شفاف موتورهای مدیر عامل شرکت به ما می دهد جزئیات بیشتر در مورد 400 مایل هوا ماشین های الکتریکی

شفاف هوایی تقریبا به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. این یک لوکس ماشین الکتریکی است که دارای 1,000 اسب بخار بلکه شفاف, ادعای یک دنیای واقعی طیف وسیعی از 400 مایل است.

درجه رونمایی شد در اواخر سال 2016 همراه با برنامه های بلند پروازانه برای تولید در یک کارخانه جدید در کازا گرانده, آریزونا. سپس شفاف بودجه خشک توقف کار توسعه در سال 2017. 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری از عربستان سعودی و ثروت صندوق رو همه چیز نورد دوباره و شفاف امیدوار به ساخت اولین پیش تولید اتومبیل قبل از پایان سال است.

هدف از هوا بود که همیشه برای ساخت کارآمد ترین ماشین ممکن است پیتر Rawlinson مدیر عامل و CTO شفاف و اصلی مهندس ارشد از تسلا مدل اس در زوم مصاحبه Rawlinson توضیح داد که چگونه برای اتومبیل های الکتریکی قدرت و بازده به دست در دست.

Lucid Motors CEO Peter Rawlinson

روندهای دیجیتال: هنگامی که اکثر مردم از شنیدن کلمه “بهره وری” آنها فکر می کنم بیشتر مایل در هر گالن (mpg) در یک ماشین بنزین اما چه بهره وری متوسط برای یک ماشین الکتریکی?

پیتر Rawlinson: من خیلی ترجیح می دهم به بحث در مورد چگونه به دور شما می توانید بروید برای یک کیلووات ساعت که چگونه بسیاری از مایل شما می توانید سفر خود را. آن را مانند mpg و واحد از انرژی الکتریکی به طور گسترده ای استفاده می شود است کیلووات ساعت است که آنچه شما برای پرداخت با صورتحساب برق خود را.

اگر شما نگاه کنید که در آن ما امروز واقعا خوب ماشین های الکتریکی در سازمان حفاظت محیط زیست پنج چرخه [استاندارد تست پروتکل در ایالات متحده آمریکا] می توانید به حدود چهار مایل در هر کیلووات ساعت. آن خواهد بود هدف ما بیش از چند سال آینده شاید با یک ماشین کوچکتر از شفاف هوا برای رسیدن به پنج مایل در هر کیلووات ساعت. که من می بینم به عنوان جام مقدس.

که بستگی بسیار زیادی در چرخه. این مشکل این است که زمانی که ما در محدوده برآورد. NEDC و WLTP [اروپا تست استاندارد] به عنوان واقع بینانه به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست پنج چرخه.

DT: اگر بهره وری است, هدف, چرا شروع با یک سدان لوکس?

روابط عمومی: اولین محصول هر شرکت جدید می سازد به طور موثر تعریف برند. اولین محصول ما را تعریف شفاف بنابراین ما نیاز به این فن آوری tour de force, از آنجا که ما یک شرکت با تکنولوژی.

ما همچنین رفت و برای یک نسبتا بالا پایان لوکس در موقعیت به دلیل آن است که نسبتا آسان برای پایین آمدن قیمت نقطه, اما آن را بسیار روی حیله و تزویر به فشار است که قیمت تا نقطه.

جنبه دیگر این است که اگر ما را امتحان کنید تا مقرون به صرفه تر ماشین, یک توده-بازار خودرو است که در واقع نیاز به مقدار بیشتری از سرمایه به صنعتی شود چرا که بالاتر-حجم گزاره. تسلا نبود قادر به رفتن مستقیم به مدل 3. برای یک شرکت کوچک مثل ما نیاز به رفتن برای یک ماشین است که با حجم کم برای شروع با.

من این را تحسین همه چیز تسلا را انجام داده اما به صداقت تسلا لوکس نیست.

همچنین زمانی که شما در این نقطه قیمت باتری امروز, آن را هنوز هم در چنین نقطه ای که در حاشیه یک کم قیمت ماشین کمتر جذاب است. وجود دارد بیشتر فوتی و فوری در مورد کسب و کار در اطراف بالاتر محصول نهایی.

چرا ما برای یک سدان به جای یک SUV? درست است که Suv ها در حال رشد در محبوبیت است اما این سدان لوکس در بازار است که هنوز هم بسیار جامد است. آن را هنوز هم به ارزش 100 میلیارد دلار در سال در سراسر جهان و وجود ندارد EV بازی در این بازار است. تسلا بزرگ با تکنولوژی بالا آن را به زیبایی طراحی شده و من این را تحسین همه چیز تسلا را انجام داده اما به صداقت تسلا لوکس نیست.

شفاف هوا نیز اولین خودرو می تواند از زمین طراحی شده تا در اطراف استفاده از کوچک سازی الکتریکی انتقال قدرت. ما باید این مفهوم فضای که در آن ماشین است بزرگتر در داخل و جمع و جور تر در خارج. شفاف هوایی کوتاه تر و باریک تر از پورشه Taycan و بیشتر legroom نیست از یک فاصله دو محور Mercedes-Benz S-Class. بنابراین ما واقعا بهترین از هر دو جهان.

Lucid Air electric car profile

DT: چگونه شما رسیدن به این کوچک سازی از انتقال قدرت?

روابط عمومی: این نتیجه از یک پسندان nerd-مانند تجزیه و تحلیل است که انتقال قدرت. ما آمده ایم تا با یک سری از خلاقیت و نوآوری به ویژه در موتور و انتقال است. قدرت ما واحد است که حدود 73 کیلو [160 پوند] در فرم استاندارد آن 600 اسب بخار و آن را به راحتی ارتقا به 650 اسب بخار. ما مناسب می تواند یکی از آن واحد دو یا سه به یک شفاف هوایی بسته به مشخصات این خودرو که به سفارش مشتری.

DT: شما قبلا بحث شده در یک محدوده با شکوه مدل با 1000 اسب بخار. چگونه بسیاری از این واحدها ندارد که داشته باشد ؟

روابط عمومی: 1,000-hp ماشین دو تا از این واحد است.

DT: بنابراین به طور بالقوه وجود دارد اتاق را برای قدرت و حتی بیشتر با اضافه کردن که سوم واحد?

روابط عمومی: به ما وعده داده شده یک ماشین با 1000 اسب بخار.

DT: به جای جزئی در اطراف با این انتقال قدرت, قطعات, چرا که نه فقط باتری بزرگتر ؟

روابط عمومی: آنچه من می خواهم انجام دهید این است ایجاد محدوده با کوچکترین باتری. تاپیک گنگ برد و در آنجا هوشمند محدوده. Dumb محدوده چاشنی یک بسته باتری به ماشین.

وجود دارد صحبت از یک شرکت با داشتن 180 کیلووات ساعت باتری. که به معنای واقعی کلمه به وزن یک تن. پس شما در این وزن اضافی اضافی فضا بسته می شود و هزینه های اضافی که منتقل می شود بر روی مشتری است.

سپس شما می توانید این دور باطل چون ماشین سنگین تر است بنابراین تعلیق به افزایش تا ترمز باید بزرگتر که ایجاد می کند و در عین حال وزن بیشتر. پس شما باید برای اضافه کردن بیشتر [باتری] سلول. اضافی برای هر صد سلول های شما قرار دادن در ماشین شما نیاز به یک زن و شوهر از سلول های انرژی به سوق دادن آن دیگر صد.

تاپیک گنگ برد و در آنجا هوشمند محدوده. Dumb محدوده چاشنی یک بسته باتری به ماشین.

بنابراین ما در حال تلاش برای رسیدن به 400 مایل محدوده با عنوان کوچک یک بسته به عنوان ممکن است منطقی. اما این بدان معنا قابل ملاحظه بسته با تکنولوژی امروز متاسفانه. محصول جانبی از آن و آن را کاملا یک محصول جانبی است که شما یک مقدار زیادی از قدرت در دسترس است. به همین دلیل ما باید یک 1,000-hp ماشین. این تناقض بزرگ: که با عملکرد بالا است که یک محصول جانبی از این محدوده است. این جهان عجیب و غریب ماشین های الکتریکی است.

درست است که اگر شما رفت و به صورت کاملا کارآمد ترین EV وجود دارد این است که برخی از افت در عملکرد و آن را عادلانه می گویند که اگر شما برای قدرتمند ترین EV وجود دارد یک افت در محدوده. این آهنگ ما در حال رفتن به بازی با مشتقات هوا در آینده است. اما وجود دارد که 80 درصد همپوشانی بین برد و عملکرد با EVs.

