قفل حساب توییتر جرقه امید برای جدید شاهزاده ایرانی بازی

Ubisoft ممکن است ایجاد یک حساب توییتر جدید برای شاهزاده ایرانی حق رای دادن و اضافه کردن به شایعاتی که یک مطلب جدید در این سری است که در آثار پس از بیش از یک دهه است.

یک Redditor با رسیدگی NayamAmarshe ارسال شده کشف در انجمن آنلاین. حساب توییتر @PrinceOfPersia بود و در واقع ایجاد شده در مارس بود اما فکر می کردم به یک حساب جعلی پس از آن قفل شده بود.

اما زمانی که NayamAmarshe سعی “princeofpersia” در توییتر رمز عبور را فراموش کرده یکی از ویژگی های او در سراسر این دستور:

“یوبی سافت” کاملا متناسب با, دامنه, در حالی که این نام کاربری از ایمیل اضافی شش شخصیت اگر آن را احتمالا شروع می شود با “شاهزاده ایرانی”. کامل نام کاربری هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود با حدس اشتباه از جمله “بازسازی” “عقب” و “اجتماعی” در میان دیگران است.

این شاهزاده ایرانی حساب کاربری در توییتر ممکن است اما وجود دارد شانس است که یوبی سافت تنها آن را ایجاد کرده به طوری که هیچ کس دیگری ادعا می کنند دسته و یک بازی جدید در این سری است که نه در حال توسعه است. از سوی دیگر, آن ممکن است یک جعل استادانه درست شده با کسی که خرید یک هفت-نامه دامنه شروع می شود که با “تو” فقط به شوخی امیدوار طرفداران اما ممکن است بیش از حد مشکل برای یک دایره وار حرکت کردن.

روندهای دیجیتال رسیده به یوبی سافت برای اظهار نظر در حساب توییتر و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

شاهزاده ایرانی در یوبی سافت رو به جلو ؟

یوبی سافت به نمایش می گذارند آینده آن بازی در یوبی سافت رو به جلو دیجیتال کنفرانس که جریان در جولای 12. عناوین انتظار ظاهر را شامل Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین Watch Dogs: Legion, خدایان و هیولاهاو Rainbow Six قرنطینه.

شده اند وجود دارد شایعاتی که یک بازسازی از بازی شاهزاده ایرانی: شنهای زمان سه گانه در حال توسعه با یک اطلاعیه در یوبی سافت رو به جلو است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر شاهزاده ایرانی خواهد بود پیوستن به دیجیتال کنفرانس صف و طرفداران هیچ چاره ای جز به صبر و امید.

ویراستاران’ توصیه های