lenovo ideapad flex 5 14 review ryzen 01

Lenovo IdeaPad Flex 14 5

“Lenovo IdeaPad Flex 5 ارائه می دهد باور نکردنی ارزش و عملکرد جامد با چند خطر انداخته است.”

  • عملکرد فوق العاده ای برای یک لپ تاپ بودجه
  • راحت صفحه کلید و پد لمسی
  • فعال قلم شامل
  • ارزش بسیار عالی
  • جامد سخنرانان
  • متوسط صفحه نمایش
  • خسته کننده نگاه
MSRP $600.00

لپ تاپ با AMD Ryzen 4000 تراشه به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. این مشخصات ظالمانه قدرتمند و آنها را ارزان تر از خود اینتل هستند.

نگاهی به Lenovo IdeaPad Flex 5 14 برای مثال. این آخرین در یک رشته اخیر از Ryzen شده بودجه لپ تاپ. این یکی می آید با یک شش هسته ای Ryzen 5 4500U و 16GB RAM, در حالی که هزینه فقط $600. بر اساس مشخصات به تنهایی آن را سخت به تصور کنید که یک عملکرد بهتر ارزش برای قیمت.

گرفتن وجود دارد ؟

طراحی

این IdeaPad Flex 5 با این همه پلاستیک لپ تاپ. خیر آن را “عادی” پلاستیکی بالا و “محکم PC/ABC” در پایین. درس شیمی کنار این بدان معنی است که لپ تاپ شاسی نسبتا محکم است. انتظار نداریم که آن را به عنوان قوی به عنوان یک MacBook Pro unibody و یا حتی 600 دلار Lenovo Yoga C640. درب صفحه کلید عرشه و شاسی پایین همه باید کمی از انعطاف پذیری. آن را نمی فاحش ، قیمت های پایین و bendy لپ تاپ های دیگر لزوما رفتن دست در دست.

یکی دیگر از اشاره به انعطاف پذیری 5 بودجه وضعیت آن قد و قامت. آن را نسبتا ضخیم در 0.82 اینچ و سنگین در 3.3 پوند است. مقایسه کنید که به یوگا C640 در 0.67 اینچ و 2.98 پوند و HP Spectre x360 13 در همان 0.67 اینچ و 2.88 پوند است. Lenovo ThinkPad X1 یوگا می آید در 0.59 اینچ و 2.99 پوند است. انعطاف پذیری 5 صفحه نمایش قاب نیست کوچک هم به خصوص در بالا و پایین معنی کلی شاسی است بیشتر قابل توجه به عنوان به خوبی. مهم نیست که چگونه شما آن را قطع این نیست کوچک 2-در-1.

این یک جای معمولی طراحی که نمی ایستادگی کردن– مانند بسیاری از لپ تاپ Lenovo به تازگی.

انعطاف پذیری 5 لولا استوار است. این کمی از تلو تلو خوردن به شما به عنوان حرکت لپ تاپ در اطراف نیست بیش از حد منحرف. از همه مهمتر, تنگ, لولا اجازه می دهد تا برای انتقال صاف از طریق های مختلف 2-در-1 از جمله تاشو, چادر, رسانه ها و تبلت های. بدیهی است که صفحه نمایش 14 اینچی و در نتیجه شاسی را به صورت نسبتا بزرگ و سنگین قرص. شما فقط نمی خواهید به سعی کنید به نگه داشتن 3.3 پوند تبلت در یک دست برای بیش از حد طولانی است.

زیبایی IdeaPad Flex 5 جذاب خاکستری تیره در اطراف با تنها chrome بودن مرز در اطراف خیر آرم روی درب و صفحه کلید عرشه. در نهایت آن را در یک جای معمولی طراحی است که مانند بسیاری از لپ تاپ Lenovo به تازگی — نمی ایستادگی کردن اما موفق به نگاه خوب با این وجود. این Spectre x360 13 با سنگ-برش طراحی شده است و در پایان مقابل از توجه به گرفتن طیف و یوگا C640 بسیار شبیه به IdeaPad در آن زیبایی.

