خرید رپورتاژ

The Last of Us: Part II

پلی استیشن

اوه پسر. یک مقدار عظیم از آخرین از ما, قسمت دوم فیلم به نظر می رسد به بیرون درز آنلاین, نشان دادن گیم پلی منوها و چند cutscenes که حاوی مهم روایت لحظات. نشت اصالت نبوده است تایید توسط سونی یا Naughty Dog توسعه دهنده پشت سر هم The Last of Us و فوق العاده محبوب در سری بازی Uncharted. زرق و برق دار مدل های شخصیت و صدای کار نشان می دهد فیلم ها واقعی هستند ، نشت بنا به گزارش سرچشمه در یوتیوب است و از آنجا حذف شده است. مختلف Reddit موضوعات پوشش نشت شده اند گرفته شده اما لینک کلیک کنید برای مواد باقی مانده در بازی محبوب انجمن ها از جمله ResetEra.

تاریخ و زمان آخرین از ما بود پیشگامانه بازی است که به دنبال Joel و Ellie دو بعید است, اصحاب, به عنوان آنها سفر در سراسر آخرالزمانی نسخه ما تاخت و تاز کردن توسط قارچ آلوده و معمولا آدمخوار موجود است. زیبا-remastered نسخه منتشر شد برای پلی استیشن 4 در سال 2014 و یک تلویزیون اقتباس اعلام شد با HBO در ماه گذشته. بسیار پیش بینی عاقبت تایید شد در دسامبر 2016 و پس از یک پیش نمایش رویداد در سپتامبر گذشته در اصل برنامه ریزی شده به بیرون آمدن در ماه فوریه سال 2020 است. تاریخ انتشار شد حوصلگی به مارس 29th, هر چند, و سپس به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان Kotaku گزارشاستودیو شده است خرد به صورت ماه به پایان بازی.

در این مقاله: سگ شیطان, آخرین از ما, TLOU, TLOU2, the last of us 2, آخرین از ما, قسمت دوم, playstation, sony, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو