lg velvet review back

LG مخملی نقد و بررسی: LG گل سرسبد است که در نهایت در رقابتی دوباره

“LG پرت کردن آن طرح های قدیمی و همراه با slinkiest تلفن آن تا به حال ساخته شده”

  • طراحی عالی
  • صفحه نمایش زیبا
  • مقاوم و با دوام
  • عمر باتری مناسب و معقول
  • دوربین نیاز به بهبود
  • هیچ 90Hz/120Hz صفحه نمایش نرخ تجدید
MSRP $735.00

کسی که بیدار است در LG نگاه های هوشمند خروجی بیش از چند سال گذشته و گفت: “نه که همه اشتباه است. بیایید شروع دوباره است.”

نتیجه این است که LG مخملی, جالب ترین گوشی های هوشمند آمده از ال جی در سنین. رفته است گیج کننده ال جی نام تجاری است. میراث G-and-the-V-سری شده است پروری به کتاب های تاریخ. در نهایت ال جی طراحان نیست و به سادگی نگاه در آخرین تلفن آنها می گذراند و فکر” ، ما فقط می خواهیم همین کار را دوباره.”

در عوض مخملی است جذاب طراحی جدید برای رفتن با آن جدید و به یاد ماندنی نام. اما حتی اگر شما به یاد داشته باشید نام شما می خواهید برای خرید یک ؟

طراحی

در مقایسه با های اخیر ال جی گوشی های ال جی مخملی زیبا و نازک. اما چگونه آن را پشته تا در آینده برای گوشی های دیگر رقابت برای توجه شما است ؟ آن را هنوز هم نگه می دارد خود را. آن را براق و نور و شیک و با بسته بندی جالب شکوفا است که آن را منحصر به فرد.

اندی Boxall/Digital Trends

مبالغه? هیچ. LG مخملی است 7.9 میلی متر ضخامت, اما با توجه به ال جی خمیده “3D طراحی قوس” و مفهوم آن را احساس می کند و حتی باریک تر است که در دست خود را. لبه های مخروطی پایین به شدت و شکل کلی بدن است یادآور وان پلاس 8 Pro. وزن آن تنها 180 گرم است. در این روز از گوشی های اوج مقیاس به طور منظم در بیش از 200 و حتی 220 گرم مخملی مثبت پر مانند.

من بررسی مدل در آمد شفق قطبی سبز که به نظر می رسد بسیار عالی است. آن را به من یاد بنتلی سبز رنگ سبز و هنگامی که شما آن را در آفتاب آن نوری لرزان و می درخشد. وجود دارد به همان اندازه از رنگ های زیبا از جمله توهم غروب که به نظر می رسد کمی مانند سامسونگ هاله تب و تاب بودن.

بله ما شده ایم از دیدن رنگ های بسیار خوبی در تلفن های همراه برای چندین سال اما نه بر روی یک گوشی ال جی. به انجمن خوش آمدید 2020 ال جی این دوست داشتنی به شما.

اندی Boxall/Digital Trends

دوربین آرایه خاص است بیش از حد. مرتب در قطرات باران تشکیل می شود که کوچکتر به عنوان لنز پایین دو پایین لنز و فلش هستند خیط و پیت کردن با بدن است. اصلی بالا لنز می کند ایستاده کمی مغرور اما نه زیاد. در حالی که آن را خوب است اگر آن را هم تراز آن را غیرجذاب. من به ویژه می خواهم که درون لنز را احاطه کرده است همان رنگ سبز به عنوان بدن.

ال جی با قرار دادن دکمه های حجم و اختصاصی گوگل دستیار کلید در طرف مقابل بدن از دکمه قدرت. برای راست دست فرد نیست بهترین ارگونومی. گوگل دستیار دکمه تنظیم شده است محکم در برابر بدن از تلفن و من هرگز آن فشرده شده توسط حادثه. من هم هرگز فشرده آن را عمدا ساخت من سوال که چرا آن را در همه وجود دارد.

