منطق نشانه های هفت شکل و کشش معامله روز پس از ‘بازنشسته’ از موسیقی

صرف روز پس از اعلام کرد که او در آینده پنجمین آلبوم “هیچ فشار” خواهد بود آخرین رپ منطق به گزارش امضا سنگین همکاری مقابله با بازی جریان سایت, حرکت یا کشش ناگهانی.

منطق بوده است پرکار نیروی در رپ بازی به عنوان هر دو یک هنرمند و تهیه کننده برای بیش از یک دهه در حال حاضر هر چند خود بزرگترین ادعا می کنند به شهرت شد 2017 را “1-800-273-8255” که در برخورد با این موضوع حساس از خودکشی. 30 سال Marylander اصرار دوران بازنشستگی خود را اعلام جولای 16th که او پله به دور از کسب و کار موسیقی به “پدر بزرگ” خود را به کودک تازه متولد شده.

که بازنشستگی به نظر می رسد که کوتاه مدت بوده است به عنوان Twitch اعلام کرد روز دوشنبه که منطق خواهد بود که سایت برای اولین بار official music شریک است. “منطق خواهد جریان بارگیری در این هفته در کانال Twitch که شامل مخلوطی از در استودیو جلسات مهمانان ویژه, AMA سبک, فرمت, و, بازی” شرکت نوشت: در آزادی مطبوعات.

“من نه این رپر مرد مرد” منطق گفت در آستانه در مصاحبه اخیر است. “من فقط یک nerd. من عاشق بازی های ویدئویی است. من خوش شانس به اندازه کافی به میلیون ها نفر از طرفداران و پیروان. پس از آن یک همکاری بزرگ است.” او کاهش یافته است به تعیین دقیقا چه مقدار معامله شد و ارزش اما توجه داشته باشید که آن را در هفت شکل و محدوده.

منطق اول جریان تنظیم شده است برای پنج شنبه, جولای 21st, در 5 بعد از ظهر و زمانی که او اولین آهنگ از آلبوم آینده.

در این مقاله: موسیقی, حرکت یا کشش ناگهانی منطق هیچ فشار, بازنشستگی, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>