در حال حاضر زمان مناسب برای یادگیری برخی از مهارت های جدید. شانس هستند شما در داخل خانه خیلی بیشتر از حد معمول است و ممکن است شما متاسفانه در یک موقعیت که در آن شما نیاز به تغییر شغل. در حال حاضر شما می توانید اطلاعات جدید و مهارت های فن آوری به طور کامل به صورت رایگان از طریق یک ماهه آزمایشی در Udacity. با هیچ تعهد لازم را فرصت مناسب برای توسعه برخی از استعداد های جدید.

Udacity است به خصوص بزرگ برای یادگیری زبان های برنامه نویسی و یا مسواک زدن در موجود استعدادهای همه به طور کامل به صورت رایگان. خدمات ارائه می دهد انواع مختلف مناطق موضوع از C++ به پایتون و بیشتر. شما می توانید یاد بگیرید که بهترین شیوه برای سیستم عامل iOS یا Android developer دسته توسعه وب از طریق آن پشته دوره یا توسعه مهارت های جاوا خود را به عنوان به خوبی به عنوان به سادگی کارشناسی ارشد ساختمان داده و الگوریتم.

Udacity نیز ارائه می دهد تا بارهای دوره های آموزشی برای یادگیری مناطق خاص مانند هوش مصنوعی در کسب و کار, محصول, مدیریت و تحلیل کسب و کار و بازاریابی تجزیه و تحلیل. آن را نیز می پردازد A. I. در عمق منجر به بینش های جذاب به سیستم های مستقل مانند self-driving cars.

دوره های آموزشی نیست فقط در مورد تماشای ویدئوها یا با تمرکز بر یادگیری با انجام با انسان واقعی و شخصی بررسی کد پشتوانه شما هر مرحله از راه است.

کاملا رایگان, Udacity بزرگ است اگر شما می خواهید برای توسعه مهارت های جدید برای تغییر شغل و یا توسعه و یا به سادگی اگر شما می خواهید به یادگیری چیزی جدید از کنجکاوی. در حالی که آن را کاملا رایگان برای ماه اول این است که زمان ایده آل برای آن غلغله و ببینید که چگونه شما می توانید ذهن خود را گسترش داده. کامل دروس به طور معمول حدود 5-10 دقیقه در هفته برای چند ماه اما اگر شما می توانید شراب خواری-سازمان دیده بان آخرین Netflix, نشان می دهد, ما مطمئن هستیم که شما می توانید همین کار را با مواد آموزشی بیش از حد.

اگر شما علاقه مند به گسترش دانش خود را گذشته ماه اول, Udacity آثار به حدود 225 $در هر ماه اگر شما متعهد به 3 ماه معامله شد. با این نوع از قیمت به نظر شما صرفه جویی در مقدار زیادی با تلاش آن را به صورت رایگان در طول مقابله دوره است. چنگ زدن به آن را امروز قبل از پیشنهاد به پایان می رسد. این فرصتی است که نمی آیند در اطراف اغلب.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو