خیر, جدیدترین IdeaPad است نزدیک به کامل بازی متمرکز کار لپ تاپ


Illustration for article titled Lenovos Newest IdeaPad Is A Near-Perfect Gaming-Focused Work Laptop

عکس: جوانا Nelius (Gizmodo

خیر فقط پرتاب یک لپ تاپ به آن IdeaPad صف بهره وری متمرکز دستگاه و به صداقت ما دیوانه در مورد آن.

تبلیغات

این کار فکر IdeaPad سری بوده است از سال 2008 اما این اولین بار است که این شرکت منتشر کرده است یک نسخه بازی. تا به حال این شرکت لپ تاپ های بازی باید فقط مارک به عنوان بخشی از آن Legion, صف, اما آن را مانند به نظر می رسد این شرکت در حال تلاش برای گرفتن یک بازار بزرگتر با معرفی یک بازی متمرکز بر IdeaPad. این IdeaPad بازی 3i بیش از قدرت کافی برای اجرای برنامه های اساسی و فقط به اندازه کافی به اندازه کافی قدرت برای اجرای اکثر بازی ها در سمت راست تنظیمات گرافیکی.

این لپ تاپ احتمالا جذاب ترین برای کسی که برای خرید یک لپ تاپ کار که او نیز اتفاق می افتد به بازی بازی های PC را از زمان به زمان.

تبلیغات

نگاهی به اجزای بازی 3i نیست که بسیار متفاوت از لژیون لپ تاپ که پیشنهاد پایه مدل تقریبا با همان مشخصات. لژیون صف ارتقا است با پایان بالاتر کارت گرافیک پردازنده و صفحه نمایش با سریع تر نرخ تجدید—شما می دانید, چیزهایی که یک بازی PC, بازی PC.

این IdeaPad بازی 3i من تست مجهز به یک پردازنده Intel Core i7-10750H پردازنده, کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 کارت گرافیک 8GB رم 512TB از PCIe 3.0 ذخیره سازی SSD و 1080p 120Hz نمایش. آن را در مورد به عنوان اساسی به عنوان شما می توانید, اما آن را در پایان بالا وقتی که می آید به 3i گزینه ها و قیمت برای $990 که بسیار معقول است. که ارزان تر از Lenovo لژیون Y520 مجهز به اجزای مشابه (GTX 1050 Ti Intel Core i7-7700HQ) که من خریدم سه سال پیش زمانی که برای $1,200 فروش در Costco.

من هم درک IdeaPad بازی 3i بیشتر رد پای فشرده و بهتر است به دنبال سیاه شاسی. صفحه کلید نیز با فاصله بهتر از لژیون—کلید نگاه نمی مانند آنها ناشیانه دور از هم. آبی نور پس زمینه نیز یک تغییر خوب از مهاجم قرمز روشنایی در Y520. شاسی کمی در ضخامت جانبی در کمتر از یک اینچ و وزن آن نزدیک به پنج پوند, اما آن را هنوز هم کمتر دست و پا گیر از خیر بازی لپ تاپ. این هم کوچکتر هر دو در طول و عرض نسبت به مشابه لپ تاپ که باعث می شود آن را آسان تر به دست مردم می خواهم خودم را برای حمل در اطراف. جدید IdeaPad نیز مناسب و معقول 720p, وب کم های با ساخته شده است در شاتر.

تبلیغات

اما حتی اگر بازی 3i است که از لحاظ فنی بهتر-specced از خیر لژیون Y520 هسته i7-10750H و GTX 1650 دسته کوچک موسیقی جاز در 3i را برای یک فرد دسته کوچک موسیقی جاز. در حالی که آن را می توانید تقریبا هر بازی GTX 1650 (Nvidia ترین بودجه دوستانه کارت گرافیک) به معنی شما نمی قادر خواهد بود به بازی بازی مانند بازی Shadow of the Tomb Raider یا Far Cry 5 در فوق و یا بالا و انتظار برای دریافت یک سازگار 60 فریم در ثانیه. شما نیاز به نوبه خود تنظیمات گرافیکی پایین به متوسط و یا پایین به آن رای. در اینجا چگونه ما گسترش از تست بازی شانس در 1080p فوق العاده: Shadow of the Tomb Raider, 40 فریم در ثانیه; Far Cry 5, 50 فریم در ثانیه; Total War: Warhammer دوم 37 فریم در ثانیه; مترو خروج 25 فریم در ثانیه; و سرپرستی, 115 فریم در ثانیه. تبدیل گرافیک تنظیم کردن در هر بازی را به همراه داشت در مورد یک 5-10 فریم در ثانیه افزایش در هر زمان.

