خرید رپورتاژ

Library of Congress, Washington DC July 9th, 2019
اردن شافر عکاسی از طریق گتی ایماژ

کتابخانه کنگره آمریکا پرده برداری کرده است شهروند DJ دیجیتال یک ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به تلفیق کردن برای تلفن های موبایل از آن مجموعه ای عظیم از فیلم و تلویزیون و ویدئو و ضبط صدا. آن ایجاد شد “مبتکر در محل اقامت” برایان Foo به پس گرفتن 80s و 90s عصر طلایی هیپ هاپ شدند. “کولاژ بر اساس هیپ-هاپ به عنوان آن وجود داشته و در عصر طلایی است که تا حد زیادی از دست رفته و فرم هنری” او در بیانیه ای گفت. “این آلبوم بودند متراکم و پیچیده صوتی کلاژ متشکل از صدها نفر از صداها یافت.”

که شکل هیپ هاپ مندرج توسط آلبوم مثل دشمن را به ترس از یک سیارهتا حد زیادی ناپدید شده در دهه های بعد به دلیل “بالا مشخصات پرونده های حقوقی و در نتیجه بیش از حد محدودیت در چگونگی صوتی می تواند نمونه و گفت:” Foo.

کتابخانه کنگره از سوی دیگر ارائه می دهد تقریبا بی حد و حصر حق امتیاز رایگان نمونه. شهروند DJ اجازه می دهد تا شما را به منظور جلب نمونه از شش مجموعه (از جمله رایگان موزیک بایگانی و تنوع مرحله ضبط صدا و تصاویر متحرک) و تلفیق آنها را به بیت با استفاده از الگوهایی مانند ’60s, فانک, ’70s روح و ’80s/’90s هیپ هاپ. هنگامی که شما پیدا کردن یک کلیپ شما می توانید remix آن را با استفاده از مرورگر ساده بر اساس نرم افزار DJ.

این برنامه اجازه می دهد تا شما تصادفی نمونه ها و درام ضربات از انواع ماشین درام. من در بر داشت این کنترل به کمی ابتدایی اما این پروژه هنوز در سایت آزمون مرحله از طریق مه 15 فقط یک زیر مجموعه از در دسترس برای تلفن های موبایل. کتابخانه را در حفظ و نگه داشتن چشم در چگونه از آن استفاده می شود در طول بتا و جمع آوری انتقادات و پیشنهادات برای بهبود برنامه. (پیشنهاد من: اجازه می دهد تا کاربران را برای جستجو بر اساس عنوان و یا موضوع و نه فقط موزاییک و نمونه قطعه کمی طولانی تر است.)

در ضمن این بسیاری از سرگرم کننده را به بررسی تمام مواد و استفاده از نرم افزار. “من باور دارم اگر وجود دارد یک راه ساده برای کشف دسترسی و استفاده از دامنه های عمومی صوتی و تصویری مواد برای ساخت موسیقی یک نسل جدید هیپ هاپ هنرمندان و تولید کنندگان می توانند حداکثر خلاقیت خود اختراع جدید برای تلفن های موبایل و اتصال شنوندگان به مواد فرهنگ و صوتی تاریخ است که در غیر این صورت ممکن بود از گوش” گفت: Foo.

در این مقاله: شهروند DJ, DJ دیجیتال ابزار, کتابخانه, کنگره, برایان, تولی, beats بایگانی ضبط اصلی اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو