به واقعیت بررسی یک سیاست است که به طور گسترده ای مورد انتقاد است.

توییتر نیست جای محدودیت در مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی تقلب در انتخابات و یا آنها را کمتر قابل مشاهده است. به جای این شرکت اضافه شده برچسب گفتن کاربران به “حقایق” در مورد پست الکترونیکی-در آراء و مربوط به نشریات است که تا به حال واقعیت-بررسی ادعا می کند. توییتر سخنگو گفت: برچسب اضافه شد به این دلیل که نظرات “بالقوه گمراه کننده است.”

زوکربرگ انتقاد می آید به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا خواهد کرد که تلاش برای قرار دادن محدودیت های جدید بر روی چه سیستم عامل رسانه های اجتماعی متوسط محتوا. معلوم نیست چه منظور به اجرا گذاشته خواهد شد یا چقدر تاثیر این امر در نهایت باید.

از Facebook مدیر عامل شرکت بود که در یک شام خصوصی با رئیس جمهور در سال گذشته گفت: او را باور نمی کند این “حق رفلکس” به جای محدودیت در رسانه های اجتماعی شرکت ها. “به طور کلی من فکر می کنم دولت انتخاب به سانسور یک پلت فرم چون آنها نگران سانسور نمی کند دقیقا به من اعتصاب به عنوان حق رفلکس وجود دارد,” او گفت:.

در این مقاله: اینترنت, رسانه های اجتماعی, توییتر, Facebook, Mark Zuckerberg, فاکس نیوز, واقعیت, بررسی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>