LinkedIn Reddit کشف شده توسط iOS 14 کپی کردن محتویات کلیپ بورد

اپل آینده iOS 14 پیدا کرده است بیش از دو نرم افزار که بحث برانگیز کپی مطالب از کاربر clipboard – شبکه های حرفه ای پلت فرم و کار جستجو در وب سایت LinkedIn و محبوب آنلاین فروم Reddit.

این نسخه بتا از iOS 14 شامل یک ویژگی امنیتی جدید است که هشدار به کاربران زمانی که یک برنامه خواندن آیفون کلیپ بورد که در آن به طور بالقوه اطلاعات حساس مانند کلمات عبور ممکن است ذخیره می شود. این ویژگی در معرض چندین نرم افزار که در حال گناه از چنین شیوه از جمله Infinite حتی پس از به اشتراک گذاری ویدئو پلت فرم گرفتار شد ماه پیش وعده داده شده و پس از آن که آن را متوقف خواهد کرد و پس از گرفتار شدن با مسئله امنیت است.

همین مورتون از بنیانگذاران سایت سازنده Urspace یافت شواهد LinkedIn به طور مداوم کپی کردن مطالب خود را از مک بوک کلیپ بورد در حالی که او در iPad Pro.

LinkedIn معاون رئیس جمهور و مهندسی و محصولات مصرفی Erran برگر به سرعت در پاسخ به مورتون را کشف. در یک چرخش سریع یک نسخه به روز شده از پلت فرم iOS app منتشر شد به فروشگاه App اپل.

مورتون در بر داشت همان موضوع را با ق در, با کلیپ بورد دستگیر شده با هر ضربه زدن به کلید.

ق نیز در پاسخ به مورتون پست در بیانیه ای این ادعا که برنامه ذخیره و یا ارسال محتویات کلیپ بورد با رفع می شود منتشر شده در جولای 14.

“ما به دنبال این به codepath در پست آهنگساز که چک برای آدرس ها در کارت ویزیت و پس از آن نشان می دهد یک پست عنوان بر اساس مطالب متن از URL” سخنگوی ق نوشت: در یک ایمیل به آستانه.

در یک پست وبلاگ مورتون نوشت که مشکل واقعی بود که هر برنامه دارای توانایی برای دسترسی به آی فون را به کلیپ بورد بدون درخواست اجازه از مالک دستگاه. او پیشنهاد کرد که اپل و گوگل نیاز به نرم افزار به درخواست اجازه از کاربران برای اولین بار قبل از به دنبال خود بریده مطالب و روندهای دیجیتال رسیده است برای توضیح اضافی نیست.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im