نشت نشان می دهد ‘هاله بی نهایت’ چند نفره خواهد بود, رایگان-به-بازی بازی

Halo Infinite

ایکس باکس

هاله بی نهایت می تواند به دنبال ندای وظیفه سرب با بخش چند نفره که به صورت رایگان-به-بازی بازی. به عنوان آستانه گزارش های یک صفحه وب در ایرلندی نسخه Smyths — یک اسباب بازی محبوب و تصویری بازی خرده فروش در انگلستان — لحظه ای اشاره شده یک “پیشگامانه رایگان-به-بازی بازی های چند نفره تجربه” در رابطه با Halo بی نهایت. این صفحه در حال حاضر کشیده شده است اما یک نسخه cache شده هنوز هم می تواند قابل دسترسی از طریق گوگل و Wayback Machine.

“لذت بردن از تا 120 فریم در ثانیه و تا حد زیادی کاهش می یابد بار بار ایجاد بدون درز گیم پلی بازی با ایکس باکس سری X” لیست نیز به طعنه. این جزئیات شده اند تایید توسط Klobrille یک کاربر توییتر با یک پیشینه ثابت از ایکس باکس مربوط به نشت. در یک صدای جیر جیر به leaker گفت: 343 شد با هدف 120 فریم در هر ثانیه در آن حالت آرنا و ارائه هر دو یک نبرد عبور سیستم و گزینه های سفارشی سازی است که “کاملا جدید به بازی Halo.”

Halo Infinite

Smyths/Engadget

این حرکت بزرگ خواهد بود برای Halo حق رای دادن. اما این همه نیست که تکان دهنده در سال 2020 است. سال گذشته مثلا Infinity Ward منتشر شده از Call of Duty: Warzone — نبرد رویال جانشین به خاموشی بود که تنها در دسترس از طریق Call of Duty: Black Ops 4 — به عنوان خود را رایگان-به-بازی تجربه. بر خلاف Halo بی نهایت, شما هنوز هم نیاز Call of Duty: Modern Warfare بازی حق رای دادن را بیشتر سنتی حالت چند نفره. این استراتژی است که اساسا همان: چیزی, رایگان-به-بازی به این امید که این دستاوردهای عظیم بازیکن پایه و سپس انتقال که علاقه به نبرد با تصویب خرید و فروش بازی که شامل مبارزات انتخاباتی. (یا در مایکروسافت را به صورت اضافی و به اشتراک ایکس باکس بازی منتقل می کند.)

در این مقاله: halo, halo بی نهایت رایگان بازی F2P, چند نفره, چند نفره, بازی, ایکس باکس, ایکس باکس سری X اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im