به نظر می رسد مانند صفحه 4a ممکن است راه اندازی تا اکتبر


Illustration for article titled Looks like the Pixel 4a May Not Launch Until October

تصویر: @evleaks (گوگل

داده همه چیز است که رفتن در منt ممکن است در حالی که در عین حال قبل از ما دست ما در گوگل بعدی تلفن اواسط محدوده.

تبلیغات

در حالی که بسیاری از عمده آمار در مورد صفحه 4a گوگل را دنبال کنید تا به آن بهترین-فروش گوشی به تاریخدر حال حاضر آشکار شده است با تشکر از ثابت قطره ای از نشتآن تاریخ انتشار رسمی تا حد زیادی باقی مانده است رمز و راز.

در حالی که در حال اجرا نظریه بود که گوگل را اولین صفحه 4a در Google I/O در ماه مه به عنوان آن را در سال گذشته با پیکسل 3a. که شایعه تاریخ انتشار ضربه رو به تابستان و پس از شیوع کروناویروس وادار گوگل همراه با بسیاری دیگر از سازمان دهندگان این رویدادبه تغییر چرخ دنده ها و تعویض های سالانه خود را در فرد ملاقات برای یک زندگی جریان ارائه. در حال حاضر اشاره کرد تلفن leaker جان Prosser ادعا می کند او را در بر داشت و شواهد نشان می دهد که افکار واهی و پوچ.

تبلیغات

“دوباره آن را به نظر می رسد گوگل با تاخیر صفحه 4a” او توییتی در این آخر هفته. “اطلاعیه هنوز هم اتفاق می افتد در جولای 13, [b]ut در سیستم آن ذکر شده است که “سیاه” مدل در حال حاضر راه اندازی اکتبر 22.” او افزود که این پرونده اشاره نمی کند یک شایعه “به سختی آبی” در تمام نشان می دهد که گوگل ممکن است از آن کاهش یافته است به طور کامل.

“من منتظر تمام هفته به این گزارش به دیدن اگر آن را یک خطا در سیستم” Prosser ادامه داد: در یک ثانیه صدای جیر جیر. “اما من آن را تاييد چندین بار در این نقطه است. نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی همه چیز و با همه چیز می تواند تغییر دوباره.”

چنین تاخیر خواهد مربع با چگونه گوگل به کار گرفته یکی دیگر از مشخصات بالا اعلام انتشار اندروید 11 بتا عمومی است که این شرکت به تعویق افتاد و ماه گذشته در میان جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ. در یک توییت اعلام اخبار گوگل گفت که “در حال حاضر زمان به جشن می گیرند.”

درست است در حال حاضر به سختی به نظر می رسد زمان برای گیک بیش از جدیدترین ابزار فناوری. هر چند که من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم با توجه به تمام این ادعا تاخیر و سیل از نشت ما در حال حاضر دیده می شود گوگل است به این صفحه 4a همه آماده برای رفتن در این نقطه و فقط در حال انتظار برای رفتن پیش شروع به حمل و نقل آنها. Prosser نشان می دهد به همان اندازه اضافه کرد که برگزاری در صفحه 4a تا از سقوط احتمالا به تعویق انداختن راه اندازی از گوگل گل سرسبد گوشی صفحه 5 به عنوان به خوبی. بدیهی است که این همه فقط حدس در این نقطه, اما آن را حس برای این تاخیر به اثر دومینو در گوگل برنامه منتشر شده (نه بر خلاف آنچه که ما دیده ایم با مارول را زنجیره ای از ابرقهرمان طرفداران).

تبلیغات

شما می توانید از قبلی ما پوشش روی صفحه 4a به شایعات و درز مشخصات اینجا. کلمه گوگل به روز رسانی آن را به یک پانچ-سوراخ selfie cam به widdle پایین کسانی که ناهنجاری های اضافه شده در اواسط محدوده Qualcomm Snapdragon 730 پردازنده و شامل ساخته شده است در تیتان M امنیت تراشه و گزینه ای برای شارژ بی سیم. همانطور که برای قیمت صفحه 4a (به نظر می رسد مثل هیچ XL نسخه متاسفانه) شایع است برای شروع به عنوان کم به عنوان $349 یک مهاجم نقطه قیمت است که رهبری اصلی آن رقیب آیفون SE است که در شرکت اپل و ورود مجدد به بودجه های هوشمند بازار است.

تبلیغات

با توجه به موفقیت فراری از گوگل آخرین خط از بودجه گوشی های صفحه 3a و صفحه 3a, XL, شرکت اتحاد زیادی در این راه اندازی. پس از آن جای تعجب نیست که گوگل نه مراقب باشید و در جایی باقی ماندن آن زمان حداقل تا زمانی که کمی کمتر در آتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>