لپ تاپ راهنمای خرید: آنچه به دنبال در سال 2020 و چه برای جلوگیری از

این که آیا شما در حال وفادار به ویندوز و مک فن یا مایل به سعی کنید چیزی جدید شما باید بدانید که آنچه به دنبال در آینده خود لپ تاپ. ویندوز و مک هر دو دارای یک انتخاب گسترده ای از لپ تاپ برای نیازهای مختلف, بنابراین شما می توانید پیدا کردن مدل که بهترین برای شما. Chromebook با توجه به ارزش بیش از حد.

وجود دارد بیشتر به یک لپ تاپ از سیستم عامل خود را طوری نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن که لپ تاپ برای شما مناسب است.

مک, پنجره ها و یا چیز دیگری است ؟

اولین بزرگ با توجه به وقتی که می آید به چیدن لپ تاپ جدید خود را است آنچه در سیستم عامل شما می خواهید آن را اجرا کنید. در حالی که به طور سنتی که بحث شد توسط Apple MacOS و مایکروسافت, ویندوز, امروز, آن را نیز با توجه به ارزش گوگل سیستم عامل کروم که تمایل به بسیار مقرون به صرفه تر از لپ تاپ.

در حالی که وجود دارد قطعا قابل مقایسه سخت افزار و ویژگی های ارائه شده با این سیستم عامل وجود دارد برخی از تفاوت های آشکار بین آنها را که مهم هستند را در نظر بگیرید.

ویندوز

رایانه های شخصی فوق العاده متنوع دسته. ده ها تن از تولید کنندگان رایانه های شخصی و کیفیت و قیمت می تواند تا حد زیادی متفاوت است که بسته به مدل و نام تجاری شما برای انتخاب کردن. سریع ترین رایانه های شخصی پیشی بگیرد مکینتاش از نظر عملکرد و بسیاری از شرکت های خیاط رایانه های شخصی خود را به یک هدف خاص مانند بازی و یا کسب و کار.

رایانه های شخصی به طور معمول اجرا در ویندوز به عنوان یک سیستم عامل است که به مراتب بیشتر باز از MacOS و به روز رسانی بیشتر است. نیز وجود دارد بیشتر نرم افزار های موجود برای ویندوز است. در خصوص ویندوز استاندارد برای توسعه بازی و بسیاری از کسب و کار برنامه های مربوط.

ویندوز-طراحی دستگاه در انواع اشکال و اندازه. یک لپ تاپ با استاندارد تاشو طراحی و صفحه کلید-موس و رابط کاربری است که آسان برای پیدا کردن. صفحه نمایش لمسی ویندوز لپ تاپ را می توان حتی در قیمت پایین تر براکت و طرح استادانه درست شده شامل ریختن (فولد)-پشت صفحه نمایش و یا حتی انفصال تبلت-صفحه کلید combos مهارت های مانند مایکروسافت Surface کتاب محدوده. ویندوز لپ تاپ ها نیز معمولا با صفحه لمسی است که شما پیدا کردن بر روی هر اپل مک بوک ارائه شده — مگر اینکه شما تعداد لمس نوار.

بر خلاف اپل محدود تر از سخت افزار وجود دارد مقدار زیادی از انتخاب در ویندوز لپ تاپ فضا. این که آیا شما انتخاب کردن برای یک تولید کننده عمده مانند خیر و یا Dell یا یکی از خود مایکروسافت دستگاه شما باید یک تن از گزینه های با ویندوز لپ تاپ.

MacOS

Macbook Air (2018) Review

اپل همواره محافظ آن تجاری و انتشار محصولات بسیار سنجیده تکرار. هر محصول اپل به دنبال خواهد داشت استانداردهای خود را در حالی که هر تولید کننده می توانید یک کامپیوتر با مشخصات منحصر به فرد. به عنوان یک نتیجه, مکینتاش بسیار کاربر پسند. اپل به شما خواهد گفت که دقیقا چه شما در حال گرفتن صرف نظر از این که مک بوک شما خرید و چون تمام مکینتاش آمده از همان اکوسیستم این شرکت کاردان پشتیبانی شبکه به راحتی می توانید به کمک با هر گونه مشکلی که بوجود می آیند.

