LinkedIn در حال حاضر دارای یک هوش مصنوعی برای کمک به خود را با مصاحبه بازی


Illustration for article titled LinkedIn Now Has an AI to Help With Your Interview Game

عکس: مارتین اداره (گتی ایماژ)

به عنوان یک شماره ثبت از آمریکایی ها دست و پنجه نرم کردن با بیکاری در پی این رمان coronavirus همه گیر LinkedIn را نورد برخی از AI-طراحی ابزار برای کمک به جویندگان کار آماده شدن برای کابوس سوخت است که در این مصاحبه روند.

تبلیغات

استخوانی مصاحبه طول می کشد عمل مهم نیست که اگر شما در حال عرق کردن آن را در شخص و یا از طریق یک خوراک ویدئویی زنده به عنوان بسیاری از کسب و کار روشن برای این روز به عنوان یک نتیجه از وقوع. مانند LinkedIn را پرده برداری AI-صفحه بازخورد فوری به محبوب سوالات مصاحبه به عنوان جدیدترین علاوه بر این به آن آمادگی مصاحبه ابزاراست که این شرکت در اصل در سال گذشته راه اندازی شد. در اینجا چگونه کار می کند: شما رکورد خود را در پاسخ به این استاندارد مصاحبه کرایه (شما می دانید, سوالات خود را در مورد بزرگترین نقاط ضعف و قوت خود برنامه پنج ساله و غیره.), برای دریافت یک صورت مصنوعی تولید شده ارزیابی بر اساس “قدم زدن چند بار کلمات پرکننده استفاده می شود و حساس عبارات برای جلوگیری از” با توجه به ارتباط با.

این ویژگی های جدید را هنوز هم در حال نورد از سراسر جهان و شما می توانید آن را چک کنید “بلافاصله پس از شما درخواست برای شغل در ارتباط با مشاغل صفحه اصلی” هر شرکت است. و پس از یادگیری ماشین می تواند تنها تا کنون شما همچنین می توانید درخواست های شخصی انتقادات و پیشنهادات خود را در عمل پاسخ از شما 1-در رشته ارتباطات نیز هست.

تبلیغات

“در نور از coronavirus شرکت هایی که در ادامه به استخدام و به سرعت نقل مکان کرد و مصاحبه به مجازی” LinkedIn سر از استعداد راه حل ها و مشاغل بلیک بارنز گفت: Gizmodo از طریق ایمیل. “با این تغییر, ما می خواستیم به آن را آسان تر برای جویندگان کار برای آماده شدن برای یک مجازی مصاحبه و ایستادگی با hirers.”

با در نظر گرفتن این شرکت همچنین با اضافه کردن “مجازی معرفی” برای بهتر تسهیل فرآیند استخدام در یک محیط دیجیتال. استخدام مدیران می توانید درخواست یک معرفی کوتاه از نامزد آینده نگر که پس از آن می تواند با ارائه یک ویدیو و یا پاسخ نوشته شده است. از آنجا که هیچ کدام از این زندگی از این ابزار اجازه می دهد تا جویندگان کار خیاط اولین برداشت خود را با کارفرمایان بالقوه—اگر آن را هیچ جایگزینی برای معامله واقعی بارنز و روشن است.

“ما می خواهیم به داوطلبان شانس خود را برای نشان دادن مهارت های نرم افزاری و نشان می دهد که چرا آنها مناسب برای نقش در راه است که بیشتر شخصی از یک رزومه,” او گفت:. “این یک جایگزینی برای دو طرفه مصاحبه به جای آن در نظر گرفته شده برای کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های که به در برای مصاحبه و ارزیابی نامزدها فراتر از تجربه کار و آموزش و پرورش.”

آن خواهش این سوال اینکه آیا چنین دیجیتال معرفی می تواند توسعه خود را ناگفته faux pas مانند نوع است که کارفرمایان باید به نگاه کردن با فرد مصاحبه. برای مثال من می توانم امید بستن برای پاسخ نوشته شده به جای یک ویدیو یکی در حال توسعه را به یک پرچم قرمز برای برخی از استخدام مدیران اگر آنها شروع به خواندن بیش از حد به آن است. به این منظور بارنز تاکید کرد که این مهم است که hirers باقی می ماند “هدف و روشنفکر” و آنها “ارزیابی نامزدها بر اساس چگونه به خوبی آنها در پاسخ به این سوال در دست که آیا آن را به تصویری و یا نوشته شده است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>