به بیرون درز DNC پلت فرم است Troublingly مبهم در بی طرفی خالص


Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks about economic recovery during a campaign event at Colonial Early Education Program at the Colwyck Center on July 21, 2020 in New Castle, Delaware.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد بهبود اقتصادی در طول یک رویداد کمپین در استعمار آموزش و پرورش در اوایل برنامه در Colwyck مرکز در 21 ژوئیه سال 2020 در New Castle, Delaware.
عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

به خاک سپرده عمیق در درون به بیرون درز 79-صفحه پیش نویس کمیته ملی حزب دموکرات را در سال 2020 پلت فرم به وعده “پیمان” به بی طرفی خالص و پل شکاف دیجیتال یک بار و برای همه است. دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و سناتور برنی ساندرز در حال حاضر مشخص شده برنامه های مشابه در یک کار مشترک نیروی سند که به تازگی منتشر شده اما این سند نشان می دهد که DNC رسمی تصویب آن اهداف خاص.

تبلیغات

با توجه به این پیش نویس به دست آمده توسط Gizmodoدموکرات ها خواهد شد:

“بستن شکاف دیجیتال که محروم بیش از 20 میلیون آمریکایی از اینترنت با سرعت بالا دسترسی با سرمایه گذاری در پهنای باند و فناوری 5G از جمله مناطق روستایی و شهری پهنای باند و بازگرداندن FCC را با اقتدار به قوی اقدام اجرایی در مقابل ارائه دهندگان خدمات اینترنت که نقض بی طرفی خالص اصول است.”

تبلیغات

آنها نیز خواهد شد:

“پیمان ایالات متحده به اصول باز اینترنت از جمله بی طرفی خالص و شور و نشاط در مخالفت با تلاش ها برای دیجیتالی سیلو کردن کشورها و جمعیت را از بقیه جهان است.”

عجیب اینجاست که هیچ زبان خاص است که می گوید دموکرات ها را “بازگرداندن بی طرفی خالص” هر چند و یا خاص هر وعده را به سیاست قانون زمین. به جای پلت فرم خم سخت به برگزاری Isp ها پاسخگو برای اقدامات است که صدمه دیده است مصرف کنندگان به طور خاص با توانمند سازی FCC. آن می تواند تفسیر شود که DNC می خواهد برای بازگرداندن بی طرفی خالص است اما به صورت هدفمند اجتناب خاص که به دلیل آن به نظر جمله بندی بحث به رای دهندگان مردد. یا این می تواند باشد که DNC در واقع نمی خواهد مبارزه برای بازگرداندن اوباما-دوران بی طرفی خالص مقررات اما به جای رسیدگی چیزهایی که در مورد اساس—ترک اتاق را برای سیاستمداران برای ارضای خود مخابرات اهدا کنندگان—و یا تماس با آن چیزی متفاوت است در دسترس نباشد.

در هر صورت در این سند ذکر مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اثبات این که اینترنت امروز است که دیگر اختیاری (اگر چه طرفداران مانند Electronic Frontier Foundation شده است که مورد سال) است که هر خانواده باید دسترسی به سرعت بالا و مقرون به صرفه خدمات پهن باند. “[اینترنت] یک ابزار حیاتی برای دریافت آموزش و پرورش و برای شرکت در اقتصاد” اسناد متحده است.

تبلیغات

DNC می گوید این برنامه برای ایجاد یک عادلانه پهنای باند زیرساخت با افزایش سرمایه گذاری عمومی در مناطق روستایی, شهری و قبیله ای باند پهن و ارائه آمریکایی های کم درآمد یارانه ها برای دسترسی به اینترنت با سرعت بالا. “دموکرات ها اقدام خواهد کرد برای جلوگیری متحده از مسدود کردن شهرداری و روستایی co-ops از ساختمان های دولتی شبکه های پهن باند و افزایش حمایت دولت فدرال برای شهرداری پهنای باند” آنها بنویسید.

مطالعات متعدد نشان داده اند که برخی از جمعیت هستند احتمال بیشتری برای عدم دسترسی به یک کامپیوتر و یا با سرعت بالا و پهنای باند و این قوانین جلوگیری از شهرستانها از ایجاد جامعه خود را پهن باند تنها که مشکل بدتر است. نه تنها این قوانین حفظ بسیاری از دانش آموزان از دسترسی به خود را classwork در طول این زمان از راه دور, یادگیری, اما آنها همچنین جلوگیری از رقابتاست که برگ های بسیاری از مصرف کنندگان گیر با یک ISP ارائه دهنده دو اگر آنها خوش شانس هستید. فقدان گزینه های اینترنت Isp ها اجازه می دهد تا به درایو تا هزینه های ماهانه و هزینه های جدی و بدون مقاومت مواجه از مصرف کنندگان به دلیل دیگری که آنها برای رفتن به اینترنت ؟

تبلیغات

تا آنجا که مقابله با بی طرفی خالص DNC می گوید آن را بازگرداندن “کمیسیون فدرال ارتباطات را روشن اقتدار به قوی اقدام اجرایی در مقابل ارائه دهندگان پهنای باند که نقض بی طرفی خالص اصول است.” که شامل توقف Isp ها از مسدود کردن و یا گرفتن گلوگاه خدمات پرداخت می شود و اولویت بندی خدمات مشابه به آنچه کاکس در حال حاضر انجام با آن “نخبگان پرنیان” که اولویت بازی ترافیک اضافی ماهیانه در تلاش برای کاهش تاخیر.

این همچنین پرسش در مورد اخلاق از یک ISP مثل AT&T waiving هر گونه اطلاعات بطور متوسط هزینه برای HBO حداکثر به خاطر آن صاحب HBO اما امتناع از انجام همین کار را برای دیگر خدمات جریان—که به نام صفر-امتیاز طرح. صفر امتیاز طرح بودند پس از ممنوع توسط FCC قبل از بی طرفی خالص لغو شد, پس از آن ممکن است این یکی از کارهایی است که DNC پلت فرم نیز کمک خواهد کرد که به ممنوعیت دوباره باید آن را موفق در برقراری بی طرفی خالص—اگر چه آن را به طور خاص آدرس صفر-امتیاز طرح.

تبلیغات

DNC طرح نیز چیزی نیست به طور خاص در مورد داده های کلاهکه اجازه داده شد تحت net neutrality rules. طیف یکی از عمده چند ISP ارائه دهندگان خدمات است که داده های کلاه, اما تنها به دلیل حکم دادگاه ممنوع است که آن را از انجام این کار زمانی که آن را خریداری تایم وارنر کابل. اما طیف شرکت مادر منشور در حال حاضر به دنبال FCC approval اجازه دهید به کسانی که شرایط اجرا در 18 مه سال 2021 به جای در آوریل 2023 که می تواند اجازه می دهد آن را به اعمال داده های کلاه.

در طول این بیماری همه گیر را دیده ایم که حتی اگر یک بخشی از جمعیت ایالات متحده در حال کار و حضور در مدرسه از خانه که نه “شکستن” اینترنت است. در واقع برای چند ماه زمان Isp ها چشم پوشی داده ها بطور متوسط هزینه—خودسرانه هزینه های اعمال شده در مصرف کنندگان تحت پوشش نگه داشتن ترافیک اینترنت در شبکه—و هیچ چیز آمد ریزد.

تبلیغات

بر اساس DNC سند آن را نیز کاملا روشن است که چگونه 5G مقررات متناسب با تصویر. شرکت هایی مانند Verizon و AT&T تنها متوقف شد پخش تبلیغات گمراه کننده در مورد خود 5G پوشش, که در آن در دسترس است و چه سرعت مصرف کنندگان می توانید انتظار. “سحر و جادو” از 5G می آید از توانایی خود را برای انتقال داده های بی سیم در گیگابیت سرعت که شما می توانید 5G دستگاه مانند لپ تاپکه می تواند اتصال به شبکه. اما 5G سیگنال یا میلیمتر موج است y به راحتی تحریف شده توسط اشیاء فیزیکی andit خواهد بود فوق العاده گران قیمت برای ساخت به اندازه کافی برج در کوتاه مدت به اندازه کافی زمان برای بستن شکاف دیجیتال.

این یک چیز خوب DNC طرح متمرکز شده است حذف این نوار قرمز است که مانع از بسیاری از شهرستانها از ایجاد جامعه خود را پهن باند. هنوز هم وجود دارد زمان به ویرایش سند بیش از حد, بنابراین ما می توانید ببینید دموکرات ها بیشتر از (یا از) تعهدات آنها را در این نسخه. اگر آنها در واقع رفتن یک گام بیشتر و بازگرداندن بی طرفی خالص که به نظر می رسد بهترین راه در نهایت به درمان از اینترنت به عنوان یک ابزار عمومی و دریافت هر خانوار در ایالات متحده آمریکا آنلاین.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>