یکی از مزیت انعطاف پذیری 5 ضخامت این است که این بسته در یک مقدار عادلانه از اتصال. وجود دارد دو USB 3.1 پورت USB-C 3.1 پورت یک پورت HDMI 1.4 و یک 4-در-1 کارت خوان SD. هر چند صاعقه 3 گم شده است, بسیاری از را درک گنجاندن برخی از کسانی که میراث پورت که در مفید آمده است. اتصال بی سیم است که هنوز هم محدود به Wi-Fi 5 به جای اخیر Wi-Fi 6 استاندارد و بلوتوث 4.2 است در هیئت مدیره.

عملکرد

این IdeaPad Flex 5 نیست نگاه مانند یک لپ تاپ ارزان و آن را انجام نمی خواهم یکی از دو. AMD Ryzen 5 تراشه در حفظ و اثبات آن را یکی از بهترین معامله در اطراف. در این مورد, آن Ryzen 5 4500U که همراه با شش هسته و شش موضوعات. این همان تراشه شما در دیگر لپ تاپ های ارزان مانند $650 Acer سریع 3. این گزینه با استفاده از هشت هسته/هشت موضوع Ryzen 7 4700U CPU به قدرت است. جالب فلکس 5 پردازنده عملکرد کاملا رقابتی که با تراشه.

آن را به ثمر رساند و در مصنوعی Geekbench 5 معیار ضربه 1,096 در تک هسته ای و آزمون 4,543 در آزمون های چند هسته ای. آن را 20% سریع تر در پردازنده های چند هسته ای تست از Acer اسپین 3 مشابه Intel Core i5 لپ تاپ. واضح است که AMD تراشه های خوبی انجام هنگامی که چند وظیفه ای با وجود دو کمتری موضوعات.

این IdeaPad Flex 5 بسیار سریع لپ تاپ فقط برای $600.

صحبت کردن که من پس از آن زد ما ترمز دستی تست که کد یک 420MB تصویری به عنوان H. 265 و با استفاده از به عنوان بسیاری از هسته و موضوعات به عنوان یک CPU را ارائه کرده است. انعطاف پذیری 5 در زمان بیش از دو ساعت برای تکمیل آزمون فقط هشت ثانیه طولانی تر از سریع 3. سطح کتاب 3 13 در زمان چهار دقیقه. در مقایسه با Dell XPS 13 بسیار سریع لپ تاپ با استفاده از پردازنده Core i7-1065G7 فلکس 5 به پایان رسید در 38 ثانیه کمتر.

انعطاف پذیری 5 عملکرد فوق العاده است که با کمک آن 16GB RAM که تعجب آور است برای دیدن در چنین ارزان دستگاه. این همه باعث می شود بسیار سریع لپ تاپ فقط برای $600, یک, که, اکسل, در, سنگین, بهره وری عملکرد چند تکلیفی و تان شدیدا از طریق خواستار وظایف مانند عکس و ویرایش ویدئو. لپ تاپ را پایین آهسته هنگامی که اندازه گیری در برابر Intel Core i7 لپ تاپ که لذت بردن از بیشتر موضوعات به خصوص 45 وات قطعات اما در برابر معمولی اینتل پردازنده شما در لپ تاپ ها در این قیمت AMD قوانین.

انعطاف پذیری 5 همچنین شامل یکپارچه AMD Radeon Graphics, که با توجه به نرم افزار 3DMark کمی سریع تر از اینتل Iris به علاوه گرافیک. این بدان معناست که شما می توانید کمی افزایش در برنامه های خلاق است که می تواند با استفاده از GPU و شما قادر خواهید بود به انجام برخی از نور بازی در قطعنامه های پایین تر و گرافیکی تنظیمات. بازی مانند موشک لیگ نقش آبرومندانه اما هر چیزی را فشرده تر خواهد رنج می برند.

عمر باتری

شما 52.5 وات ساعت ظرفیت باتری در IdeaPad Flex 5 که نیست زیادی برای 14 اینچ لپ تاپ. من این رو نمی باید امید بالا برای طول عمر.

انعطاف پذیری 5 بود و به طور متوسط عملکرد. آن را به طول انجامید هشت ساعت در وب سایت ما مرور آزمون نسبت به یوگا C640 با آن پایین تر طراحی CPU در بیش از 10.5 ساعت. ایسر Swift 3 به طول انجامید شش دقیقه کمتر از انعطاف پذیری 5, اشاره که AMD Ryzen پردازنده نیست ترین قدرت کارآمد است. Dell XPS 13 با صفحه نمایش 1080p و پردازنده Core i7-1065G7 به طول انجامید 11.5 ساعت.

برای سبک بار من بازی محلی یک ویدئو کلیپ در حلقه و فلکس 5 به طول انجامید 11 ساعت است. که بد نیست, اما آن را به مراتب کمتر از دیدنی 23 ساعت از یوگا C640 و قوی 14.5 ساعت از XPS 13. در نهایت من فرار ماشین از طریق ما بیشتر خواستار باتری تست Basemark وب معیار. که تکرار عمر باتری در حالی که در حال اجرا سنگین تر برنامه های کاربردی. آن را به طول انجامید سه ساعت و نیم شبیه به لپ تاپ ها مانند یوگا C640.

نه یک رهبر در عمر باتری. اما بر خلاف بسیاری از بودجه های لپ تاپ از گذشته IdeaPad Flex 5 حداقل باید گذشته از طریق اکثریت از یک روز کاری در یک شارژ.

نمایش

تا کنون هیچ چیزی در مورد IdeaPad Flex 5 فریادهای “ارزان است.” پس از آن صفحه نمایش.

این است که این صفحه نمایش شما را زحمت در حالی که کار و یا حتی تماشای فیلم است. در واقع این نمایش را بسیار خوب بوده است و پنج سال پیش. اگر چه تضاد نیست به عنوان بالا که بهتر نمایش آن را هنوز هم نشان می دهد متن سیاه و سفید در یک پس زمینه سفید بدون هیچ گونه بزرگ با کیفیت و نگرانی است. و رنگ ها ممکن است محدود و نادرست در هنگام اندازه گیری با یک کالریمتر — به عنوان انواع خلاق را انجام دهد — اما آنها نه غیر طبیعی و نه آنها کاستن از روزمره مشاهده تصویر و مرور وب است. این نیست وحشتناک نمایش آن را فقط یک بازی بد برای عملکرد است که این بودجه لپ تاپ ارائه می کنند.

اما با توجه به کالریمتر, خیر را مجبور به استفاده از یک پنل ارزان تر. این یک 1080p IPS, صفحه نمایش, اما آن را به یک باریک بوسيله رنگ (فقط 47 درصد از AdobeRGB و 63 درصد از کانونی). این صفحه نمایش همچنین کلاه در فقط 242 nits روشنایی و حتی کنتراست کم است در 770:1. این یک صفحه نمایش براق, بنابراین شما ممکن است به مشکلات با حساسیت به نور در محیط های روشن تر.

این بدون زرق و برق تصویر با کیفیت شرم آور است. در غیر این صورت انعطاف پذیری 5 را ساخته اند برای یک قادر به کمی ویرایش عکس ماشین. ما دیده ایم همان پنل مورد استفاده در بسیاری از بودجه های لپ تاپ, اما وجود دارد به طوری که قابل استثنا مانند Lenovo Yoga C640.

و صدا بود و به علاوه با بالا شلیک سخنرانان بعدی به صفحه کلید است که ارائه مقدار زیادی از حجم بدون اعوجاج. باس وجود نداشت اما mids و اوج خوب بود برای آهنگ و گاه به گاه YouTube video. شما حتی می توانید شراب خواری Netflix بکشد با این سخنرانان در خرج کردن تا زمانی که شما در حال گوش دادن توسط خودتان.

صفحه کلید و پد لمسی

اگر شما با استفاده از هر یک از لنوو یوگا یا IdeaPad صفحه کلید و سپس شما باید آشنا با این یکی. آن نسبتا کم عمق با مقدار زیادی از فاصله و یک مکانیسم دقیق معنی آن را نا امید کسانی که مانند بسیاری از سفر اما در غیر این صورت قابل استفاده است. من قادر به تایپ در سرعت کامل به سرعت به اندازه کافی و در حالی که آن را در هیچ جا در نزدیکی سحر و جادو صفحه کلید در بسیار گران تر از مک بوک خط و یا حتی دوم-بهترین (به نظر من) صفحه کلید در Spectre x360 13 آن را جامد صفحه کلید است که بسیاری از کاربران را به لذت بردن از.

این پد لمسی نیز راحت و اندازه متوسط برای مدرن ویندوز 10 لپ تاپ. آن را پشتیبانی مایکروسافت از دقت صفحه لمسی رانندگان و ارائه می دهد تا صاف و دقیق ویندوز 10 حرکات چند لمسی. هیچ شکایتی وجود دارد.

به عنوان یک 2-در-1 فلکس 5 به طور طبیعی دارای یک صفحه نمایش لمسی است که کار به عنوان معمول است. خیر همچنین شامل یک فعال قلم با پشتیبانی از 4,096 سطح حساسیت فشار است که باعث می شود آن را یک گزینه خوب برای هر کسی که می خواهد برای نشان دادن و یا گرفتن یادداشت ها بر روی صفحه نمایش. در بسیاری از بودجه 2-در-1s قلم هم نیست شامل (یوگا C640 یک مثال است) و یا پشتیبانی نمی شود. داشتن آن گنجانده شده است در این جعبه یک به علاوه.

در نهایت ویندوز 10 سلام رمز عبور-کمتر کاربری است که با حمایت از یک اثر انگشت خوان در گوشه بالای سمت راست از روی صفحه کلید عرشه. آن را سریع و دقیق و دوباره یک جایزه در $600 لپ تاپ. هیچ دوربین مادون قرمز برای تشخیص صورت ،

ما را

Lenovo IdeaPad Flex 5 چشمگیری سریع لپ تاپ برای 600 $با کیفیت ساخت که در گذشته بدست آورده ، پیکربندی چشمگیر است به عنوان به خوبی شما نمی اغلب 256GB PCIe SSD و 16GB RAM برای هر نقطه در نزدیکی این قیمت. اگر بودجه است که عملکرد خود را به هدف و سپس این لپ تاپ است.

نمایش ناامید کننده است هر چند این معنی است که همه این قدرت است که می تواند با هدف انواع خلاق است که کمی به هدر رفته است. که شرم آور و آن را نگه می دارد به عقب انعطاف پذیری 5.

آیا جایگزین ؟

Lenovo Yoga C640 است که کمی کوچکتر می شود بسیار بهتر و عمر باتری و دارای یک صفحه نمایش بهتر. آن را نیز 600 دلار اما آن را همراه با ذخیره سازی کمتر و آهسته تر CPU.

فقط برای $50 بیشتر شما می توانید انتخاب کردن برای حتی سریع تر Acer سریع 3. آن را ساخته شده است به نظر می رسد خوب و سریع ترین لپ تاپ بودجه ما آزمایش کردیم. همچنین متوسط صفحه نمایش ،

برای همین قیمت شما باید در نظر بگیرید که مسیر از یک Chromebook. $650 گوگل Pixelbook رفتن یک انتخاب عالی ارائه یک صفحه نمایش بزرگ و عالی قابل حمل است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

یوگا IdeaPad Flex 5 با دوام است به اندازه کافی به آخرین تا زمانی که شما انتظار می رود از $600 دستگاه است. و آن را به اندازه کافی سریع به نگه دارید تا با گردش خود را برای سال. هیچ صاعقه 3 پشتیبانی و پس از گسترش محدود است اما انتظار می رود که در این نقطه قیمت می باشد. 1-سال گارانتی معمولی است و ناامید کننده است.

شما باید آن را خرید ؟

بله. Lenovo IdeaPad Flex 5 بسیار صالح بودجه لپ تاپ است که نشان می دهد قدرت پردازنده های AMD.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو