Clockwise from top left: Illustration - Benjamin Currie (Gizmodo); Getty; Screenshot - Victoria Song (Gizmodo); Illustration - Elena Scotti (Photos: Getty Images)

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: تصویر – بنیامین کوری (Gizmodo); ورزشگاه; تصویر – ویکتوریا آهنگ (Gizmodo); تصویر – النا Scotti (عکس: گتی ایماژ)

عید پاک مبارک همه! و یا به عنوان من می خواهم به آن تماس بگیرید “روز قبل از من تاسف خوردن تمام کسانی که Bunnies شکلات.” در اینجا یک سوال برای شما خواننده عزیز: آیا شما با گوش یا دم ؟ و یا اگر شما شکست خورده تصمیم گیری 101 در adulting مدرسه و در حال حاضر در یک عصبی عرق در ایده بسیار متعدد-انتخاب حالات من فرض کنید شما همیشه می تواند فقط استنشاق کل تااینکه با یک جرعه مثل کربی. اگر شما یک ترسو است.

تبلیغات

در حالی که مردمی بوده است پنهان از انتظار برای عید پاک اسم حیوان دست اموز این هفته Gizmodo خدمه تحت فشار قرار دادند برخی از پوشش آژیر آهنگ است که عبور از حیوانات, آنچه an 18th-century محقق می توانید به ما بگویید که در مورد الگوریتمو نحوه DIY خود را ماسک صورت. خبرنگاران ما نیز به دنبال چند کارشناس نظرات خود را در مورد آنچه که ما بهبودی از این بیماری همه گیر می تواند مانند نگاه کنید و اگر خدای ناکرده مستندات تا ماه نوامبر این می تواند تمام تاثیر این سال انتخابات ریاست جمهوری. توجه داشته باشید سبکتر مردمی در i09 خراب شد که X-Files قسمت ادامه به تواند فقط به عنوان وحشتناک به آنها روزی که برای اولین بار و کبوتر به آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از Final Fantasy VII به آینده دوم به عنوان یک فرهنگی زمانه.

این همه و بیشتر در زیر:

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو