Little Tikes ساخته شده به طور کامل عملکرد ساعت هوشمند برای کودکان و نوجوانان

Tobi Robot
Little Tikes

Little Tikes, یک شرکت اسباب بازی است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای آن یاد دنج کوپه ماشین ساخته شده به طور کامل عملکرد ساعت هوشمند برای کودکان و نوجوانان. این Tobi ربات در نظر گرفته شده که برای جوانان در سن 4-8 شامل بسیاری از ویژگی های شما ممکن است انتظار می رود از یک به طور منظم ساعت هوشمند و Little Tikes می گوید آن را با دوام و ضد آب است.

آن را تا بیش از 50 چهره دیده بان همراه با یک شخصیت است که بیش از 100 عبارات و بازوها و پاها که پاپ از دو طرف. این Tobi ربات بازی ها — از جمله واقعیت افزوده, رقص و آموزش آنهایی که — و پوستر کودکان و نوجوانان می توانید با کف دست زدن در عکس های خود را. 640 x 480 پیکسل دوربین های دوگانه نیز می توانید ضبط ویدئو. دیده بان می تواند نگه دارید تا به 30 دقیقه از ویدئو و یا از 3000 عکس در آن 512 MB ذخیره سازی.

جوانان می تواند پیام های نزدیک و شناخته شده Tobi ربات smartwatches با شکلک, عکس ها و یا پیام های صوتی. Little Tikes می گوید که با این نسخهها کار از طریق “کنترل جفت شدن دستگاه از طریق اتصال بی سیم است.”

از نظر سنتی smartwatch توابع آن شامل یک ساعت و تقویم و ماشین حساب تایمر (مفید برای مسواک زدن یا شستن دست و درستی) یادآوری و یک ساعت زنگ دار. Little Tikes می گوید آن را می تواند اجرا تا پنج روز با یک شارژ. این Tobi ربات هزینه $54.99 و آن را شروع به حمل و نقل در آگوست 1st.

در این مقاله: tobirobot, little tikes tobi ربات littletikes, کودکان و نوجوانان, ابزار جنسی, smartwatch, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im