آنچه در نگاه coronavirus همه گیر را به زوم خط پایین

زوم گزارش سه ماهه blowout روز سه شنبه پس از ویدئو کنفرانس ابزار تجربه یک چشم انداز مثبت در استفاده از طول coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت مستقر در کالیفرنیا نشان داد این هفته که در فوریه-به-مارس چهارم — زمانی که ویروس مربوط به مستندات درخواست شرکت ها و مدارس و دوستان و خانواده برای برقراری ارتباط از خانه دیدم زوم با چنگک جمع کردن در عظیم $328 میلیون بیش از دو برابر به مدت مشابه سال گذشته هنگامی که آن را به تولید 122 دلار میلیون نفر است. سود در آمد در $27 میلیون.

در حالی که ارتباطات آنلاین ابزار رایگان ردیف به صورت اساسی استفاده از زوم باعث می شود بسیاری از پول خود را از شرکت های پرداخت از 15 دلار در ماه برای ویژگی های پیشرفته تر و پشتیبانی.

آخرین اطلاعات مالی نشان می دهد که زوم در حال حاضر حدود 265,000 مشتریان با بیش از 10 نفر از کارکنان و مارک و یک سال در سال افزایش عظیم 354%. این شرکت گفت: این را نیز اضافه شده بیش از 100 ، 000 K-12 مدرسه در سراسر جهان به عنوان کودکان به شرکت در درس آنلاین در طول تعطیلی مدارس ناشی از این بیماری همه گیر.

زوم نمی کند و نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم در کل استفاده از نرم افزار خود را هر چند در مارس آن گفت که می خواهم رسیده 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه از فقط 10 میلیون در ماه دسامبر 2019. دیدار شرکت کنندگان محسوب می شود به عنوان عضوی از یک جلسه تا یک روزانه کاربر فعال محسوب می شود چندین بار به عنوان یک جلسه از شرکت کنندگان اگر آنها پیوستن به بیش از یک جلسه در یک روز.

زوم موسس و مدیر عامل شرکت اریک یوان گفت تیم او احساس “فروتن با شتاب تصویب زوم پلت فرم در سراسر جهان است.” اضافه کردن “استفاده از موارد به سرعت رشد کرده اند که مردم یکپارچه زوم به کار خود در یادگیری و زندگی شخصی.”

نه همه قایقرانی صاف

اما افزایش ناگهانی کاربران در اوایل سال جاری تهدید به پایمال کردن زوم تیم به عنوان آن دست و پنجه نرم کشت از مسائلی که باعث شد برخی از مردم را به رها کردن نرم افزار و به دنبال دیگر چت تصویری سیستم عامل است.

آنها شامل شکایات در مورد فقیر حفاظت امنیتی با برخی از کاربران تجربه “zoombombing” حوادث که در آن قطع کردن pranksters جلسات با مواد تهاجمی. یوان گفت: در ماه آوریل که بر خلاف آن تاسیس جامعه کسب و کار و مشتریان شرکت بسیاری از تازه واردان به زوم مناسب ندارد از آن حمایت و بنابراین موفق به راه اندازی نرم افزار به درستی. او اعتراف کرد آنها باید بیشتر انجام می شود برای کمک به کاربران جدید و این شرکت پس از به روز رسانی این نرم افزار شامل اضافه شده حفاظت از شروع.

نگرانی های حریم خصوصی نیز مطرح شده بود که آن را کشف زوم iOS برنامه ارسال برخی از اطلاعات کاربر به Facebook چیزی که واضح و روشن در برنامه سیاست حفظ حریم خصوصی. زوم در حال حاضر متوقف شده و این عمل. آن را نیز زد به مشکل بیش ادعا می کند که تا به حال پایان به پایان رمزگذاری هنگامی که این است که به شدت درست است. آن را به تازگی گفت: این برنامه ریزی برای اضافه کردن ویژگی برای مشتریان پرداخت.

زوم انتظار دارد که حتی بهتر از نتایج مالی خود را برای سه ماهه بعدی ، eyeing درآمد حدود 500 میلیون دلار است. چالش ها عبارتند از: حفظ کاربران پرداخت به عنوان همه گیر متهم و مردم به دفتر بازگشت هر چند زوم خواهد بود و امیدوار است که برای بسیاری از کار از خانه خواهد بود و این طبیعی است.

در عین حال سعی کنید زوم? روندهای دیجیتال دارای یک صفحه با همه شما نیاز به دانستن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>