خرید رپورتاژ

Lincoln Corsair grille

لینکلن

ادامه COVID-19 همه گیر است منجر به یک ماشین دیگر لغو: لینکلن Rivian مبتنی بر برقی SUV. پس از یک گزارش در اخبار خودرولینکلن تایید کرده است به Autoblog که EV شده است اوراق با توجه به “محیط زیست است.” این بیماری همه گیر به عبارت دیگر. این دو چسبیده به خود را به طور کلی تعهد و یک “جایگزین خودرو” بر اساس Rivian پلت اما این طرح اولیه است و نه بیشتر.

لینکلن نیز گفت: این برنامه ریزی برای ایجاد یک EV “سازگار با آن آرام پرواز DNA” اما نمی به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر. آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر نام تجاری بر اساس یک خودرو در شرکت فورد موستانگ Mach-E یا الکتریک F-150, اما آن را به وضوح بیش از حد به زودی به جایی که لینکلن در جریان است.

این یک ضربه کشنده به Rivian که دریافت 500 میلیون دلار سرمایه گذاری از فورد. این می آید به عنوان Rivian است و تاخیر در تحویل را از آن خود مارک EVs به 2021 با توجه به COVID-19-تولید مربوط می شوند ، راه اندازی رسمی بازار اولین بار در حال رفتن به مراتب خشن تری از انتظار است که با فرض وجود ندارد شگفتی های دیگر.

در این مقاله: لینکلن فورد, ev, برق خودرو, برق خودرو, حمل و نقل, Covid-19, کروناویروس, اتومبیل, SUV, rivian, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو