به عنوان بخش هایی از ایالات متحده حرکت می کند به سهولت اقامت در خانه و اقدامات انجام شده در پاسخ به کروناویروس شیوع ridesharing خدمات به امید آن ترجمه را به یک چشم انداز مثبت در تعداد مسافر.

برای اطمینان هر دو سواران و رانندگان نگران ابتلا به ویروس سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت ایجاد کرده است یک فیلم کوتاه (زیر) ارائه مشاوره در مورد چگونه آن را می خواهد سواران به آماده شدن برای آینده سفر. قوانین مشابه نیز در محل برای رانندگان است.

Lyft آن گفت: ایجاد چک لیست پس از مطالعه توصیه های پیشرو سازمان بهداشت و درمان در مورد چگونه مردم می توانند بهترین محافظت از خود را از coronavirus.

اول آن به معنای ماندن در خانه اگر شما هر گونه از علائم مربوط به این ویروس از جمله تب و لرز و/یا سرفه مداوم.

اگر شما احساس خوب و می خواهید به گرفتن یک سواری, Lyft, توصیه سواران نگه داشتن دست خود را بی عیب برای جلوگیری از گسترش هر گونه میکروب ها.

“دستهای خود را به مدت 20 ثانیه قبل و بعد از سوار شدن و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل” در این ویدئو می گوید.

قبل از اینکه شما هاپ در یک Lyft خودرو این شرکت در حال حاضر می پرسد که شما پوشیدن چهره و پوشش چیزی است که شما ممکن است در حال حاضر انجام می شود زمانی که شما در خارج و در مورد.

شما همچنین باید از نشستن در پشت صندلی خود را مدیریت کیف و چمدان و خودداری از درخواست درایور برای به اشتراک گذاشتن موارد مانند شارژر. Lyft نیز نشان می دهد با کاهش یک پنجره به گرفتن برخی از هوای تازه به داخل وسیله نقلیه در طول سفر خود را.

قوانین مشابه نیز اعمال می شود به Lyft رانندگان از جمله شستن دست به طور منظم و یا مطابق با اصول بهداشتی و استفاده از چهره پوشش. این ridesharing شرکت گفت که تا به حال آن را داده از بیش از 80,000 مطابق با اصول بهداشتی محصولات به رانندگان و همچنین هزاران نفر از پوشش صورت رایگان.

در مورد اقدامات بیشتر برای ترویج ایمن سفر کردن اجسام در ماه گذشته راه اندازی ایمنی بهداشت برنامه ای است که شامل شخصی و گواهینامه سلامت روش که در آن هر دو سواران و رانندگان را به خود گواهی که آنها علامت رایگان. این همچنین بدان معنی سواران و رانندگان وعده به پوشیدن صورت پوشش در طول سفر و به دنبال مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های مربوط به کوروناویروس.

برای حمایت از جوامع در همه گیر کردن اجسام ارائه شده است رایگان و یا ارزان تر سواری ضروری برای سفر به فروشگاه مواد غذایی و داروسازی و یا بهداشت و درمان قرار ملاقات. آن را نیز ارائه رایگان سفرهای خط مقدم کارگران از جمله به عنوان اولین پاسخ دهندگان بهداشت و درمان کارگران و حمل و نقل کارکنان.

با بسیاری از مردم هنوز هم با احتیاط از coronavirus و عفونت اعداد در ادامه به افزایش در برخی از نقاط کشور از آن باقی مانده است دیده شود که آیا Lyft ایمنی اقدامات خواهد بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن سواران به عقب بر گردیم به یک Lyft خودرو در هر زمان به زودی.

روندهای دیجیتال رسیده است به این شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر در وضعیت فعلی خدمات خود را در سراسر ایالات متحده و ما به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im