Lenovo ThinkPad راهنمای خرید


Lenovo ThinkPad X1 Yoga
مت اسمیت/Digital Trends

حرفه ای برای کاربران لپ تاپ های ThinkPad شناخته شده به عنوان یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین برندهای برای چند دهه. پس از خیر خرید از آی بی ام کامپیوتر شخصی بخش در سال 2005 ThinkPad صف همچنان به تکامل در جدید و جذاب راه. می شود آن را X سری T سری یا سری E وجود دارد مقدار زیادی از هیجان انگیز لپ تاپ را انتخاب کنید. اما که می تواند آن را دشوار برای پیدا کردن بهترین Thinkpad یا شما.

مطالعه بیشتر

برای کمک به شما حق انتخاب ThinkPad را برای نیازهای خود را, در اینجا یک راهنمای به گزینه های مختلف در دسترس است و به همین دلیل آنها ممکن است یک انتخاب عالی برای بعدی خود را ارتقاء لپ تاپ.

سری X1

Lenovo ThinkPad X1 Extreme review
غنی Shibley/Digital Trends

در بالای ThinkPad ترکیب X1 سری. این بهترین از سبک لپ تاپ های ThinkPad ارائه عمر باتری طولانی ویژگی های امنیتی قوی و همچنین کلاسیک ThinkPad trackpoint خرید قلنبه در صفحه کلید. آنها نیز طراحی شده بود محکم با خیر با افتخار ادعا می کنند که این thinkpad ها گرفته شده است در سراسر جهان (و مهمتر جان سالم به در برد) از جمله به بالای کوه اورست به پایین از اقیانوس و حتی به فضای بیرونی بین المللی و میر ایستگاه فضایی.

اگر دوست دارید صدای این حق بیمه X1 مدل های ما نشان می دهد شروع با X1 کربن به ببینید که چقدر خیر واقعا می تواند فشار لپ تاپ خود را و اگر آن را مناسب برای شما. آنها اما بسیار پر هزینه است بنابراین مطمئن شوید که شما بررسی قیمت برای حالت مورد نظر خود.

X1 کربن:

سری یوگا

Lenovo ThinkPad X1 Yoga
مت اسمیت/Digital Trends

Lenovo نیز ارائه می دهد یوگا نسخه از سری X دستگاه ها از جمله ThinkPad X1 یوگا. یوگا نسخه از سری X thinkpad ها از ویژگی های یک صفحه نمایش لمسی و به طور کامل تبدیل به یک تشکر 360 درجه لولا. که به معنی آن را می توان به چهار حالت استفاده از لپ تاپ, پایه, قرص, و یا چادر حالت.

برخی از یوگا نسخه نیز باید یکپارچه قلم X1 یوگا است که اجازه می دهد تا شما را به صورت دیجیتالی جوهر بر روی صفحه نمایش و خود را علامت گذاری کنید فایلهای Pdf و اسناد دیگر. آخرین نسخه همچنین ارائه مقدار زیادی از قدرت برای کسانی که می خواهند همه کاره 2-در-1 است که می تواند مقدار زیادی از وظایف دفتر.

X1 یوگا:

سری X1

Lenovo ThinkPad X1 Extreme review
غنی Shibley/Digital Trends

X1 لپ تاپ بسیار عالی میدارد اما کسانی که مدل بالا ممکن است بیش از حد گران قیمت برای این نوع از لپ تاپ شما به دنبال آن هستید. در این مورد توصیه می کنیم چک کردن برخی از سری X — کمی مدل های قدیمی تر است که بسیار بیشتر مقرون به صرفه در حالی که هنوز ارائه برخی از بهترین ویژگی های در اطراف.

اگر دوست دارید صدای X-Series بهترین گزینه است ThinkPad X390. همه ThinkPad سری X لپ تاپ های با پردازنده های اینتل, سریع, سریع حالت جامد-درایو و گزینه های برای بین 4 و 32 GB از RAM.

X390:

سری T

lenovo thinkpad t480s front full open
علامت Coppock/Digital Trends

فقط زیر X سری T سری. این سنتی تاشو-سبک لپ تاپ های ThinkPad با تمرکز بیشتر به سمت حرفه ای و یا کسب و کار. برخی نیز ممکن است دیدن این دستگاه به عنوان جایگزین برای مک بوک. زمان T-series مدل شامل ThinkPad 14 اینچ T490, ThinkPad T480و 15 اینچی ThinkPad T580. 15-inch نسخه با تعداد پد در کنار صفحه کلید اصلی است. برخی از 14-اینچ, تی-سری لپ تاپ ها نیز از ویژگی های باتری با طول عمر با خیر امیدوار کننده T490s می تواند شما 20 ساعت در یک شارژ.

T-سری thinkpad ها نیز از ویژگی های گزینه های صفحه لمسی و طیف گسترده ای از گزینه های اتصال از جمله USB-C و USB-یک پورت. این باعث می شود آنها را یک انتخاب عالی اگر شما همیشه و در مورد و یا آماده نیست به آغوش دانگل شیوه زندگی است.

اگر شما می خواهید یک T-سری ThinkPad ما توصیه می خواهم یک T480. هنگامی که ما آن را بررسی ما دوست همه کاره آن گزینه های اتصال عمر باتری پد لمسی و صفحه کلید همه برای یک قیمت عالی.

ThinkPad 14 اینچ T490:

ThinkPad T480:

ThinkPad T580:

سری E

lenovo thinkpad t480s model logo
علامت Coppock/Digital Trends

شما لازم نیست به صرف زمین برای ThinkPad وجود دارد برخی از مقرون به صرفه ورود به سطح گزینه های بیش از حد یعنی E series. شروع قیمت حدود 580 ترین و بزرگ ارائه سخت افزار و معمول ThinkPad کیفیت ساخت اما قربانی کردن وزن و قابل حمل است. این E14 و E15 مدل های مجهز به full HD صفحه نمایش ذخیره سازی شروع 500GB و 4GB حافظه است. آخرین نسخه همچنین ورزش 10-gen Intel Core processors.

E-سری بسیار مقیاس پذیر نیز هست. شما می توانید به تمرکز بر روی یک ویژگی خاص است که برای شما مهم است و یا تجهیز به مراتب بالاتر مشخصات برای دستگاه های قوی تر (هر چند که منجر به شیب افزایش قیمت). توجه داشته باشید که E-series ندارد صفحه نمایش لمسی گزینه و نه نمایش UHD میدارد.

ThinkPad E14 و E15:

نکات کلی برای خرید یک ThinkPad

  • همانطور که با تمام لپ تاپ, فکر می کنم جلوتر چند سال و مطمئن شوید که شما یک ThinkPad که آماده است که در آینده به جای فقط در حال حاضر. که شامل مدرسه, شغل, گزینه های سرگرمی, خانواده, و خیلی بیشتر.
  • وجود یک احساس عمومی در میان ThinkPad جامعه است که مدل های یک زن و شوهر از سال مسن تر و با دوام طراحی در حالی که مدل های فعلی کمی ساده تر برای شکستن. این همیشه صدق نمی, اما اگر شما می خواهید برای ذخیره و نیاز به یک سخت لپ تاپ خوب است برای رفتن به یک زن و شوهر از سال و ببینید چه thinkpad ها در دسترس هستند. شما نمی خواهد از دست دادن بیش از حد عملکرد زمانی که شما اقامت در یک زن و شوهر از نسل.
  • اگر شما با داشتن مشکل در مقایسه ThinkPad سری شروع با اندازه صفحه نمایش. آن را آسان تنظیمات به درک و یک راه عالی برای محدود کردن گزینه های خود را بر اساس نوع صفحه نمایش شما واقعا می خواهید به.
  • اصلا استرس بیش از حد در مورد اکثر مشخصات. برای اکثر لپ تاپ وظایف شما تنها نیاز به حدود 6GB RAM. فشار بالاتر از آن است که عمدتا برای طراحان و علاقهمندان به بازی. یک هارد دیسک را می توان جبران با یک خارجی SSD اگر از شما اجرا از اتاق. اغلب وجود دارد یک راه حل برای بسیاری از ویژگی های. اما شما گیر با کیفیت صفحه نمایش و عمر باتری, بنابراین مطمئن شوید که کسانی که در محدوده مورد نظر خود را.
  • فراموش نکنید که به توجه به پورت. تنها نسخه های جدیدتر از سری ThinkPad را پیشرفته پورت USB-C و صاعقه 3 که مهم هنگام خرید دستگاه های جدید و لوازم جانبی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im