به معنای واقعی کلمه هیچ کس بهره از شخص ثالث برنامه های تحویل


Representatives for Uber Eats confirm that the service is “not yet profitable” and “does not make money.”

نمایندگان برای بارگذاری می خورد تایید می کنند که خدمات است “هنوز سودآور” و “می کند هیچt پول.”
عکس: NurPhoto (گتی)

بنابراین در حال حاضر شما به احتمال زیاد شنیده ام که تحویل برنامه های مانند Grubhub, درب داش و بارگذاری می خورد و به طور بالقوه مضر به رستوران به عنوان توسط اثبات برخی از این بیشتر هیجان انگیز dystopian تحولات در جهان مواد غذایی. این تحویل خدمات را به 30% از هر سفارش اغلب پاک کردن یک رستوران سود به طور کامل و یا حتی بدتر رانندگی آن به قرمز است. تحویل رانندگان اعضای فرفره اقتصاد رقابت با دیگر تحویل مردم را به چنگ زدن به عنوان بسیاری از دستورات به عنوان آنها می توانند و ساخت یک مبلغ جزئي به آن است.

تبلیغات

بنابراین اگر رستوران در حال از دست دادن پول و رانندگان در حال ساخت سکه, سپس آن را باید کسانی که سوم-پارتی خدمات خود را که در حال غرق شدن در قرنطینه نقدی حق است ؟ خوب, PBS NewsHour تصمیم گرفت برای رسیدن به پایین از چیزهایی که شما هرگز بر این باورند که آنها کشف…

…که حق مردمی هیچ کس در حال ساخت هر گونه پول از سوم-پارتی تحویل نرم افزار! هیچ کس! رستوران ها در حال از دست دادن پول رانندگان در حال از دست دادن پول و شرکت های در مجموع از دست دادن میلیاردها دلار با یک مدل کسب و کار بی سود. PBS خواسته یک سرمایه گذارچرا این مدل کسب و کار حتی حس را؟” سرمایه گذار پاسخ بود “من مطمئن هستم که که آن می کند.

تبلیغات

اگر شما تنها قادر به آن را از طریق نیمه اول فوق تصویری قبل از پرتاب تلفن خود را در دیوار نیمه دوم توضیح می دهد که چرا این همه اتفاق می افتد: Fیا تعدادی از سال در حال حاضر, نرخ بهره بوده اند در طول تاریخ کم (و کاهش دوباره در ماه مارس به رکورد 0%) که بدان معنی است که کسانی که با مقادیر زیادی از پول نقد شد از جان گذشته برای یک راه برای به دست آوردن بازده بالاتر. سرمایه گذارانصندوق های تامینی و انواع دیگر ریسک بالا قماربازان شروع به پرتاب در اطراف مبالغ زیادی از پول و سرمایه گذاری در هر آنچه که آنها می تواند دعا برای نتایج بزرگ. این است چگونه مدرن جهان به پایان رسید تا با شرکت هایی مانند Theranos, Juiceroو ولع خوردن سوم-پارتی تحویل سیستم که با توجه به مدیریت سرمایه گذاری همکاران مدیر عامل شرکت ویتالی Katsenelson, “هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه می توان پول را از این.”

پس چه می تواند ما انتظار داریم در آینده ؟ برخی از سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که صنعت تحکیم خواهد به تنها یک یا دو شرکت و یک بار بیشتر از این رقابت ها حذف شده است هزینه ها و کمیسیون می تواند مطرح شود. (در ژوئن 10هلندی , شرکت فقط به خوردن غذای آماده به دست آورد Grubhub برای $7.3 میلیارد دلار; Grubhub خود با هم ادغام بدون درز در سال 2013 و پس از تاسیس آن به دست آورد Foodlers, OrderUp, Eat24, AllMenus, DiningIn رستوران ها در اجرا و تحویل ظرف LABite, LevelUp و Tapingo.)

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

دیگران بر این باورند که در پی بیماری همه گیر کوروناویروس سوم-حزب برنامه های تحویل خواهد شد توان نهایی میخ را در تابوت برای رستوران ها. سپس درست قبل از تمام رستوران ها و رانندگان خود را از دست بدهند کم-شغل پرداخت سرمایه گذاران خواهد کرد و سپس سوم-پارتی خدمات تحویل خواهد شد همچنین بیرون رفتن از کسب و کار.

لذت بردن از تعطیلات آخر هفته خود را به همه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im