لاکهید مارتین می خواهد برای ساخت یک نظامی 5G شبکه که ایالات متحده برای آن پرداخت

لاکهید مارتین مدیر عامل جدید می بیند 5G آینده برای این شرکت با هدف رهبری توسعه نسل بعدی شبکه برای ارتش ایالات متحده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل این کشور سلاح. این ایده نه بیش از حد دور از ذهن: پنتاگون در حال حاضر ابراز علاقه به ساختمان های نظامی 5G شبکه و در حال حاضر تجربه با فن آوری در انتخاب پایگاه های نظامی.

جیم Taiclet هیچ غریبه ای به بی سیم. قبل از منصوب لاکهید جدید مدیر عامل شرکت او صرف دو دهه در آمریکا برج یک شرکت است که صاحب حدود 180,000 ارتباطات سایت در سراسر جهان است. نظرات خود را در لاکهید سه ماهه درآمد تماس با وال استریت تحلیلگران.

در حالی که چند جزئیات Taiclet برنامه های ارائه شده بودند در تماس با او دیدن لاکهید تنوع به فن آوری و شکل گیری همکاری های جدید در این بخش — که خواهد بود یک تغییر قابل توجهی دور از هسته هوافضا و دفاع کسب و کار.

در حالی که Taiclet می خواهد لاکهید به گسترش ارتباطات و فن آوری نظرات خود را به تحلیلگران آیا آن را به نظر می رسد مانند آن خواهد بود مشروط بر مشتریان خود — یعنی دولت ایالات متحده — کمک به یارانه آن تحقیق و توسعه است.

“این رفتن به نیاز به همکاری با مشتریان و نوع اجازه ما به سعی کنید برخی از این چیزها” Taiclet گفت: در طول تماس. “هیچ کس در حال رفتن به هر گونه خطر در دفاع صنعتی پایه از طریق پیاده سازی این فن آوری در راه های مختلف اگر آنها مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به برای آن پرداخت می شود.”

که ممکن است آسان تر از انجام گفت ، Coronavirus همه گیر و های اخیر ناآرامی های اجتماعی کشیده شده است با توجه به هزینه های نظامی در اینجا در ایالات متحده به عنوان سیاستمداران دست و پنجه نرم کردن با چگونه بهترین برای حفظ اقتصاد شناور از طریق این مدت از همه گیر و تماس های پاسخ برای تجدید تمرکز بر جوامع محروم.

در کنگره سناتور برنی ساندرز (I-VT) و نمایندگان باربارا لی (D-CA) و علامت Pocan (D-WI) طرح توجیهی راه اندازی تلاش های این هفته به اصلاح 10% خاموش پنتاگون بودجه. در خانه اندازه گیری با شکست مواجه شد در دو حزبی اساس شنبه و بعید است به تصویب در مجلس سنا که به آنها رای اواخر این هفته.

با تمرکز بر محرک های مالی به جای دفاع صرف در حال حاضر و با یک بالن کسری Taiclet است به احتمال زیاد برای پیدا کردن اشتهای کمی برای برنامه های خود را در کنگره برای آینده قابل پیش بینی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>