به بیرون درز ‘Dead Island 2’ کپی نشان می دهد که زامبی بازی که ممکن است

'Dead Island 2' teaser video from 2015

Yager

Dead Island 2 است که هنوز هم در توسعه برزخ سال پس از آن در سال 2014 نشان می دهد, اما شما در حال حاضر می دانم که چه آن را مانند نگاه اگر نقره ای عمیق و Yager نشده بود راه جدا. یک درز (از طریق یوروگیمر و Kotaku) ژوئن 2015, گیم پلی, ساخت, بنا به گزارش نشات گرفته در 4chan را نشان می دهد که چقدر این بازی شکل در شکل اصلی آن است. به عنوان شما ممکن است انتظار آن را حول خلاقانه تیراندازی و برش زامبی در یک تاخت و تاز لس آنجلس. این بود جای تعجب کامل با سه محل انواع شخصیت ها و لمس کمی شبیه به سر stomping — آن نمی شده اند و آماده برای حمل و نقل, اما آن را نمی ممکن است نیاز به زمان بیشتری.

نه این که شما همیشه آن را ببینید رسما به پایان رسید اما. نقره ای عمیق و Yager تقسیم در جولای 2015, تنها چند هفته پس از این ساخت در دسترس بود و سومو دیجیتال در زمان زمام از Yager در مارس 2016. نشت بیشتر یک زیرچشمی نگاه کردن در یک تاریخ متناوب از هر چیز دیگری. و در مورد شما تعجب: بله سومو نسخه از Dead Island 2 است که هنوز هم در آثار. بدون تاریخ انتشار و یا به عنوان نشانه به آنچه تغییر کرده این است که در مورد به عنوان نزدیک به عنوان شما را به بازی این عنوان برای مدتی طولانی.

در این مقاله: Dead Island 2, بازی, بازی های ویدئویی, Yager, عمیق, نقره ای, سومو دیجیتال, Zombies, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>