هنگامی که شما به داشتن یک تیم ورزشی, بهترین عمل است که معمولا به افراد با تجربه در حال اجرا مانند یک سازمان برای کمک به راهنمای شما و آموزش شما. یک کتاب از انواع, اگر شما خواهد شد.

این Pegulas ظاهرا هستند کسانی که معتقدند در این نوع از معلمان و حتی هنگامی که وجود دارد یک میلیارد دلار سرمایه گذاری مانند لوایح بوفالو درگیر است.

در یک داستان طولانی در دوشنبه تیم گراهام های ورزشی بوفالو مفصل به طور فزاینده ای “سمی فرهنگ” در Pegula ورزش و سرگرمی (PSE) تری و کیم Pegula سازمان که شامل لوایح بوفالو و Buffalo Sabres با کارمندان فعلی و سابق توصیف فضای داخل شرکت.

تصویر نقاشی نیست خیلی به خصوص برای کیم Pegula و به این معنا است که در بهترین زن و شوهر و گاز است و بیش از آنها می تواند جویدن در سال های اخیر و در بدترین حالت به طور بالقوه می تواند انجام آسیب قابل توجهی به صورتحساب فقط به عنوان آنها به تبدیل شدن به موفق در NFL دوباره.

این Pegulas شد فوری قهرمانان در بوفالو منطقه در ماه اکتبر 2014 هنگامی که آنها پرداخت و سپس رکورد $1.4 میلیارد دلار برای این تیم پس از آن صاحب اصلی و بنیانگذار رالف ویلسون درگذشت. آنها متعهد به نگه داشتن این تیم در غرب نیویورک. آنها در شهر شناخته شده چرا که آنها می خواهم خریداری Sabres سه سال زودتر و عظیم تشویق می کردند زمانی که آنها معرفی شدند در اولین بازی خانگی.

در همان زمان آنها پرده برداری جدید اخلاق: “یک بوفالو.” اما در حال حاضر کسانی که در PSE می گویند که چیزی بیش از یک کمپین بازاریابی به چلپ چلوپ در کالا.

کیم Pegula به عنوان رئیس جمهور از PSE و با فرمت رئیس جمهور از هر دو صورتحساب و Sabres و همچنین به عنوان چهار جزئی لیگ تیم های ورزشی خود را.

ریشه بسیاری از PSE مشکلات به احتمال زیاد می تواند دوباره به این: این غیر ممکن است انجام. اینکه رئیس جمهور یک تیم NFL یک شغل تمام وقت و پس از آن برخی از; همان حال رئیس جمهور از یک تیم NHL. در حال رئيس جمهور از چند سازمان کنگلومرا است که یک کار تمام وقت است.

Pegula می خواهد به انجام تمام و به عنوان یک نتیجه همه چیز دچار خواهد شد.

در ایمیل پاسخ به سوالات از گراهام (به اعتباری خود را برای مواجهه با موسیقی) او اشاره کرد که “وجود دارد [این است که] هیچ کتاب راهنما برای یک ورزش صاحب” اما این است که تیم رئیس جمهور در مفید آمده است. آنهایی که تجربه.

به جای Pegula به نظر می رسد که تحت فشار قرار دادند تمام سرعت پیش رو بیش از پنج سال و در حال حاضر به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر. روشن نیست که در آن شوهرش تری است که در همه این که کیم است در این گزارش ذکر شده.

Kim and Terry Pegula purchased the Buffalo Bills in 2014. (AP Photo/Gary Wiepert)
کیم و تری Pegula خریداری لوایح بوفالو در سال 2014. (AP Photo/Gary Wiepert)

‘Pegula خانواده اهداف’

این دلیل که چرا او همه چیز تمیز اما ممکن است همه آنچه شما می خواهم فکر می کنم.

در ماه ژانویه پس از مدت صورتحساب خود را ارسال اول 10-برنده فصل از سال 1999 ساخته شده و برگشتی برای دومین بار در سه سال Pegula از خانه اش در بوکا راتون فلوریدا در دیدار با کارکنان از چند PSE بخش از طریق ویدئو کنفرانس.

او گفت: آنها را به آماده شدن برای نه فقط افزایش نظارت بر بودجه اما برای دوران سخت و فداکاری است. برخی از PSE کارکنان در حال حاضر بوده است عصبی که حرکت می کند می توان به “درست به اندازه” این شرکت پس از آن در حال گسترش بیش از حد به سرعت.

به عنوان او صحبت کرد Pegula تا به حال یک تصویری ارائه شده است که شامل اسلاید “Pegula خانواده اهداف است.” سه نفر وجود دارد عناوین ذکر شده: “برنده شدن در مسابقات قهرمانی” “پایداری” و “بازگشت سرمایه گذاری.”

به عنوان او در مورد بازگشت سرمایه گذاری Pegula گفت: آن را نیز به معنای حفظ خانواده, شیوه زندگی کارمندان فعلی و سابق ضررى به گراهام. معاون رئیس جمهور که گردش چاپ اسلاید ارائه به بخش های مختلف تصریح کرد که حفظ Pegula, خانواده, شیوه زندگی اولیه سازمانی هدف است.

