نمایندگان مجلس تقاضای رای به توقف FBI جمع آوری تاریخچه مرورگر وب بدون حکم


FBI Director Christopher Wray takes the oath before a full committee hearing on “Oversight of the Federal Bureau of Investigation” on Capitol Hill February 5, 2020, in Washington, DC.

FBI مدیر کریستوفر Wray طول می کشد سوگند قبل از کامل جلسه کمیته در “نظارت دفتر تحقیقات فدرال” در کاپیتول هیل فوریه 5, 2020, در واشنگتن, DC.
عکس: معاونت (گتی)

کنگره آماده است برای تصویب قانونی که محل چندین قدرتمند ابزار نظارت را به دست فدرال, سازمان های اجرای قانون که دارای سابقه سوء استفاده از قدرت خود را. اما حمایت هر دو حزب در حال حاضر نصب برای افزایش حریم خصوصی حمایت اطراف آمریکایی که بوده ام جاسوسی توسط دولت خود را برای چند دهه.

تبلیغات

از راه دور از خانه و در کاپیتول هیل تیم کنگره کارکنان و غیر دولتی متحدان کار کرده اند به اصلاح ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود به زور FBI به دنبال یک حکم مخفیانه قبل از تصرف جستجو و تاریخچه مرورگر وب از شهروندان تحت مفاد قانون USA Patriot Act.

تبلیغات

روز چهارشنبه دو نماینده ایالات متحده وارن دیویدسون یک جمهوری خواه از اوهایو و Zoe Lofgren یک دموکرات از کالیفرنیا به نام دو قدرتمند از اعضای مجلس کمیته قوانین اجازه رای گیری در مورد این مسئله که مشاوران می گویند آنها مطمئن را به نفع خود.

این Lofgren-Davidson متمم گرفته شده است از جایگزینی لایحه دو حزبی جفت اقدام به معرفی قبل از coronavirus اپیدمی فرستاده این کشور به مستند. دموکراتیک تشکر. Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس رئیس عجله لغو یک جلسه در ماه فوریه برای جلوگیری از اصلاح.

یک نکته? ایمیل خبرنگار: dell@gizmodo.com

دستیاران نزدیک به نظارت مذاکرات بین Nadler که با عبور نمود عمل اصلی حامی و تشکر. آدام شیف رئیس مجلس هوش کمیته تغذیه بعد سیاسی یک داستان در مورد Lofgren تلاش برای “منفجر کردن” ماه از کار سخت با “last-minute مانور است.” اما یک جدول زمانی وقایع Gizmodo گزارش روز سه شنبه نشان داد که Nadler کمیته دانستند Lofgren و دیویدسون, برنامه هفته در پیش است.

بسیاری از دموکرات های مخالف با معرفی پیشرفته حریم خصوصی حمایت با اشاره به سنا گفت: سناتور. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت هرگز اجازه آنها را به تصویب. بعدها آنها را در خدمت کلاغ پس از همان حمایت—معرفی به عنوان Wyden-Daines اصلاح—کاهش یک رای خجالتی از عبور.

دو دموکراتیک حزبی که اعضای مورد علاقه Wyden-Daines متمم نمی تواند رای با توجه به بودن وجود ندارد. یکی از آنها در هواپیما رهبری برای کنگره در آن زمان است. یک سوم سناتور جمهوری خواه به دام افتاده در قرنطینه گفت: Gizmodo توسط ایمیل او همچنین حمایت از اصلاح.

تبلیغات

که با عبور نمود لایحه با این وجود به پایان رسید تا در حال بازگشت به خانه پس از گذشت یک جداگانه متمم قانون اساسی که شامل دیگر حمایت از حریم خصوصی شاهین از هر دو طرف تا به حال مبارزه برای از جمله نیاز است که اجرای قانون را فراهم عرضه راز دادگاه با تمام exculpatory شواهدی در اختیار دارد.

تبلیغات

Lofgren و دیویدسون توجه تاسف تلاقی حوادث در نامه خود به کنگره جیمز مک گاورن و تام کول رئیس و عضو ارشد کمیته قوانین به ترتیب:

در حالی که متمم قانون اساسی به حمایت از هر دو حزب اکثریت سنا از آن موفق به عبور از 60 رای آستانه مورد نیاز توسط قوانین مجلس سنا. حتی این رای قابل توجهی کامل است نشانه ای از سطح حمایت از این قانون. وجود حداقل دو سناتور که نشان داد که آنها می خواهم که رای به نفع Wyden-Daines به حال آنها قادر به حضور فیزیکی برای انجام این کار.

تبلیغات

قانونگذاران رفتن به می گویند که فعالیت های اینترنتی “یک پنجره باز می شود به حساس ترین مناطق زندگی خصوصی ما” و این که بدون حمایت مقامات اطلاعاتی را که باید نزدیک به دسترسی نامحدود “برای اطلاعات مانند شخصی ما, سلامت, مذهبی و سیاسی views.”

“تصویب این متمم را امن معنی دار و هر دو حزب اصلاحات به موجود قدرتمند, برنامه نظارت, بنابراین ما می خواهیم که این کمیته به خانه همان فرصت برای رای دادن به این اصلاحات به عنوان مجلس سنا بود” گفتند.

تبلیغات

قوانین اعضای کمیته بودند و انتظار می رود به بحث در مورد قوانین برای رای دادن در عمل با عبور نمود در اوایل روز شنبه, Gizmodo گفته شد. کنگره دستیاران اعطا گمنامی به صحبت رک و پوست کنده در مورد بحث وجود دارد گفت: تا به حال شده است فشار قابل توجهی در خانه “از همه طرف” به کشتن متمم در ماه فوریه است. یکی از مشاوران گفت: فشار ناشی از جامعه اطلاعاتی خود تلاش های لابی گری.

تشکر. Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس که اولیه صلاحیت در FISA در نظر گرفته شده است موانع بالقوه منابع گفت: هر چند او نیز آشکارا به حمایت از حریم خصوصی اصلاحات در گذشته و مشاهده شده است به عنوان یک پتانسیل قوی متحد.

تبلیغات

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی از جمله اف بی آی که به بررسی جاسوسی و تروریسم تهدید در داخل کشور بارها و بارها گرفتار شده است استفاده بیش از حد و سوء استفاده از نظارت مقامات. در سال 2013 پیمانکار سابق NSA ادوارد اسنودن نشان داد در یک سری از طبقه بندی نشت که دولت جمع آوری میلیاردها داخلی تلفن سوابق در بخش 215 از Patriot Act که دادگاه بعد از حکومت غیر قانونی.

در سال 2015 فاش شد که وزارت دادگستری و اداره مبارزه با مواد مخدر بوده است ورود هر تماس قرار داده شده در خارج از کشور به 116 کشورها از جمله کانادا به عنوان بخشی از جنگ با مواد مخدر. زمان آن کشف شد این برنامه در حال حاضر متوقف شده اما گفته شده است که انجام شده در دو دهه.

تبلیغات

یک جمهوری خواه دستیار گفت: Gizmodo در روز سه شنبه که در حال حاضر یک لحظه ای در زمان عبور گسترده حریم خصوصی اصلاحات اما هشدار داد که آن را نمی خواهد آخرین. تاثیر دموکراتیک ترقی خواهان و جمهوری خواه معتقدین که هر دو به شدت مخالف داخلی دولت نظارت افزایش یافته است بیش از دو سال گذشته. اما آنها را به طور ناگهانی به دست آورد دیگری بعید متحد: جمهوری خواهان مبارزه بر وفاداری خود را به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

برگ برنده جمهوری خواهان هیچ مشکل رای دادن به مهار قدرت اف بی آی که تهمت بارها مورد به عنوان “فاسد” برای سال بیش از نظارت یک مشاور کارتر صفحه.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر