خیر جدید ThinkPad E14 و E15 بسته AMD قدرتمند Ryzen 4700 تراشه

ThinkPad E15

خیر

با چگونه بسیاری از لپ تاپ آن را اعلام کرد در هر سال می توان آن را روی حیله و تزویر به نگه دارید تا با خیر ThinkPad خروجی. اما این شرکت ها دو مدل به روز شده ThinkPad E14 و ThinkPad E15, مارس بستم علاقه خود را بر اساس این واقعیت که هر دو شامل AMD Ryzen 7 4700U پردازنده.

این 15W تراشه ویژگی های 8 هسته ای, 8-موضوع طراحی با پایه ساعت با سرعت 2.0 GHz است و در حال حاضر یکی از سریع تر پردازنده لپ تاپ در بازار است. علاوه بر تراشه جدید به روز شده E-series می افزاید: تجدید طراحی با 85 درصد صفحه نمایش به بدن نسبت. Lenovo نیز مجهز به کامپیوتر با ویژگی های امنیتی جدید از جمله خازنی سنسور اثر انگشت. حتی برای امنیت بیشتر شما قادر خواهید بود برای پیکربندی لپ تاپ با اختیاری دوربین های مادون قرمز است که می تواند قفل کردن E14 و E15 زمانی که شما گام به دور از آنها.

با تماس تصویری در حال حاضر روزانه یک واقعیت از زندگی برای بسیاری از افراد خیر اضافه شده است اختصاص داده شده کلید میانبر برای راه اندازی Microsoft تیم یا اسکایپ برای کسب و کار و همچنین به عنوان دو آرایه far-field میکروفن. گرد کردن لیست از پیشرفت اختیاری است پشتیبانی از WiFi 6 اتصال.

شما قادر خواهید بود برای خرید ThinkPad E14 و E15 در ماه ژوئن شروع در $639. علاوه بر این, Lenovo دقیق در دسترس بودن برای آینده آن T14s, T14 ، X13, L15 و L14 لپ تاپ. این شرکت قصد دارد به انتشار آن در ماه ژوئن به عنوان به خوبی. چه جالب در مورد این دستگاه این است که آنها عبارتند از AMD جدید Ryzen Pro 4000 پردازنده های سری که chipmaker امروز اعلام کرد.

Ryzen Pro

AMD

در همه صف ویژگی های جدید سی پی یو: این Ryzen 7 Pro 4750U, Ryzen 5 Pro 4650U و Ryzen 3 Pro 4450U. آنها را جایگزین AMD فعلی Ryzen Pro 3700U, 3500U و 3300U پردازنده زمانی که آنها را راه خود را به بازار است. هر سه 7nm تراشه های مبتنی بر AMD Zen 2 معماری.

عملکرد به عنوان شما ممکن است تصور کنید که یک قرعه کشی بزرگ با این پردازنده. مثلا top-of-the-line 4750U یک 8 هسته ای, 16-موضوع پردازنده با یک ساعت افزایش سرعت تا 4.1 GHz. حتی ورود به سطح 4450U به نظر می رسد مانند آن خواهد بود آبرومندانه سریع تراشه با آن 4 هسته ای, 8-موضوع طراحی و افزایش سرعت ساعت تا 3.7 GHz. عمر باتری یکی دیگر از قدرت پردازنده های جدید با AMD ادعا 4750U دستگاه ها می توانند به 20 ساعت توانیم با یک شارژ در برخی موارد.

که گفت:, نرم افزار سری ویژگی های امنیتی جدید به احتمال زیاد آنچه که به شرکت ها هیجان زده در مورد کامپیوتر است که از ویژگی های این پردازنده. هر سه تراشه شامل قابلیت های که مسابقات برخی از اینتل ليزينگ vPro ویژگی های. برای شروع آنها عبارتند از: امنیت اختصاص داده شده پردازنده که در رابطه با مایکروسافت امن فن آوری هسته ای می تواند به جلوگیری از هسته به سطح حملات. آنها همچنین استفاده از AMD حافظه گارد قابلیت رمزگذاری است که می تواند به جلوگیری از کسی که از دسترسی به داده های خود را. با این حال مهمترین تراشه های AMD شامل مجموعه ای از نرم افزار امکانات مدیریتی که در آن اجازه می دهد تا مدیران برای مدیریت به روز رسانی و تعمیر Ryzen Pro 4000 مجهز به دستگاه های از راه دور. اولین سیستم به ویژگی های AMD جدید Ryzen Pro 4000-سری تراشه از جمله Lenovo لپ تاپ های ذکر شده در بالا وارد خواهد شد بعد از این سال.

در این مقاله: AMD Ryzen Pro 4000 اینتل Intel vPro, Lenovo, ThinkPad, شخصی, رایانه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>