Liteboxer است Peloton اما برای بوکس

Liteboxer جدید راه اندازی ارائه Peloton-esque دیجیتال بوکس ترینر برای استفاده از خانه ورود در زمان مناسب. سخت افزار reimagines یک قدیمی timey امینی پانچ توپ به عنوان یک بازی دیجیتال چراغ را مهار ریتم به راهنمای مشت خود را. در جلوی دستگاه یک گل با شش پانچ مناطق که نور هدایت که در آن شما باید ضربه در یک برنامه.

در زیر این پد جداگانه برای ضربات بدن و در زیر آن یک پایه برای نگه داشتن یک تبلت که در آن شما می توانید جریان کلاس ها و اجرای تمرینات. Nestled در داخل نیروی سنسور است که می تواند به شما بگویم که چقدر قدرت شما استفاده می شود برای هر اعتصاب و چگونه دقیق هر یک پانچ شده است. استفاده از موسیقی و ریتم بسیار مهم است به پلت فرم و با توجه به دوپامین آمار شما زمانی که یک بازی مانند ضرب و شتم صابرباید کمک به اطمینان مردم به خاطر آمدن به Liteboxer.

وجود یک اشتراک عنصر به طور طبیعی به این Peloton-از-بوکس راه اندازی ارائه می دهد که مربی رهبری در تمرینات و همچنین طولانی مدت برنامه های آموزشی. این سینه توسط Leyon Azubuike سابق آمریکا در سنگین وزن ضربه بوکسور الیزا شیرازی و مربی تناسب اندام امیلی کالینز. اگر شما در عجله هستید و سریع تمرینات می تواند به شما کمک فشار برخی از کیسه زمان به روز خود را در حالی که چالش ها به شما اجازه رقابت با همسالان خود.

متاسفانه با رقبای خود را وجود دارد کمی در دسترس و یا مقرون به صرفه مورد Liteboxer مدل کسب و کار با هدف مستقیما در کسانی که با سطل یکبار مصرف پول نقد. این Liteboxer دستگاه خود به خود شما را به مجموعه ای $1,495.00 به علاوه یک اشتراک ماهانه $29 یک ماه (بعد از سه ماه آزمایشی منقضی می شود). سپس دوباره شکل که در مورد همان شما می خواهم برای پرداخت ارزش یک سال از هفتگی بوکس در کلاس های ما ، بنابراین اگر شما جدی در مورد تناسب اندام و احساس می کنید مانند شما می خواهم به استفاده از آن را بیش از یک بار در هفته آن را احتمالا می پردازد.

Liteboxer در دسترس برای قبل از سفارش در ایالات متحده در حال حاضر با حمل و نقل انتظار می رود برای شروع در ماه اوت است.

در این مقاله: Liteboxer, Peloton, اشتراک, بوکس, مربی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>