اندی Boxall/Digital Trends

مخملی که حرکت نزولی این است که لبه های تیز آن. لبه های تیز گوشی به همین مسئله آنها نیست و راحت نگه دارید. مخملی از این قاعده مستثنی است. آوردن آن را محکم نیست و دلپذیر است. گذشته از آن این گوشی طراحی یک پیروزی است. این نور شیک و مدرن است.

صفحه نمایش و صدا

LG مخملی است که بلند و باریک با توجه به آن 20.5:9 aspect ratio P-OLED صفحه نمایش است که اقدامات 6.8 اینچ و 2,460 x 1,080-پیکسل. این به ارمغان می آورد آن را نزدیک به 21:9 aspect ratio موتورولا به تصویب رسید و به صورت لبه به علاوه. با وجود لبه های منحنی صفحه نمایش نمی آبشار بیش از این طرف است و قابل توجهی گودی بالا پایین و پایین هر دو طرف از تلفن.

اندی Boxall/Digital Trends

اگر چه ال جی نیست و ذکر آن در مطبوعات, مواد مخملی است HDR10 پشتیبانی و خوشبختانه نقش HDR محتوا از یوتیوب. من می خواهم مرکزی اشک selfie camera برش. به عنوان ما می بینیم بیشتر بزرگتر از اندازه قرص به شکل دو selfie دوربین در گوشی های سطح بالا این است که شسته و رفته و کم رنگ جایگزین.

صدا می آید از بلندگوهای استریو که صدای عالی. من رفتن به تصویری تست کانال Carfection و دوج چلنجر Hellcat Redeye بررسی نشان می دهد بهترین از LG مخملی. این صدای ناهنجار از Hellcat قرمزی چشم را V8 و وحشی ناله و شکایت کردن از سوپر شارژر ها به عنوان مهم به عنوان رنگارنگ تصاویری, تمام ضرب گلوله در سوزش آفتاب. مخملی دسته هر دو طرف به خوبی ارائه بصری و شنیداری درمان است.

وجود جک 3.5 میلی متر جک هدفون در پایین اما متاسفانه فوق العاده Quad DAC دیده می شود در بسیاری از قدیمی تر ال جی گوشی وارد نمی کند با آن است. این چنین شرم آور که بدون آن مخملی به سادگی برای تلفن های موبایل معمولی با هدفون های سیمی. اتصال هدفون با بلوتوث, اگر چه, و شما می توانید AptX HD ارائه شده آنها پشتیبانی از رزولوشن بالاتر codec.

اندی Boxall/Digital Trends

جنبه های منفی? صفحه نمایش ندارد نرخ تجدید بالا و خواهد شد که منصرف بسیاری از خریداران بالقوه. طیف گسترده ای از گزینه های از وان پلاس 8 برای سامسونگ کهکشان S20 ارائه نرخ تجدید بالا به صورت یک ویژگی استاندارد و یا یک حالت اختیاری.

LG مخملی صفحه نمایش نیست درخشان و من در بر داشت روشنایی مورد نیاز برای اشباع هنگامی که در نور خورشید و یا تماشای ویدئو در طول روز. من نیز در بر داشت کف رد شد و کمی بیش از حد حساس زمانی که آوردن گوشی کمی لبه های منحنی. هنوز ال جی مخملی را روی صفحه نمایش است جامد به طور کلی و پشتیبانی قوی صوتی.

دوربین

لنز دوربین در پشت LG مخملی در مرتب جذاب قطرات باران شکل گیری است. شما پیدا کردن یک 48-مگاپیکسلی f/1.8 سنسور 8 مگاپیکسلی f/2.2 و سنسور و یک 5 مگاپیکسلی با f/2.4 سنسور عمق.