اما حتی در ultra تعداد کسانی که هنوز هم حدود 10-15 فریم در ثانیه پایین تر از شما انتظار می رود از آن همتای دسکتاپ زوج با چیزی مانند یک 8th-gen Core i7. با توجه به HWInfo های GTX 1650 زد به طور مداوم در حالت 100% load در حالی که بازی اما بالاترین CPU همیشه رو به طور متوسط 72 درصد در همه ، به نظر می رسد که GPU bottlenecking معنی آن را به هدف قرار دادن عملکرد آن, آستانه, اما CPU هنوز هم می تواند بالاتر که منجر به بدتر از حد انتظار عملکرد.

تبلیغات

این لپ تاپ نیز نیست ایمنی حرارتی throttling. مانند ایسر را درنده Triton 500که همان CPU بازی 3i کردم تا 93 درجه سانتیگراد (تقریبا 200 درجه فارنهایت) در برخی از هسته های گذشته اینتل تعیین آستانه با توجه به HWInfo. این بدان معناست که بیشتر عملکرد به طور بالقوه در معرض خطر به عنوان به خوبی. با این حال حتی اگر این لپ تاپ تولید مقدار زیادی از حرارت داخلی این شاسی متوسط رفت و هرگز فراتر از 45 C و حتی پس از بازی بازی برای بیش از یک ساعت. شما اقامت به راحتی سرد حتی با این چیزی که در دامان خود.

تبلیغات

این IdeaPad بازی 3i نیست که طولانی ترین مدت از لپ تاپ تست کردم. آینده در چهار ساعت و 24 دقیقه در Gizmodo تست باتری آن را بدترین لپ تاپ ما بررسی کرده ایم اما آن را قطعا بهترین نیست. من اینجا نشسته ام برای حدود 45 دقیقه در حال حاضر تایپ این بررسی و باتری است که در حال حاضر به 75 درصد. من روشنایی صفحه نمایش تبدیل به 200 nits و شروع کردم با یک شارژ کامل. این است که چیزی به خاطر داشته باشید اگر عمر باتری بالا در اولویت است.

همه این قطعا باید در نظر گرفته شود هنگامی که وجود دارد دیگر لپ تاپ ها حداقل به یک GTX 1660 Ti است که شما عملکرد بهتر برای تقریبا همان قیمت. وجود دارد گاهی اوقات trade-offs مانند یک کوچکتر SSD یا یک پردازنده Intel Core i5 or AMD Ryzen 4000 به جای آن از یک پردازنده core i7 برای رسیدن به همان قیمت. و یا شما مجبور به صرف چند صد دلار بیشتر به این دلیل است که RTX 2060-بر اساس لپ تاپ تنها با یک پایه 16GB RAM و یک 512GB SSD.

تبلیغات

HP را Omen 15 به نظر می رسد راه بیشتر شبیه یک کلیشه ای و لپ تاپ می باشد در قیمت به IdeaPad بازی 3i—فقط $65 بیشتر فروش در زمان نوشتن—با حتی بهتر کارت گرافیک. من ترجیح می دهم بیشتر لپ تاپ های سنتی نگاه از بازی 3i اما من آرزو می کنم آن را با حداقل GTX 1660 Ti بنابراین من می توانید بهترین از هر دو جهان. لژیون 5is بد نیست-به دنبال (راه به دنبال بهتر از من Y520 که برای اطمینان حاصل کنید) و آنها هنوز با قیمت مناسب اما IdeaPad بازی 3i فقط به نظر می رسد بهتر است.

پیچ و تاب و طرح: Lenovo به تازگی اعلام کرد یک AMD نسخه IdeaPad Gaming series. AMD لپ تاپ ها تمایل به بسیار ارزان تر از خود اینتل رقبا و اگر چه ما نه به حال تجربه با بسیاری از آنها در عین حال توصیه می کنم در نظر گرفتن یک نگاهی به بازی های 3 با AMD Ryzen 7 4800H که به فروش می رود گاهی این ماه است. من انتظار این عملکرد می شود قابل مقایسه با بازی 3i اما Gaming 3 شروع می شود در $660 که باعث می شود آن را یک معامله بهتر برای کسانی که نیاز به یک لپ تاپ است که می تواند در خدمت به عنوان یک کار ماشین اول و یک ماشین بازی دوم.

تبلیغات

README

  • برخی از عملکرد مبارزات با توجه به ترمال و GPU/CPU دسته کوچک موسیقی جاز.
  • به طور کلی طراحی یک ارتقاء عمده از برخی از خیر گذشته لپ تاپ های بازی.
  • عمر باتری کوتاه.
  • هنوز هم یکی از بهتر ماشین آلات است که در خدمت به عنوان یک کار و لپ تاپ.
  • آن را به طور خودکار در زمانی که شما برای باز کردن درب حتی اگر شما آن را تعطیل کند به طور کامل. شسته و رفته!
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>