کیفیت طراحی است که یکی از نشانه های مک. آنها ساخته شده است به نگاه و احساس زیبا. این گسترش به اپل سیستم عامل MacOS است که ساده و شهودی است. مکینتاش نیز از پیش نصب شده با یک مجموعه از نرم افزار اختصاصی و هر نرم افزار است که به خوبی مناسب برای کارهایی مانند ویرایش ویدئو و یا موسیقی است. در حالی که وجود دارد هیچ صفحه لمسی در مکینتاش شما می توانید با استفاده از اپل Sidecar حالت به اصل کنترل سوئیچ بیش به اپل اگر شما واقعا نیاز به یک صفحه نمایش لمسی برای چیزی.

مکینتاش استفاده از سریع سخت افزار بیش از حد, بنابراین کسانی که می خواهند یک جامد کامپیوتر اما نمی دانم زیادی در مورد سخت افزار می توانید بقیه آسان دانستن مک خود را به خوبی انجام خواهد شد در طول استفاده روزمره. که گفت:, آنها نمی تمایل به ورزش قدرتمند ترین تراشه های گرافیکی و تمایل به مقدار برچسب قیمت بالاتر از خود ویندوز و سیستم عامل کروم همتایان, به ویژه هنگامی که پیکربندی شده با مقدار زیادی از ذخیره سازی. رایانه های اپل شناخته نمی برای اینکه ارزان است.

در بسیاری از اپل سختگیرانه استانداردهای طراحی این معنی است که محصولات خود را آسان برای هر کسی که به بلند کردن و استفاده بدون در نظر گرفتن یک فرد سطح مهارت و یا آشنایی با رایانه است. از سوی دیگر سفت و سخت طراحی مک به معنی کمتر از آزادی برای سفارشی کردن دستگاه. موجود در سخت افزار است که سخت افزار شما را دریافت کنید. بعلاوه اپل تنها فروش چند مدل مختلف از مک بوک در هر زمان داده شده و نامنظم سخت افزار تازه معنی است که آنها همیشه به روز ترین.

برای سال 2020 اپل به روز رسانی خود را با مدلهای macbook جدید پروانه صفحه کلید است که بسیاری از طرفداران شده بود و اشتیاق. آخرین خطوط شامل 13-inch MacBook Pro و یک 16-inch MacBook Pro, در علاوه بر این به یک مک بوک ایر مدل.

سیستم عامل کروم

Acer Chromebook 514 review
علامت Coppock/Digital Trends

گوگل سیستم عامل کروم است که کمی متفاوت از دیگر دو بخش اصلی ارائه شده است. این قدرت “Chromebook” لپ تاپ و بر روی مرورگر Google Chrome. که بدان معنی است که آن را نمی تواند اجرای برنامه های کاربردی دسکتاپ به عنوان دو سیستم عامل های دیگر می توانید. که اگر شما این نوع از کامپیوتر کاربر است که تنها نیاز به یک لپ تاپ برای خواندن ایمیل, تماشای Netflix بکشد و گاهی اوقات بازی عجیب و غریب بازی موبایل. آن را بسیار بزرگ اگر شما می خواهید قابلیت های کامل ارائه شده توسط پلت فرم دسکتاپ.

که گفت:, سیستم عامل کروم سریع و همه کاره امروز از آن تا به حال شده است با پشتیبانی از هزاران افزونه های کروم و مجموعهای از برنامه های آندروید — هر چند آنها همیشه مقیاس خوبی با بزرگتر لپ تاپ را نمایش می دهد. سخت افزار انتخاب نیز بسیار متنوع تر از امروز بوده و در گذشته با, قدرتمند, ارائه, مانند خود گوگل Pixelbook که انجام و نگاه بسیار شبیه premium Windows و MacOS لپ تاپ. حتی وجود دارد 2-در-1 گزینه های مانند صفحه تخته سنگ و یا HP Chromebook x2.

سیستم عامل کروم است که قطعا کمتر قادر به پلت فرم از ویندوز و MacOS, اما اگر آن را متناسب با این لایحه برای آنچه شما می خواهید برای انجام در لپ تاپ خود را, شما می توانید ذخیره مقدار زیادی از پول را با رفتن با گوگل پلت فرم بیش از دو نفر دیگر.

انواع لپ تاپ

متعددی وجود دارد که لپ تاپ دسته تولید با استفاده از برخی یا مخاطب در ذهن است. هنگامی که برای خرید یک لپ تاپ تصمیم می گیرید آنچه شما در درجه اول قصد استفاده از لپ تاپ و دنبال کردن یک دسته که هم راستا با آن منافع است. در اینجا برخی از دسته وسیع و یک زن و شوهر از مورد علاقه ما برای هر.