Lucid Air electric car interior

DT: چه چیزی تغییر کرده است در این خودرو بین سال 2017 و در حال حاضر ؟

روابط عمومی: به من می گویند این طرح بالغ شده است مثل یک شراب خوب است. آن را فقط یک کمی بهتر ما مصرف هوا پنجره مشبک است که کمی کوچکتر وجود دارد یک درجه از ظرافت است که [اول] ماشین فاقد.

این تکنولوژی در داخل یک نسل کاملا جدید هیچ چیز همان است. ما نقل مکان کرد و به 900 ولت برق سیستم; ما 400 ولت ، ما دوباره معماری باتری ما با استفاده از تمام دانش ما تعلق از ما فرمول E مسابقات. شفاف, طرح, مهندسین و تولید کننده باتری برای تمام 24 اتومبیل در آن شبکه است. آنچه که ما توانسته ایم انجام دهیم این است که با استفاده از یادگیری به نفع ما طراحی و تولید ما بسته باتری برای شفاف هوا.

DT: آنچه به طور خاص را شفاف تغییر در باتری بر اساس آن مسابقه را تجربه کنند ؟

روابط عمومی: بسیاری از معماری اندازه ماژول. ما رفته برای Lego-آجر نوع رویکرد بود که بسیار رویکرد ما در فرمول E. ما 14 ماژول در فرمول E; ما چند بیشتر ما شفاف هوا. ما برای این قابل هضم فوق العاده آسان برای ساخت ماژول است که واقعا توده ای-producible. آن را به اندازه یک فرمول E ماژول و ما با استفاده از تعداد زیادی از فن آوری است که ما با استفاده از فرمول E.

DT: قبل از شفاف می توانید شروع به ساخت اتومبیل های این شرکت نیاز به پایان آن آریزونا کارخانه. که در آن چیزهایی هستند که در حال حاضر ؟

روابط عمومی: ما فقط به حال برای اولین بار حمل و نقل بارهای آمدن از ابزار ما تامین کنندگان در ژاپن و ما اتصالات فروشگاه بدن. ما روبات ها همه به صف آماده برای آمدن از میشیگان.

این است که فاز یک کارخانه. ما رو 500 هکتار ما می تواند به گسترش آن سایت است. می توان آن را بزرگتر از تسلا فرمونت گیاه در طول یک دوره از مراحل. ما می توانیم تا 400,000 واحد از یک سال وجود دارد. با فاز یک کارخانه وقتی که کامل است و آن را به طور کامل در چند ماه زمان ما, شما قادر خواهید بود برای شروع به ساخت پیش تولید اتومبیل امیدوارم این سال است. ما در اصل برنامه ریزی برای شروع تولید مناسب این سال است.

ما دوباره معماری باتری ما با استفاده از تمام دانش ما تعلق از ما فرمول E مسابقات.

با COVID آینده همراه ما و کار از راه دور به عنوان یک شرکت ما نیست furloughed هر یک از ما کارکنان ما داده نشده کسی قطع پرداخت به جز یکی یا دو تا مدیران. ما در واقع گسترش تیم ما گرفته شده بر روی 120 نفر از نیروهای جدید در این ماه گذشته.

ما قادر به پیشرفت ساخت این کارخانه به دلیل وجود محدودیت های کمتری در ایالت آریزونا است. ما تا به حال این تیم در محل مشاهده اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک ، ما توانسته ایم به پیشرفت است که کارخانه و نگه داشتن آن به طور گسترده در مسیر. ما قادر خواهید بود به 34,000 اتومبیل وجود دارد با فاز یک.

DT: این ظرفیت اضافه خواهد شد پر کردن با مدل های اضافی?

روابط عمومی: بله. اولین پلت فرم شفاف هوایی ما در حال رفتن به یک SUV است که پلت فرم. من مطمئن هستم ما می توانیم به 100,000 واحد از یک سال و با پلت فرم یکی با مشتقات آن. پس ما باید یک برنامه 10 ساله آینده را با سیستم عامل.

DT: که شامل هزینه تر مدل?

روابط عمومی: وجود پتانسیل اما آن را در اوایل روز برای من به افشای آن است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>