پیشرو دموکرات می گوید: Apple, Google, Facebook و آمازون که “انحصار قدرت”

اپل, آمازون, گوگل و Facebook را “انحصار قدرت” — و یا باید به صورت کنترل شده و یا شکسته با توجه به پیشرو خانه دموکرات.

در سه شنبه بزرگ با تکنولوژی ضد تراست شنوا و تمرکز در طول آن پنج ساعت زمان اجرا شد تا حد زیادی در هر چیز دیگری غیر از این موضوع در دست است.

سوالات پرتاب در مدیران عامل اپل و آمازون ، گوگل و Facebook بودند همه نقشه — اعم از محافظه کار سانسور انصراف از فرهنگ چین و تئوری های توطئه است. اما برجسته دموکرات از کمیته قضایی مجلس ضد تراست کمیته فرعی کنگره دیوید Cicilline (D-R. I.) گفت: نمایندگان مجلس که با تمرکز بر چگونه این شرکت ها با استفاده از قدرت خود برای سرکوب رقابت های ثابت شرکت ها هستند که ضد رقابتی است.

“امروز ما این فرصت را به شنیدن از تصمیم گیران چهار نفر از قدرتمند ترین شرکت ها در جهان” Cicilline گفت. “این جلسه ساخته شده است یک واقعیت برای من روشن: این شرکت که امروز وجود دارد باید انحصار قدرت است. برخی از نیاز به شکسته شود. این باید پایان یابد.”

Cicilline با اشاره به تعداد انگشت شماری از حکایات شنیده طول هر شهادت: آمازون گزارش سرکوب محصولات مشابه خود در بازار و تایید رقبا برای حفظ آن 40 درصد از سهم بازار صنعت تجارت الکترونیکی; Google به طور معمول راهنمای مصرف کنندگان به محصولات Google که با استفاده از آن تابع جستجو; Facebook روش برای ادغام شده است به نام “خطرناک” و درنده در تلاش خود را به باقی می ماند بالا سایت های شبکه های اجتماعی; و اپل را کنترل و تنظیم بیش از آن در فروشگاه App می تواند آسیب های دیگر راه اندازی از موفقیت.

Facebook مارک زوکربرگ سوندار پیچای گوگل شرکت اپل و آمازون جف بزوس تمام گفت که شرکت های خود را صدمه نمی زند رقابت و برخی حتی پیشنهاد کرد که وجود دارد بزرگتر تهدید به کسب و کارهای کوچک وجود دارد از خود ،

در عین حال شکستن بزرگ با تکنولوژی بالا سخت خواهد بود به انجام, و اگر قانونگذاران قصد پایین رفتن است که جاده آن تضمین شده است به یک زمان بسیار طولانی است. با وجود چگونه دو حزبی چهار جلسه در طبیعت کار در سراسر راهرو در این شماره از فن آوری های اداری مدارس ،

کمیته فرعی ضد تراست است به انتشار یافته های خود از تحقیقات خود را به زودی. در این گزارش اعضای این کمیته را توصیه می کنیم چند اقدامات قانونگذاران می توانید به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. آنها ممکن است پیشنهاد قوانین و مقررات و یا ادامه بررسی است. ما هنوز نمی دانیم.

زمانی که سناتور. الیزابت وارن در حال اجرا بود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری او ساخته شده شکستن بزرگ با تکنولوژی صحبت کردن در یک نقطه و پیشنهاد کرد که فناوری بزرگ برچیده شود به طوری که شرکت ها هر دو صاحب یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا کاربران برای پیدا کردن همه چیز و همه چیز خود را — درست مثل رگولاتور در حال حاضر نظارت بر وال استریت و Telecomm برای اطمینان از یک سطح میدان بازی.

اما متاسفانه برای قانونگذاران به دنبال موضع سختی در تکنولوژی یک پتو مقررات برای صنعت فن آوری ممکن است درخواست به هر یک از شرکت های ارائه شده در چهارشنبه شنوایی چرا که همه آنها متفاوت مدل های کسب و کار. هدف قرار دادن گوگل با یک خوب برای هدایت کاربر به محصول خود را بسیار متفاوت تر از Facebook خرید یک رقیب محصول با ویژگی های محبوب برای جلوگیری از رقابت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>