ورود به سطح (600 دلار یا کمتر)

Acer Chromebook 15 Spin Review
علامت Coppock/Digital Trends

لپ تاپ گران می شود اما با ساخت برخی از کاهش بسیاری از تولید کنندگان بزرگ تولید لپ تاپ است که هزینه $600 یا کمتر است. خریداران که نیاز به یک لپ تاپ برای یکی از اساسی ترین اهداف (پردازش کلمه مرور اینترنت و غیره) و می خواهید برای ذخیره پول ممکن است دریابید که یک لپ تاپ بودجه است که همه آنها نیاز است. بودجه های لپ تاپ به طور کلی نور در سخت افزار مانند گرافیک یا RAM; انتظار نیست برای اجرای بازی AAA و یا گزاف گویی به راحتی بین یک صد زبانه های مرورگر, اما این بدان معنا نیست که آنها ناتوان.

این دسته که در آن Chromebooks درخشش فرار برخی از خیال باف ویژگی های ویندوز و MacOS, لپ تاپ, اما گزینه های وجود دارد از این دو اردوگاه. بهترین بودجه لپ تاپ ها هنوز هم می شود به آخرین ساخته شده است با صالح ساخت و ارگونومی معقول کیبورد و touchpads. به طور کلی ورود به سطح لپ تاپ برای افرادی که نمی دانم زیادی در مورد کامپیوتر و به سادگی می خواهید یک دستگاه است که می تواند در انجام وظایف استاندارد.

برخی از ورود به سطح لپ تاپ ها با توجه به ارزش شامل فوق العاده Acer Chromebook 15 چرخش یا Lenovo IdeaPad 330S. اگر قابل حمل است که بیشتر برای شما مهم است ما نیز عشق Microsoft Surface بروید 2-در-1 برای آن طراحی عالی و بسیار مقرون به صرفه قیمت.

جریان اصلی ($600-$1000)

asus zenbook 13 ux333fa

این محدوده قیمت است مسلما بهترین شرایط از بنگ برای جفتک انداختن خود را. شما خیلی بهتر از سخت افزار داخلی از ورود به سطح عرضه, اما شما نمی پرداخت حق بیمه برای برخی از علاقه داشتن به مواد مورد استفاده در ساخت گران قیمت ترین لپ تاپ. شما باید به قربانی کردن از ویژگی های عجیب و غریب و شما نمی خواهید برای دیدن فوق العاده طراحی تراشه های گرافیکی برای پول خود را, اما این سیستم در این محدوده قیمت واقعا عالی لپ تاپ.

این واقعیت است که این بخش مانند یک نقطه شیرین برای صنعت بدان معنی است که شما باید مقدار زیادی از را انتخاب کنید بیش از حد. وجود دارد که لپ تاپ های با صفحه نمایش لپ تاپ ها با پردازنده های قدرتمند و زیبا به دنبال لپ تاپ و آنهایی که در حال سبک و قابل حمل با باتری بزرگ زندگی است. شما ممکن است پیدا کردن یک سیستم است که کنه و هر یکی از آن جعبه اما بهترین لپ تاپ های زیر 1000 $در برخی از مورد علاقه ما است.

اگر شما می خواهید یک لپ تاپ در این قیمت براکت Dell Gaming G3 یک گزینه قدرتمند در حالی که ZenBook 13 UX333 همچنان یکی از بهترین لپ تاپ های زیر 1000 $است.

حق بیمه ($1,000+)

Dell XPS 13 2019 review (9380)
رایلی جوان/Digital Trends

اگر شما جیب کمی عمیق تر وجود دارد بهتر است لپ تاپ از کسانی که در حق براکت. برای کمی پول اضافی شما افزایش عمر باتری و بهبود عملکرد از قدرتمند تر سخت افزار داخلی بزرگتر و وضوح بالاتر صفحه نمایش و به طور کلی بهتر کیفیت ساخت. این براکت شامل برخی از بهترین لپ تاپ شما می توانید با خرید امروز, بنابراین اگر شما کمی بیشتر از یک کاربر قدرت و استطاعت آن را این کلاس از لپ تاپ شما باید در نظر بگیرید بیشتر است.

با وجود تورم هزینه بیمه لپ تاپ دسته, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های. شما می توانید انتخاب کنید تا ستارگان لپ تاپ در 13 اینچ فرم با مقدار زیادی از کلی قدرت محاسباتی و گزینه های اتصال. اگر شما علاقه مند در انجام برخی از بازی در کنار و یا ایجاد محتوای شما می خواهید برای پرش به یک لپ تاپ 15 اینچ با شش هسته پردازنده و کارت گرافیک اختصاص داده شده.

این دسته حتی شامل مورد علاقه ما لپ تاپ از چند سال گذشته Dell XPS 13. اگر شما می خواهید چیزی کمی heftier و بیشتر قادر به ایجاد محتوا های Dell XPS 15 با توجه به ارزش بیش از حد. برای علاقهمندان به بازی Razer Blade بهترین لپ تاپ ما تا کنون در سراسر آمده (و تاپیک جدید سال 2020 نسخه) در حالی که Lenovo ThinkPad X1 شدید ارائه می دهد قدرت واقعی در یک بینهایت ناهموار شاسی.

اگر شما یک فن اپل, ما می خواهم پیشنهاد مک بوک ایر. مک بوک Pro یک گزینه بیش از حد, اما این بیشتر برای کاربران ارائه می دهد و کمتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

2-در-1

surface pro 6
دن بیکر/Digital Trends

2-در-1 و یا تبدیل لپ تاپ ترکیبی از راحتی و سهولت از یک تبلت با استفاده از یک صفحه کلید. دو راه اصلی وجود دارد از انجام این: هر دو متصل هستند اما این صفحه کلید می توانید بریزید در پشت صفحه نمایش لمسی و یا قرص های جانبی می توان به طور کامل جدا از صفحه کلید.

Convertibles ارائه می کنند بسیاری از تطبیق پذیری آنها نه لزوما بهترین دستگاه های موجود. منحصر به فرد از طراحی خود را می تواند با برخی از اشکالاتی قابل توجه مانند وزن (به خصوص از لولا فلزی بر روی صفحه کلید) و قیمت. تبدیل لپ تاپ ها اغلب گران تر از تاشو لپ تاپ قابل مقایسه با سخت افزار.

وقتی که می آید به خرید یک 2-در-1 برخی از آنها بهتر از لپ تاپ ها از آنها قرص و برخی از آنها بهتر است قرص از آنها لپ تاپ. فکر می کنم سخت در مورد آن ‘حالت’ شما به احتمال زیاد به استفاده بیشتر قبل از خرید و انجام این کار درآمده است.

ما مورد علاقه 2-در-1 لپ تاپ برای سال 2020 هستند Microsoft Surface Pro 6 و HP Spectre x360 13.

Ultrabooks

اولترابوک است از لحاظ فنی مشخصات که اینتل برای استفاده فوق العاده سبک قابل حمل لپ تاپ طراحی شده است به عنوان آسان برای حمل به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز ارائه عمر باتری بزرگ. آنها با استفاده از Ssd اینتل پردازنده های Core طراحی شده است که کارآمد با استفاده از قدرت و با دقت طراحی شده تاشو بدن. این شد یک نوع بسیار محبوب کامپیوتر و بسیاری از مردم شروع به استفاده از نام “اولترابوک” به هر جمع و جور و سبک وزن لپ تاپ است که طراحی شده است برای حمل و نقل آسان.

امروز هر سبک وزن لپ تاپ با هارد SSD و پردازنده اینتل ممکن است به نام یک اولترابوک هر چند که نیست کاملا دقیق (برخی از آنها در حال حاضر به عنوان ultraportables به جای). شما می توانید برخی از نمونه های خوب در لیست ما از بهترین 13 اینچی لپ تاپ.

کسب و کار لپ تاپ

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2018) review
لایحه رابرتسون/Digital Trends

فقط به خاطر کسب و کار لپ تاپ های طراحی شده با کاربران کسب و کار در ذهن معنا نیست که آنها نمی باید برخی از ویژگی های جذاب برای خریدار به طور متوسط. اگر چه آنها ممکن است همیشه نیست پیشنهاد به نظر می رسد بیشتر جریان اصلی سیستم های آنها تمایل به بسته استثنایی عمر باتری در زیر هود و باید بیشتر ناهموار و دشوار پوسته به ضرب و شتم در حالی که در خارج و در مورد. آنها تمایل دارند که کمی بزرگتر صفحه نمایش بیش از حد اغلب با دقت رنگ اگر آنها هدف بیشتر در ویراستاران فیلم و عکاسان است.

با توجه به تاکید بیشتر بر امنیت و حفظ حریم خصوصی این لپ تاپ نیز بسیار بیشتر احتمال دارد به شما ارائه بهتر سیستم های حفاظتی مانند بیومتریک اعتبار و حرفه ای گرا بسته های نرم افزاری.

بزرگترین حرکت نزولی به یک لپ تاپ کسب و کار است که معمولا در سمت گران. در صورتی که کمتر از یک نگرانی برای شما و شما یک gamer وجود دارد بهتر است لپ تاپ ها وجود دارد از کسانی که با هدف کسب و کار کاربران و مسافران است.

یکی از نمادین ترین لپ تاپ خطوط در کسب و کار دسته Lenovo Thinkpad اخیر X1 کربن فوق العاده است ورود در آن محدوده. ما هم دوست دارم گل سرسبد X1 شدید — این مورد علاقه ما لپ تاپ کسب و کار برای سال 2020 است.

لپ تاپ های بازی

Razer Blade base model compared
دن بیکر/Digital Trends

گرافیک نگه داشتن بهتر نگه داشتن سطح بزرگتر و متراکمتر و بسیاری از بازی ها نیاز به توانایی ضربه زدن هر یک از تعدادی از کلیدهای خاص در لحظه دقیق. با توجه به تمام این لپ تاپ های بازی باید ساخته شود به نگه دارید تا با دیماه مارس پیشرفت است. بهترین لپ تاپ های بازی tout high-end پردازنده و تراشه های گرافیکی و همچنین رم کافی برای اجرای بازی های مدرن است.

لپ تاپ های بازی تمایل به حجیم به طور معمول به جای سخت افزار بهتر و صفحه نمایش بزرگتر. خود را بالا طراحی سخت افزار بدان معنی است که عمر باتری نیست بیش از حد قوی یا — به خصوص در سیستم های با کیفیت 4K را نمایش می دهد. اما این همیشه صدق نمی. بازی های مورد علاقه خود لپ تاپ تمایل به ارائه خوب وسط زمین و یا پیشنهاد بیشتر خفا بازی توانایی.

Alienware منطقه-51m بیشتر از یک سنتی لپ تاپ با فوق العاده سخت افزار قدرتمند و حجیم قاب اما Razer Blade بسیار مدرن تر را در یک لپ تاپ طراحی شده است.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد سخت افزار

همانطور که با هر کامپیوتر سخت افزار در یک لپ تاپ را تعیین می کند آنچه در آن قادر به انجام است. بهتر سخت افزار خواهد شد به طور طبیعی گران تر می شود بنابراین مهم است که به در نظر گرفتن آنچه شما می رویم به استفاده از لپ تاپ برای انتخاب سخت افزار مناسب برای این منظور است. یک لپ تاپ است که تنها استفاده می شود برای مقاصد عمومی مانند مرور اینترنت و یا نوشتن اسناد و مدارک برای مثال احتمالا نمی نیاز به یک high-end پردازنده یا کارت گرافیک.

پردازنده/CPU

همانطور که با هر کامپیوتر CPU انجام بسیاری از فرآیندهای برای لپ تاپ. هر بار که کامپیوتر نیاز به دسترسی و یا تغییر اطلاعات CPU اجرا است که وظیفه. بهتر پردازنده قادر به پردازش اطلاعات بیشتر در سریعتر سرعت. توجه داشته باشید که خالص سرعت ساعت CPU لزوما به کل تصویر — اگر شما مطمئن نیستید در مورد گزینه های خود را کپی پردازنده مدل شماره (مانند “Core i5-9400H”) به جستجو در وب برای مقایسه انتخاب های خود را.

موضوعات ارائه شده از اینتل هستند آن Core i3, i5 و i7 سری 8-نسل مدل هر چند ما در حال شروع به دیدن رول 9-نسل چیپ ها در لپ تاپ های بازی و ایجاد محتوا ماشین آلات. بیشتر پایین جاده ما نیز شروع به دیدن اولین 10th نسل یخ دریاچه پردازنده در آینده لپ تاپ جدید طرح. AMD آخرین تراشه های آن نسل سوم تلفن همراه Ryzen پردازنده و اگر آنها کمی مشکل تر برای پیدا کردن در لپ تاپ ارائه شده است.

وقتی که می آید به انتخاب یک لپ تاپ بر اساس آن پردازنده جدیدتر است که تقریبا همیشه بهتر است. سعی کنید برای جلوگیری از خرید یک لپ تاپ با CPU که چند نسل است. مگر اینکه شما در حال انجام کاری فشرده مانند ویرایش ویدئو نگران نباشید در مورد خرید یک تراشه خارج از میانی. چهار هسته موجود در پردازنده Core i5-8565U برای مثال یک جای خوب برای شروع برای بسیاری از مردم است.

گرافیک

یک تراشه های گرافیکی تولید تصاویر است که یک برنامه نیاز به صفحه نمایش بر روی صفحه نمایش. با اکثر لپ تاپ ها گرافیک آن تراشه خواهد آمد یکپارچه به مادربرد. بر خلاف دسکتاپ آن را بسیار نادر و دشوار به ارتقاء لپ تاپ, گرافیک, بنابراین مهم است که برای خرید آنچه شما نیاز دارید در حال شروع است.

NVIDIA و AMD در حال فروشندگان اولیه برای گسسته گرافیک موبایل. NVIDIA آخرین سری RTX 20 -, سری از جمله RTX 2060, 2070 و 2080 — با برخی از Max-Q نسخه های که سرد و ساکت تر. این خواهد شد در گران ترین, قدرتمند ترین بازی و کلاس کسب و کار لپ تاپ هر چند برخی از مدل های اخیر ممکن است با استفاده از کمی مسن 10-سری یا GTX 1080, 1070 و 1060.

AMD ارائه شده کمی متفاوت است که در وگا تراشه تمایل به آمده است همراه با CPU در چه AMD تماس شتاب واحد پردازش یا APU. وجود دارد همچنین تعداد فزاینده ای از گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد با اینتل CPU همراه با AMD وگا پردازنده گرافیکی بر روی یک تراشه. می توان آنها را تحت قدرتمند هستند و با توجه به ارزش اگر شما پیدا کردن یک لپ تاپ ورزشی که سخت افزار در قیمت مناسب.

وجود دارد همچنین شایعات از آینده RX 5500M موبایل GPU که می تواند به مراتب بیشتر قادر به. یکی به تماشای پیش از فصل تعطیلات.

صوتی

اگر چه برخی از لپ تاپ ها ارائه مناسب صدا از سمت راست جعبه مانند مک بوک طرفدار, ترین, لپ تاپ, لازم نیست که در اتاق به جا و مناسبی سخنرانان در داخل محفظه. اکثر لپ تاپ ها ارائه پورت برای اتصال هدفون و یا بلندگوهای خارجی و اگر شما می خواهید یک همهجانبه تجربه گوش دادن.

حافظه

RAM, اغلب به عنوان حافظه اشاره به توانایی کامپیوتر برای ذخیره و دسترسی به اطلاعات را برای استفاده فوری. هر کار در حال حاضر در حال انجام بر روی یک کامپیوتر با استفاده از رم. اساسا بیشتر از RAM کامپیوتر است که اطلاعات بیشتر آن را می توانید تماس بگیرید تا در هر زمان داده شده و در نتیجه بیشتر چیزهایی که می توانید آن را در هر زمان.

چقدر رم نیاز دارید ؟ 8GB نقطه شیرین برای بسیاری از. شما می خواهید به پرش تا 16GB و یا بیشتر اگر شما در حال اجرا برنامه های کاربردی ویژه و یا انجام هر نوع محتوای ایجاد شده است.

ذخیره سازی

مقدار فضای ذخیره سازی بر روی یک لپ تاپ درایوهای داخلی است که چه مقدار اطلاعات آن را می توانید نگه دارید در کل. برنامه های انجمن موسیقی: همه این ها ذخیره شده بر روی یک درایو داخلی و یا در بیشتر بودجه و لپ تاپ “حافظه فلش” — همان نوع از ذخیره سازی طولانی مدت از گوشی های هوشمند خود است. در مقایسه با RAM داده ها در ذخیره سازی لزوما نیاز به استفاده از. یک برنامه است که بر روی کامپیوتر نصب شده اما در حال حاضر در حال اجرا می کنند تا فضای ذخیره سازی اما نه حافظه. این روزها بسیاری از لپ تاپ ها استفاده از درایوهای حالت جامد — با نام مستعار Ssd ها — که سریع تر و محکم تر از دیسک های سخت سنتی در هزینه و فضای ذخیره سازی.

SSD ارائه می دهد چشمگیر افزایش عملکرد بیش از متعارف هارد دیسک و ارائه می کنند بیشتر بهبود چشمگیر در لپ تاپ استفاده در هنگام خرید یک سیستم جدید است. مطمئن شوید که خرید بعدی شما یکی است. اگر شما نیاز به فضای بیشتر گرفتن یک درایو خارجی بیش از حد.

پورت

پورت می تواند به سرعت تبدیل به گیج کننده بر روی یک لپ تاپ با توجه به یک دخمه پرپیچ و خم پیچیده از اصطلاحات است. مطمئن شوید که به تمرکز بر روی پورت USB است که شما نیاز دارید. لپ تاپ های قدیمی تر تمایل به استفاده از USB-یک پورت برای پایه انتقال اطلاعات. جدیدتر لپ تاپ ها به طور معمول باید یک USB-C پورت بسیار پیشرفته تر از نسخه است که می تواند قدرت دستگاه های انتقال ویدئو با کیفیت بالا و حرکت می کند تعداد زیادی از اطلاعات در یک بار. اما USB و USB-C پورت و کابل — سازگار نیست بدون استفاده از یک آداپتور. نسخه های پیشرفته تر از USB-C به نام صاعقه 3 نیز ممکن است در دسترس در برخی از لپ تاپ که باعث افزایش اتصال قابلیت های و حتی بیشتر.

اگر شما خواهد شد اتصال لپ تاپ خود را به یک مانیتور برای بزرگ تر-کار روی صفحه نمایش شما همچنین باید مطمئن شوید که لپ تاپ حق اتصالات است که برای نظارت بر مانند USB-C, DisplayPort, HDMI یا.

پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی

چند سال پیش یک صفحه نمایش لمسی بود تازگی تنها در بالا پایان لپ تاپ عمدتا به دلیل سخت افزار و نرم افزار به سادگی نمی شد به اندازه کافی به آنها را مفید برای بسیاری از مردم است. اما با انفجار گوشی های هوشمند و قرص کاربران, مایکروسافت, گوگل و سازندگان لپ تاپ را ساخته اند تلاش زیادی برای ایجاد یک صفحه نمایش لمسی با کیفیت را تجربه کنند. صفحه نمایش لمسی که در حال حاضر اختیاری حتی در برخی از بودجه طرح است.

لایحه رابرتسون/Digital Trends

ویندوز 10 رفته است یک راه طولانی به سوی ساخت این صفحه نمایش لمسی و ترکیب طرح های بیشتر دوام. رابط کاربری و نرم افزار طراحی شده با لمس در ذهن از جمله برنامه های معمولی مانند دفتر و لبه مرورگر. نرم افزار شخص ثالث مانند محبوب گوگل مرورگر کروم نیز ارائه می دهد بزرگ لمسی پشتیبانی می کند.

در مورد برخی از لپ تاپ شما مجبور به پرداخت برای امتیاز را لمس کنید تا دوباره فکر می کنم قبل از اینکه شما خرید برای دیدن اینکه آیا آن چیزی است که شما واقعا نیاز است.

بهترین زمان برای خرید لپ تاپ

یکی از رایج ترین سوالات در مورد گرفتن یک لپ تاپ جدید است که برای خرید به دریافت بهترین معاملات? وجود دارد همیشه یک قانون سخت برای این کار وجود دارد راه های مختلف شما می توانید زمان خرید خود را به پیدا کردن یک معامله خوب:

جمعه سیاه و سایبر دوشنبه: بارز ترین تاریخ برای پیدا کردن لپ تاپ معاملات این آخر هفته در ماه نوامبر. با این حال لپ تاپ و لوازم تمایل به اجرای بسیار سریع در طول این زمان پس از آن ممکن است سخت به لپ تاپ شما می خواهید.

بازگشت به مدرسه های نجومی: هر کس تمایل به کاهش قیمت های خود را کمی برای دانش آموزان که به دنبال مدرسه لپ تاپ. این زمان بسیار خوبی برای فروشگاه اگر شما می خواهید برای دریافت یک معامله بر روی یک لپ تاپ مقرون به صرفه تر.

چند ماه پس از آزادی: به طور کلی نسل های قدیمی تر شروع خواهد شد رها در زمانی که قیمت یک نسل جدید از همان لپ تاپ است را اعلام کرد. خوشبختانه تفاوت بین یک لپ تاپ نسل است که معمولا بسیار باریک این یک فرصت عالی برای معاملات نگاه کنید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>