Lovecraft کشور نژادپرستانه وحشت هستند ریشه در واقعیت

Lovecraft کشور's سه نفر از قهرمانان تحقق آن آنها را در برابر جهان است.تصویر: HBOدر HBO آینده اقتباس از مت Ruff

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Lovecraft Country’s trio of heroes realizing it’s them against the world.
Lovecraft کشور's سه نفر از قهرمانان تحقق آن آنها را در برابر جهان است.
تصویر: HBO

در HBO آینده اقتباس از مت Ruff رمان Lovecraft کشوریک خانواده از قهرمانان خود را پیدا کنید نیاز به هر دو صورت روزمره نژادپرستانه واقعیت 1950s امریکا و یک میزبان کامل از شیطانی اشخاص که به نظر می رسد به پاپ تا در هر کجا که بروید. در طول این سال San Diego Comic-Con در صفحه اصلی Lovecraft کشور's بازیگران نشستم به بحث در مورد نشان می دهد را روایت پیچیدگی و چگونه داستان آن گفتن است بصورتی پایدار و محکم ریشه در واقعیت است.

تبلیغات

هر چند این ماجرا که Atticus (Jonathan رشته), Leti (Jurnee Smollett-Bell) و جرج (Courtney B. Vance) سوار بر به ارمغان می آورد آنها را چهره به چهره با امثال تحت اللفظی شیاطین و هیولا جادویی Klansmen, Lovecraft کشور's تا حد یک فیلم علمی-تخیلی و فانتزی را نشان می دهد آن را به عنوان یکی در مورد دنیای واقعی شر ضد سیاه نژادپرستی.

رشته توضیح داد که چگونه در حالی که خواندن خود اسکریپت برای یک صحنه که در آن Atticus کشیده است توسط یک افسر پلیس او بلافاصله به رسمیت شناخته شده این وضعیت به عنوان چیزی است که او می خواهم آورده شده است تا ترس به دلایل آشکار است. آشنا به عنوان کسانی که ترس ممکن است به مخاطبان و اعضای رشته تاکید کرد که چقدر مهم است برای Lovecraft کشور قرار داده است که موضوع در جلو و مرکز.

تبلیغات

"شما متوجه است که در صحنه آن را فقط مردم شما را در درک" رشته اشاره کرد. "شیطانی که روح را از ورود در این است که از شما می دانید, نژاد پرستی و غیره. این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که ما در حال نشان دادن در technicolor."

کل پنل بحث ارزش دادن سازمان دیده بان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازیگران را بر روی صفحه نمایش پویایی و اگر شما در اطراف چوب تا پایان تاپیک جدید تمدید کلیپ از قسمت های آینده پیش از Lovecraft کشور's برتر در اوت 16.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن