خرید رپورتاژ

A Lyft Scooter is parked in Washington, U.S., March 29, 2019. REUTERS/Brendan McDermid
رویترز/برندان McDermid

Lyft, نیست, انتظار تا پایان مارس برای تصمیم گیری در سرنوشت خود را رایگان روروک مخصوص بچه ها سواری برای بحرانی کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این ridesharing شرکت یافته LyftUp روروک مخصوص بچه ها برنامه از طریق ممکن است به رایگان و به بهداشت و درمان اضطراری و حمل و نقل کارگران در شش شهر دیگر در ماه است. کارفرمایان هنوز هم خواهد شد به ثبت نام کارکنان اما ثبت نام کارگران ادامه خواهد داد و دریافت به عنوان بسیاری از بدون هیچ هزینه 30 دقیقه سواری به عنوان آنها نیاز به رفت و آمد بدون نیاز به نزدیک شدن به دیگران در حمل و نقل عمومی و یا در rideshare اتومبیل.

این برنامه در حال حاضر در دسترس در Austin, Denver, Los Angeles, San Diego, Santa Monica و مترو DC منطقه است. Lyft نیز وعده داده سختگیرانه تر تمیز کردن پروتکل را به مطمئن شوید که اسکوتر خود را پاک کن.

این نه تنها روروک مخصوص بچه ها برنامه های موجود برای حیاتی کارگران است. Uber مثلا متعهد 10 میلیون سواری رایگان و تحویل برای مردم در خط مقدم از COVID-19 مبارزه است. Lyft فرمت هنوز هم می تواند مهم در شهرستانها که در آن ارائه شده, اگر چه, و این نشان می دهد این برنامه ها ادامه خواهد داد تا زمانی که پرستاران و رانندگان اتوبوس و دیگر کارکنان کلیدی باید برای رسیدن به کار با خیال راحت.

در این مقاله: Lyft, روروک مخصوص بچه ها, روروک مخصوص بچه ها, به اشتراک گذاری Covid-19, کروناویروس, حمل و نقل, اینترنت, خدمات, سوار به اشتراک گذاری Ridesharing, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو