Lyft, فروش PPE منابع به درایور آن — و برخی از آنها خشمگین آنها رایگان

Lyft رانندگان در حال کوبیدن ridesharing شرکت برای فروش تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به درایور آن را از طریق یک فروشگاه آنلاین — گفت: ماسک و سایر وسایل ایمنی باید به آنها ارائه شده به صورت رایگان.

“این چنین بی دلیل و به طور کلی مسخره سطح بدبینی به فروش خود کارگران محافظ دنده که آنها نیاز به خطرات که شما آنها را در معرض و سود از” گفت: کالیفرنیا, Lyft, راننده Edan الوا. “وجود دارد هیچ چیز در مورد آن است که شبیه به تلاش برای محافظت از رانندگان است.”

این Lyft فروشگاه به فروش می رساند اقلام مانند قابل استفاده مجدد و ماسک یکبار مصرف دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده و بیشتر ساخته شده توسط ماموریت آماده Solutions, Inc. این سایت می گوید که هیچ نشانه گذاری قیمت این آیتم ها و رانندگان پرداخت قیمت عمده فروشی (و نه از جمله هزینه حمل و نقل).

اما رانندگان برای rideshare شرکت به نام حرکت برای فروش محصولات “ظالمانه” از آنجا که آنها می گویند آنها دیده می شود کمی تلاش از Lyft به ارائه لوازم ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماریو تاما/گتی ایماژ

Lyft دلار اعلام 6.5 میلیون ابتکار برای coronavirus پشتیبانی در ماه آوریل است. این شرکت گفت که تا به حال اختصاص داده شده $2.5 میلیون در تمیز کردن وسایل و ماسک صورت برای رانندگان است.

یک Lyft سخنگو گفت: روندهای دیجیتال است که این شرکت نمی سود کردن از PPE که در دسترس است برای خرید آن در فروشگاه آنلاین.

“همه تمیز کردن لوازم ایمنی و محصولات ارائه شده به رانندگان یا به صورت رایگان یا با هزینه” سخنگوی گفت. “این Lyft فروشگاه منابع به ارائه میلیون ها نفر از رانندگان در سراسر ایالات متحده دسترسی آسان به تمیز کردن لوازم و ماسک های صورت که همواره دشوار است برای پیدا کردن.”

این سخنگو افزود که Lyft را داده 150,000 مطابق با اصول بهداشتی محصولات و ماسک به صورت رایگان.

اما الوا گفت: Digital Trends او تنها قادر به دریافت ضد عفونی کننده دست خود را از محلی کردن اجسام hub و حتی پس از آن او تا به حال برای آن پرداخت. دیگر بار او رفت و برگشت به دریافت بیشتر منابع او گفته بود که آنها تا به حال اجرا.

به جای رانندگان باید با توسل به سازماندهی خود PPE اهدای درایوهای به توزیع مقدار-لوازم مورد نیاز برای رانندگان که به آن نیاز دارید. الوا گروه فرفره, کارگران, افزایش, برگزار می شود یکی از این درایو ها و گروه های دیگر مانند ما درایو پیشرفت انجام داده اند مشابه توزیع دیسک نیز هست.

کالیفرنیا, Lyft, راننده آلن فرانکلین گفت: ماه گذشته ما درایو پیشرفت درایو عرضه شده او را با چیزهایی مانند دستکش های ضد عفونی کننده دست و ماسک و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده او نیاز به انجام کار خود را هر روز. که درایو بود کمک مالی مبتنی بر اما فرانکلین گفت: او صرف صدها هزار دلار از پول خود را در منابع به جای Lyft ارائه آنها را.

“دو چیز است که اتفاق می افتد به طور همزمان است که وجود دارد بسیار کمتر سواری به دلیل COVID و هزینه های ما هستند و پس از آن در ارائه این PPE برای خودمان گفت:” روند دیجیتال.

در حالی که رانندگان فکر می کنم نیاز به خرید ضروری ایمنی محصولات از شرکت خود عقب مانده است, آن را نیز ممکن است قانونی حداقل در کالیفرنیا.

قوانین و مقررات جاری از کالیفرنیا بخش ایمنی و بهداشت شغلی نیاز کارفرمایان به اجرای اقدامات موثر برای حفاظت از کارکنان از جمله ارائه رایگان PPE لوازم. آن کارفرمایان را ملزم به ارائه کارکنان با پارچه پوشش صورت و یا اجازه می دهد آنها را به استفاده از خود و جبران آنها را برای هزینه.”

کالیفرنیا تنظیم کننده اعلام کردن اجسام رانندگان به عنوان کارمند در یک ماه ژوئن حاکم است.

هر دو فرانکلین و الوا معتقدند که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای ارائه درایور آن — که در نظر گرفته شده ضروری کارگران — با منابع مناسب برای انجام کارهای خود را با خیال راحت.

“بزرگترین نگرانی ما به رانندگان این است که ما در معرض این فقط به زندگی را هر روز” فرانکلین گفت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>