“مردم راه رفتن از آن جلسات مانند آنها بودم پانچ در روده” یک اسکناس مدیریت منبع گفته گراهام. “ما فقط ساخته شده از پلی آف در NFL که در آن غیر ممکن است به از دست دادن پول است. ما در حال شلیک در تمام سیلندر. در حال حاضر ما باید برای خرج کردن سکه?

“روحیه پس از آن جلسات بود پایین تر از روز رالف ویلسون درگذشت.”

“آنچه که به من گفت:” یک PSE کارمند گفت: “من گذاشته شدن قبل از آنها انصراف از خانواده که در سفر به تاهیتی.”

همه ما به خوبی بسیاری از ما به هر حال می دانم آنچه باید و نباید گفت: در تنظیمات کسب و کار. معمولا ایده این است که سعی کنید به نگه داشتن روحیه بالا و حتی به شما به عنوان بحث کاهش, و کاهش استرس است که در حال حاضر برای خوب بیشتر.

گفتن کارکنان در سازمان خود را, بسیاری از آنها نمی تواند درک پرداخت 1.4 میلیون دلار برای چیزی اجازه دهید به تنهایی معادل 1.4 میلیارد دلار است که می توان آنها را در کار سخت تر برای همان مقدار از پول به طوری که خود را در زندگی نمی توان نهفته نیست و معمولا در “چگونه به صحبت کردن با کارکنان” handbook.

Fans were pumped when the Pegulas bought the Bills in 2014. Team employees have been less excited in recent years. (AP Photo/Bill Wippert, File)
طرفداران پمپ شد که Pegulas خرید این اسکناس در سال 2014. تیم کارکنان شده اند کمتر هیجان زده در سال های اخیر است. (AP Photo/لایحه Wippert فایل)

در طول چند ماه گذشته ده ها تن از مردم در PSE شده اند اجازه رفتن از جمله تقریبا تمام بخش مهمان نوازی بود که گذاشته در ماه گذشته. بیش از 100 کارکنان دیگر شده اند furloughed.

پس از coronavirus متوقف Sabres’ فصل و نهفته است که از بوفالو راهزنان چوگان سرپهن تیم Pegulas در ابتدا گفتند که صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز بازی کردن و سپس گفت: آنها می پرداخت Sabres کارکنان زمانی که باقی مانده از NHL فصل رسما لغو شد (این است که بر خلاف Jacobses که خود بوستون برونز).

این Pegulas بزرگ قربانی به این نقطه: توقف تکمیل آنها فوق العاده قایق بادبانی که در حال ساخت بود در آمستردام. این ما فرض است که یک گام از فعلی خود را در قایق بادبانی 157-foot “پنج” تری تا به حال از سال 2005.

هیچ کس کور است به این مفهوم که افراد ثروتمند عادت کرده اند به برخی از چیزهایی. اما گفتن مردم که پشت شما را حفظ امپراتوری خود را با صدای بلند که یکی از اهداف سازمانی است به مطمئن شوید که شما نمی شخصا نهفته است یک راه مطمئن برای ایجاد یک کار ضعیف محیط زیست است.

همانطور که برای صورتحساب کسانی که ژانویه جلسات شد اولین بار است که تیم در معرض مسائل بزرگتر در PSE.

وجود یک باور در درون سازمان که صورتحساب تنها یکی از Pegulas’ تیم تبدیل سود — یک منبع گفته گراهام Sabres که نشده برگشتی از فصل 2010-11 شده اند از دست دادن بین $40 میلیون و 60 میلیون دلار هر از چند فصل گذشته است.

کسانی که به اسکناس مربی شان McDermott این گزارش گفت: این جلسات در اوایل این سال بودند دلیلی برای نگرانی. McDermott و مدیر کل براندون Beane باید دقت گردد یک فرهنگ جدید در حق رای دادن و او نگران است که کم روحیه سازمان گسترده ای را تحت تاثیر قرار است که فرهنگ.

گراهام کل قطعه است که ارزش زمان — نیز وجود دارد که بلیط فروشندگان که در حال گرفتن کمیسیون در یک مد به موقع متعدد مدیران ترک آزار و اذیت جنسی و دیگر سوء رفتار در محل کار و پول صرف شده را غرور پروژه برای اعضای خانواده و دیگر اعضای خانواده گرفتن cushy مباحث اخراج از سه دوست خوب Sabres معاون رئیس جمهور (که هر یک تنها با دریافت دو هفته سلامت تحت پوشش بیمه در راه) و ظاهر آشکاری اشاره که Pegulas می خواهید برای ساخت یک استادیوم جدید که بعید به نظر می رسید اتفاق قابل توجهی در بودجه عمومی از شش ماه پیش و تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر.

“ما در حال تلاش برای تصحیح اشتباهات ما و اشتباهات دیگران با این هدف در ذهن است که ما باید بهتر در بسیاری از مناطق نه تنها زنده ماندن اما رشد” کیم Pegula نوشت در ایمیل خود. “با وجود این چالش ها ما معتقدیم هنوز هم وجود دارد بسیاری از خوش بینی و فرصت در اینجا در غرب نیویورک با افراد مناسب در جای خود و همکاری تمام نهادهای ما همیشه پیش بینی.”

تا زمانی که شیوه زندگی او باقی می ماند تا به استانداردهای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو