خرید رپورتاژ

LG Velvet teaser

LG

ال جی نیست فقط امیدوار است که یک نام تجاری جدید طراحی زبان را خواستگاری شما را به آن بعدی گوشی های هوشمند — آن فکر می کند این نام را بیش از حد. این شرکت نشان داد که منحنی آن لبه تلفن حق بیمه خواهد بود به نام مخملی برای انتقال آن “صافی و حق بیمه نرمی.” یا نه که نشان آن در نظر گرفته شده و اثر آن را نشان دهنده قابل شکستن برای یک شرکت است که اصرار بر عددی نامگذاری طرح برای چند سال گذشته.

این تغییر در استراتژی نامگذاری نشان دهنده LG اهداف برای گوشی و در نهایت این شرکت به عنوان یک کل. تلفن همراه خود را تقسیم شده است تلاش برای یک مدت زمان طولانی در بخشی به دلیل آن گوشی باید متکی به تازگی ویژگی هایی مانند کنترل دست آزاد یا ماژول را به ایستادگی کردن. با مخملی آن را به وضوح امیدوار است که طرح های به یاد ماندنی و نام برای مطابقت با بهبود شرکت و اقبال.

اینکه آیا یا نه آن را می کند روشن نیست. به تاریخ LG فقط در مورد صحبت مخملی را طراحی اولیه که آمپول منحنی با “Raindrop” دوربین طرح است. شایعاتی نیز با اشاره به بالا-mid-range طراحی است که به ارمغان می آورد یک پیکسل 765 تراشه و 5G. این نمی خواهد به طور مستقیم به چالش flagships مانند کهکشان S20 یا آی فون 11 Pro اگر کسانی که مشخصات اثبات دقیق است. هرچند که ممکن است نقطه — به جای تلاش برای برنده شدن مشخصات, نژاد, ال جی می تواند ارائه شیک طراحی در قیمت مقرون به صرفه تر.

در این مقاله: ال جی گوشی های هوشمند, تلفن همراه, مخملی, آندروید, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت