طرفداران گلف به خوبی آگاه از تایگر وودز’ به شدت رقابتی طبیعت است. در واقع ببر گفت GOLFTV را Henni Zuel هفته گذشته او می خواهم رتبه خود و مایکل جردن 1A و 1B وقتی که می آید به خود را خواهد شد را به نفع خود بدون توجه به شرایط. اما این بدان معنا نیست که جنگل ناتوان از داشتن یک نقطه نرم برای مخالفان خود.

علامت Calcavecchia رفت و در تور PGA را “صحبت از تور” پادکست هفته گذشته گفت: “ما خیلی باحال ببر داستان شامل 15-زمان عمده قهرمان به طور بالقوه صرفه جویی در او یک مقدار زیادی از پول در سال 2007 در تور قهرمانی. این دو زوج در گروه نهایی که روز شنبه اما مانند بسیاری از دیگر یکشنبه, جنگل کشیده بود دور از میدان در زمانی که آنها به 18 سوراخ. به عنوان Calcavecchia 13-زمان PGA Tour برنده می گوید او خود را منفجر زدن توپ مرغک برخی از هشت پا گذشته نهایی و تصمیم گرفت به سرعت به پایان برساند تا به منظور خارج شدن از راه جنگل.

مرتبط: چرا علامت Calcavecchia پس از امضا یک امتیازی با یک expletive

که زمانی که ببر که با وجود اینکه هشت عکس پیش هنوز هم می دانستند که Calc گره خورده بود با ژاک جانسون برای مقام دوم مداخله با برخی از راهنمایی های مفید. آیا گوش دادن:

مرتبط با: تایگر وودز می گوید: “بازی” است که در مورد کمک به مردم—و سوزن بگیرید و یاد دهید

البته Calc هنوز هم تا به حال به تبدیل به پر زدن توپ است که او را به امن یکی از بزرگترین چک از کار خود را. اما او همچنان خدا را شکر ببر را تشویق. “من هرگز فراموش نکنید که او آمد و گفت که به من در زمان” Calcavecchia گفت PGA Tour جان Swantek. “به طوری که خیلی باحال بود.”

خیلی باحال واقع است. اگر چه در جایی ببر دوست ژاک جانسون اند ممکن است کمی متفاوت است.

مرتبط: Chris DiMarco سهام او سطل زباله-صحبت ببر در دوران کارشناسی ارشد خود را دوئل

سازمان دیده بان بیشتر گلف خلاصه ویدئوها

سازمان دیده بان در حال حاضر: گلف خلاصه تصویری.

در ابتدا در ظاهر خلاصه گلف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت