آخرین Coronavirus علم: نیویورک امیدوار جاده به بازیابی


A largely empty Times Square in late May.

تا حد زیادی خالی میدان تایمز در اواخر ماه مه.
عکس: گتی ایماژ

در اینجا برخی از آخرین تحولات علمی در سراسر covid-19 از جمله بینش در مورد عمده شیوع در ووهان, چین یک قایق از هیدروکسی کلروکین در درمان محاکمه و پیشرفت مداوم در برخی از, اما نه همه مناطق ایالات متحده آمریکا

تبلیغات

ووهان را شیوع

بخش مهمی از دفع covid-19 توسط سنجاق کردن چگونه بسیاری از مردم در یک کشور یا منطقه در حال حاضر آلوده شده است توسط coronavirus به منظور کشف کردن که چگونه حساس بقیه جمعیت ممکن است به بعد شیوع است. یک مطالعه جدید در طبیعت پزشکی این هفته آخرین نشان می دهد که ما تنها شاهد یک نگاه اجمالی از این بیماری همه گیر پر قدرت حتی در مکان های که در آن رخ داد.

تبلیغات

محققان در چین نگاه در نمونه خون از بیش از 16000 نفر جمع آوری شده در طول این بیماری همه گیر از جمله ساکنان ووهان چین که اولین موارد گزارش شده از covid-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته. هر چند ووهان شد کانون این بیماری همه گیر برای بیش از یک ماه تنها حدود 3 تا 4 درصد از جمعیت شهرستان را برآورد شد برای حمل آنتی بادی خاص به کروناویروس که نشان دهنده بازمانده از گذشته عفونت است.

نتایج آینه نتايج گرفته شده از دیگر سخت ضربه کشورهااز جمله فرانسه و اسپانیا. برخی از مناطق این کشور از جمله در ایالات متحده گزارش داده اند که نرخ covid-19 سرمی بالاتر از تک رقمی—در حدود 20 درصد در شهر نیویورکبه عنوان مثال. اما به طور کلی آن را تبدیل شدن به روشن است که تنها بخش کوچکی از جمعیت جهان در معرض شده است به coronavirus تا کنون.

در حالی که تشویق به این معنا است که ما قادر به جلوگیری از گسترش آن از رفتن به طور کامل خارج از کنترل آن را نیز بدان معنی است که خطر ابتلا به آینده شیوع گسترده است که هنوز هم بسیار واقعی است. تا زمانی که یک واکسن موثر و یا درمان یافت جوامع باید هوشیار باشند و به احتمال زیاد نگه داشتن حداقل برخی از اجتماعی فاصله اقدامات در اثر.

خوب و بد از هیدروکسی کلروکین تحقیقات

این هفته دانشمندان پس گرفت نتایج حاصل از یک مطالعه با نفوذ در مجله لانست منتشر شده در ماه مه پس از اتهامات است که داده ها در آنها استفاده می شود ممکن است ساخته شده توسط این شرکت است که عرضه آن است. که مطالعه مشاهدهای هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین شد موثر در جلوگیری از مرگ و میر ناشی از covid-19 در بيماران بستری در بيمارستان.

تبلیغات

این سوال که آیا هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به درمان covid-19 است که هنوز پاسخ داده نشده. این نا امید کننده است اما بدانند این نیاز به مقدار زیادی از آزمایشات ترجیحا شامل گروههای مختلفی از دانشمندان در حال مطالعه گروه بزرگی از داوطلبان در طول زمان و تعیین که در آن به طور کلی شواهد می افتد.

ما نتایج این هفته از دو مطالعات جدید از هیدروکسی کلروکین که هر دو روش تصادفی کنترل شده و دوسوکور کارآزمایی بالینی است.

تبلیغات

اولین مطالعه منتشر شده روز شنبه در انگلستان پزشکی آزمایش اینکه آیا مصرف هیدروکسی کلروکین پس از یک پتانسیل قرار گرفتن در معرض این ویروس می تواند به جلوگیری از عفونت از اتفاق می افتد. قابل توجه رئیس جمهور تهمت و گفت: در اواسط ماه مه بود که او مصرف مواد مخدر دقیقا برای این منظور است. نویسندگان هیچ تفاوت معنی داری مشکوک موارد و یا تایید نرخ ابتلا به عفونت در بین افرادی که در زمان هیدروکسی کلروکین و کسانی که نمی.

دوم مطالعه است از بخشی از بریتانیا عظیم بازیابی محاکمه در نظر گرفته شده برای تست چندین بالقوه covid-19 درمان در افراد مبتلا شدید covid-19. روز جمعه مستقل هیئت مدیره از محققان نظارت دادگاه بررسی و به نتایج اولیه از هیدروکسی کلروکین بازو را نشان داد که شامل بیش از 1500 نفر که به صورت تصادفی به مواد مخدر است. این مطالعه نشان داد تفاوت معنی داری در میزان مرگ در میان کسانی که در دارو و یک گروه کنترل با حدود یک چهارم مرگ در هر دو گروه. این هیئت همچنین توصیه می شود که هیدروکسی کلروکین بخشی از محاکمه بود به پایان رسید و در اوایل با توجه به عدم موفقیت است که نویسندگان توافق را انجام دهد.

تبلیغات

هیچ مطالعه باید به عنوان حرف آخر به خصوص از آنجا که محققان دیگر نیست تا به حال این فرصت را به نگاه بیش از داده های از انگلستان محاکمه نشده است. اما اگر دقیق این مطالعات به نظر می رسد نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین ممکن است کمک به مردم قبل از آنها بیمار از covid-19 یا هنگامی که تبدیل شدن آنها به شدت بیمار است. داده ها از دیگر آزمایشات بزرگ از هیدروکسی کلروکین باید به زودی که باید ارائه راهنمایی بیشتر.

نیویورک کردند

بسته شدن با برخی از خبر خوب.

در بعد از ظهر جمعه, فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که وجود داشته است 42 گزارش covid-19 مرگ و میر روز قبل کمترین روزانه مرگ و میر دیده می شود در هشت هفته. شهر نیویورک گزارش صفر تایید مرگ برای شنبه اگر سه نفر وجود دارد احتمال مرگ و میر.

تبلیغات

هر دو برگه در یک دور از اوج شیوع این بیماری در اوایل ماه آوریل که دیدم بیش از 500 نفر در شهر و بیش از 700 نفر در سطح ایالت هر روز می میرند. همراه با شاخص های دیگر مانند کم تست مثبت رای (تنها حدود 2 درصد از آزمایشات در دولت آینده را مثبت) آن را نشانه خوبی است که قبلا مواج شیوع واقعا آرام در نیویورک است. آن را نیز نشان می دهد که دولت و شهر نیویورک نسبتا امن به آغاز بازگشایی با محدود بازگشایی در شهرستان برنامه ریزی شده برای شروع در تاریخ 8 ژوئن.

البته خطر شیوع آینده است که همیشه حاضر و چندین متحده روند در جهت مخالف با موارد مثبت و نرخ افزایش در طول زمان است. خطر نیست و ممکن است در عین حال به آینده امواج از بیماری به خصوص اگر ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به جلوگیری از آنها را. اما در حال حاضر در نیویورک به نظر می رسد که در نهایت به دست آورده کردند.

تبلیغات

همانطور که از ژوئن 5 وجود داشته اند بیش از 375,000 مورد تأیید و نزدیک به 25000 تایید مرگ در ایالت نیویورک با فقط 1,000 جدید مورد تأیید گزارش روز شنبه با توجه به آن بخش از سلامت. در سراسر جهان این احتمال وجود دارد که ما را در رسیدن به 400,000 تایید مرگ ظرف چند روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>