بر روی کاغذ این بزرگ نیست, زمانی که برخی از اواسط محدوده های همراه هزینه کمتر از LG مخملی و بیشتر را ارائه می دهند. موتورولا لبه Plus برای مثال رمپ اصلی سنسور به 108MP و آن را به تنهایی نیست. گزینه های دیگر مانند سامسونگ و هواوی flagships دو را در زوم.

اندی Boxall/Digital Trends

آیا در دنیای واقعی عملکرد غلبه بر این درک تنظیمات محدودیت ؟ نه واقعا هیچ.

LG مخملی دوربین است که به دور از بد, اما آن را در تعارض است و این می تواند خسته کننده. این زاویه بسیار تیز عکس با HDR اثر با روشن آسمان آبی amped سبزی و قوی قرمز. استفاده اصلی لنز این دوربین فراموش, همه چیز در مورد, که, گرفتن عکس که کمی شسته. گاهی اوقات آن را بیش از تیز کردن عکس به نقطه جایی که آنها نگاه آخرتی.

بوکه حالت عمودی ضعیف تشخیص لبه های حالت زوم (که است که توسط یک لنز تله) امتداد فقط 2x (و نتایج نیست بزرگ) و برنامه ورشکسته هنگامی که در تلاش برای سوئیچ بین زاویه استاندارد و 2x حالت است.

من هم از دست شمارش تعداد بار من فعال گوگل دستیار به جای سرعت باز کردن دوربین از قفل صفحه نمایش ضربه تند وشدید زدن تا میانبر.

در سمت مثبت قوی وجود دارد سطح جزئیات در بسیاری از عکس ها و اگر شما خوب با HDR نگاه برخی از عکس های واید هستند و فورا به اشتراک گذاری.

تناقضات چیزی است که ال جی می تواند در رفع و یا حداقل کاهش از طریق به روز رسانی نرم افزار. به عنوان تست شده در اینجا, اما آن را نیاز به بهبود را به ایستادگی کردن. گل سرسبد گوشی های خوب دوربین به عنوان یک قاعده و بهترین آنها واقعا استثنایی است. LG مخملی نمی تواند روشن است که نوار.

عملکرد و نرم افزار

LG مخملی دارای Qualcomm Snapdragon 765G با 5G اتصال و یا 6GB یا 8GB RAM بسته به مدل در دسترس که در آن شما زندگی می کنند. من نقد و بررسی گوشی 6GB RAM. در اینجا برخی از نتایج بنچمارک:

نرم افزار 3DMark شات رسن شدید: 2,708 (Vulkan)

Geekbench 5: 1856 چند هسته ای/580 تک هسته ای

موتورولا لبه است که یک رقیب قوی برای LG مخملی و نتایج آن در اصل همان. من هم متوجه نیست تفاوت عمده در کل عملکرد روزمره و یا گیم پلی. آسفالت 9 افسانه بزرگ با استاندارد تنظیمات گرافیکی و 1945 بازی هموار. بازی های گاه به گاه مناسب Snapdragon 756G اما آن را نمی توانید بازی همراه با Qualcomm Snapdragon 865 مانند وان پلاس 8 است که یک جایگزین قوی برای LG مخملی.

اندی Boxall/Digital Trends

مانند موتورولا, Edge, ال جی مخملی است به اندازه کافی سریع برای استفاده روزمره است. آن را نمی توانید آن را پخش بازی های گاه به گاه بدون مشکل می کند و همه چیز من می خواستم بدون سر و صدا. هاردکور, پارسه همراه می خواهد گل سرسبد تراشه اما اگر شما انجام کارهایی مانند تماشای فیلم با استفاده از برنامه های شبکه های اجتماعی, برقراری تماس و گرفتن عکس شما خوشحال خواهید بود با مخمل عملکرد. کیفیت تماس هم خوب است اما به عنوان محلی منطقه ندارد 5G اتصال, بنابراین من می تواند تست این ویژگی است.

LG مخملی دارای آندروید 10 با 1 ژوئن 2020, آندروید, امنیت پچ, به علاوه LG خود رابط کاربر بیش از بالا. آن را نزدیک به سامسونگ OneUI از آن است که برای اندروید در گوگل, پیکسل, اما شسته و رفته است رنگارنگ و منسجم در طراحی. یک برنامه سینی و مرسوم گذاشته اطلاع رسانی سایه پیوستن به یک حرکت کنترل سیستم است که سریع و سیال است. اما من پیدا کردن بعضی از برنامه انیمیشن آهسته مانند باز کردن یک پوشه و سپس به باز کردن برنامه. در آن طول می کشد به ضرب و شتم بیش از آن باید, است و به خصوص که از یک غیر-گوشی ال جی.

باتری و امنیت

یک 4,300 میلی آمپر ساعت باتری نگه می دارد روی صفحه نمایش روشن روی مخمل با 25W سیمی شارژ و شارژ بی سیم را به نگه داشتن آن را در صدر. صفحه نمایش دارای یک حسگر اثر انگشت بسیار کم در آن است. درست مثل LG G8X ال جی در صورت باز کردن در دسترس نیست. من می خواهم آن وجود دارد برای راحتی, اما حسگر اثر انگشت واضح است که امن تر است و خوشبختانه سریع و قابل اعتماد در اینجا.

اندی Boxall/Digital Trends

مستند محدودیت های معنی گوشی من بیشتر شده است متصل به Wi-Fi با میانگین استفاده روزانه معلق در هوا در حدود دو یا سه ساعت با تماس های صوتی, نرم افزار و دوربین در بالای من با استفاده از لیست.

باتری به طول انجامید اما نه به عنوان به خوبی به عنوان گوشی های دیگر تحت همان شرایط. آن را به 10% در سخت ترین استفاده روز توسط من رفتن به رختخواب که باعث می شود من گمان آن را نمی خواهد آخرین طولانی تر از یک روز زمانی که به Wi-Fi متصل.

دو صفحه نمایش مورد

LG ارائه شده خود را بر روی صفحه نمایش دو گوشی های تلفن همراه با یک مورد از LG G8X ال جی. به جای رفتن همه در یک صفحه نمایش تاشو ال جی با استفاده از یک صفحه نمایش دوم متصل به یک مورد. آن را سنگین تر, کمتر, راه حل ظریف از سامسونگ Galaxy برابر شده اما بیشتر مقرون به صرفه و (احتمالا) بیشتر دوام طولانی مدت.

این دو صفحه نمایش مورد به طور جداگانه فروخته است به جای همراه هم مانند آن با LG G8X ال جی. این می افزاید: یک دوم 6.8 اینچی P-OLED صفحه نمایش مخملی کاغذ بسته بندی آن را همه در یک محافظ سفید و یا سیاه و سفید پلاستیکی صورت کامل با 2.1 اینچ صفحه نمایش در مقابل پس شما هنوز هم می توانید چک کنید و ببینید هشدار هشدار از طریق.

من نمی ذهن پوشش LG G8X ال جی در مورد آن را به عنوان نه به خصوص قشنگ اما مخمل متفاوت است.

اندی Boxall/Digital Trends

من نمی خواهم برای قرار دادن آن در یک مورد و دوست نداشتند عمده آن اضافه باریک و مخملی. این می افزاید: 129 گرم تا 180 گرم LG مخملی قابل توجهی افزایش می دهد و طول می کشد به طور کلی عمق به 14.4 mm تا از 7.9 mm بدون این دو مورد صفحه نمایش نصب شده است. آن را ندارد باتری خود را طول می کشد و قدرت از تلفن. برای شارژ مخملی با این مورد متصل شده و شما مجبور به استفاده از یک آداپتور مغناطیسی است که قطعا در خطر از دست داد.

پس از آن یک دست ،

در واقع وجود دارد بسیاری به مثل با دو صفحه نمایش اگر شما می توانید غلبه بر دیگر اندازه. از داشتن یک جداگانه پنجره مرورگر باز با استفاده از این مورد را 360 درجه لولا به ایجاد یک پایه برای تماشای فیلم و استفاده از صفحه اصلی به عنوان یک مجموعه ای از کنترل های انتخاب شده برای آن می تواند مفید باشد. رابط کاربری جامد بیش از حد و استفاده از آن منطقی است و سر راست است.

LG به من گفت که آنها انتظار دارند مردم را به صورت خاموش و به جای ترک آن را در همه زمان ها است. در واقع هر چند صفحه نمایش چین در اطراف پشت تلفن پس از آن دریافت نمی کند در راه من ترجیح به صورت فعال برای استفاده عمومی. از سوی دیگر من به ندرت یافت می شود یک دلیل قانع کننده برای قرار دادن آن را به عقب دوباره.

قیمت و در دسترس بودن

LG مخملی بوده است در قیمت 650 یورو در اروپا است که تبدیل به اطراف $735. ال جی اعلام نشده قیمت رسمی در ایالات متحده, و در گذشته ترک کرده است جزئیات قیمت به محلی حامل. تاریخ راه اندازی در ایالات متحده آمریکا نیز ناشناخته در زمان نوشتن اما گوشی در حال حاضر در دسترس برای خرید در کره جنوبی و بخش هایی از اروپا و بنابراین انتظار اخبار بیشتر به زودی.

ما را

LG مخملی است که یک گام مهم رو به جلو برای ال جی در گوشی طراحی و صفحه نمایش است که به عنوان زیبا به عنوان شما را ببینید بر روی اکثر گوشی های دیگر اما این شرم از آن ساخته شده است مشابه گام های رو به جلو با دوربین. من عاشق svelte بدن, عملکرد بیش از کافی برای بسیاری از افراد و عمر باتری مناسب و معقول است.

اما من نیاز به یک دوربین است که عکس های بزرگ را در همه زمان ها و مخملی نیست کاملا تحویل. این گوشی بزرگترین ضعف و مخملی از مشاجره به صورت مکرر گوشی های هوشمند عکاسان.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

با استفاده از یورو به عنوان مبنایی برای مقایسه LG مخملی قرار گرفته است را در وان پلاس 8 که هزینه های 699 یورو و موتورولا لبه است که هزینه های 599 یورو است. انتظار می رود این گوشی برای رقابت با LG مخملی زمانی که آن را راه اندازی در آمریکا و انگلستان

وان پلاس 8 بهتر است خرید با توجه به پردازنده سریعتر بهتر دوربین عالی صفحه نمایش نرخ تجدید و نرم افزار عالی. اما LG مخملی است که سبک تر و جذاب تر کمک می کند که آن را به ایستادگی کردن. وان پلاس 8 و ال جی مخملی هر دو شکست موتورولا, Edge, که همچنین دارای یک متوسط گیری و مبارزه با برخی از نرم افزار خصلت.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

LG مخملی ممکن است باریک و براق اما آن را نیز دشوار است. بدن دارای مقاومت در برابر آب IP68 امتیاز و در دیدار MIL-STD 810G سختی آزمون پس از آن رفتن به با دوام است. 5G اتصال باعث می شود مخملی یک خرید خوب برای آینده بیش از حد که حتی اگر شما لازم نیست که یک 5G سیگنال در منطقه شما در حال حاضر ممکن است بعد از تلفن به شما می دهد این گزینه از تلاش آن را بدون خرید یک گوشی جدید.

آندروید 10 نصب شده است در حال حاضر ساخت این نرم افزار در حال حاضر. این شرکت شده است به روز رسانی گوشی های آندروید 10 که بدان معنی است که هر گونه به روز رسانی برای آندروید 11 بعد از این سال ممکن است وارد بسیار به سرعت.

شما باید آن را خرید ؟

بله. LG مخملی جذاب سبک گوشی که نمرات خوبی در سراسر هیئت مدیره هر چند آن را فاقد یک ویژگی standout.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو