درز تصویری گزارش رونمایی سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G با ارتقا پردازنده

سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G ظاهرا تایید شده است از طریق یک ویدیو که آپلود شده بود و توسط یکی از صنعت قابل اعتماد ترین leakers.

درز تصویری, ارسال شده در توییتر توسط Evan Blass نشان می دهد سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G که به نظر می رسد بسیار شبیه به سلف خود.

کهکشان Z تلنگر 5G ورزش عارف رنگ برنز گزینه ای است که توجه داشته باشید کهکشان 20 نیز انتظار می رود به ارائه با توجه به جداگانه نشت. عمودی جهت گیری این ویدئو نشان می دهد که این مواد تبلیغاتی طراحی شده برای تماشا بر روی گوشی های هوشمند است.

کهکشان Z تلنگر 5G به نظر می رسد یکسان به Galaxy Z, تلنگر, LTE نسخه منتشر شده در اوایل سال جاری اما با توجه به XDA توسعه دهنده حداکثر Weinbach وجود خواهد داشت بسیار ناچیز تغییر به آن اندازه گیری شده است.

تنها تغییر قابل توجهی در Galaxy Z تلنگر 5G در مقایسه با Galaxy Z, تلنگر, جدا از 5G پشتیبانی ممکن است در داخل با توجه به Weinbach به طور خاص به روز رسانی پردازنده Snapdragon. سلف بود و مجهز به Snapdragon 855+.

سامسونگ Galaxy Unpacked 2020

سامسونگ رسما تایید کرد که Galaxy Unpacked 2020 برگزار خواهد شد در ماه آگوست 5, با این رویداد انتظار می رود برگزار شد تقریبا. کهکشان Z تلنگر 5G است و اعتقاد بر این بود بخشی از این رویداد و تصویری به بیرون درز توسط Blass نکات است که سامسونگ عمدتا برای آن آماده.

در علاوه بر این به Galaxy Z تلنگر 5G, Galaxy Unpacked 2020 خواهد شد و بنا به گزارش ها از ویژگی های Galaxy Note 20 Galaxy Z برابر 2 و Galaxy Watch 3. سامسونگ در حال برنامه ریزی برای همچنین پرده Galaxy برابر Lite یک نسخه ارزان تر از کهکشان برابر با 900 دلار برچسب قیمت در اوت 5, رویداد, اما این دستگاه نیز به تعویق افتاده است 2021.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de