AVONDALE, ARIZONA - MARCH 07: Kyle Larson, driver of the #42 McDonald's Chevrolet, stands on the grid during qualifying for the NASCAR Cup Series FanShield 500 at Phoenix Raceway on March 07, 2020 in Avondale, Arizona. (Photo by Christian Petersen/Getty Images): Getty Images
AVONDALE, آریزونا – مارس 07: Kyle Larson, راننده از #42 مک دونالد شورلت می ایستد در شبکه در طول مسابقات مقدماتی جام نسکار سری FanShield 500 در ققنوس Raceway در مارس 07, 2020 در اوندیل آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ): گتی ایماژ

من کشف نسکار به عنوان یک نوجوان سیاه پوست در Bed-Stuy در سال 2001. نیازی به گفتن نیست, این یک علاقه انفرادی برای بقیه از دبیرستان من تجربه. اما من هرگز منحرف. در واقع من fandom تنها بزرگ شد. من عینک شماره 24 در دبیرستان فوتبال تیم مورد علاقه من راننده و هیجان زده شد به حضور در دانشگاه فقط یک پیاده روی کوتاه به دور از Daytona International Speedway.

بودن یک فن نسکار خیلی شبیه بودن Sasquatch در اولین روز در شهرستان های بزرگ. شما یا شوک مردم را با وجود و یا تمسخر و کافر شدند. در هر صورت شما باید برای رسیدن به آن استفاده می شود.

من تا به حال NASCAR زندگی است. مورد علاقه من تیم برنده بیش از 100 نژادها و هشت قهرمانی. من با حضور در مسابقات و تجربیات منحصر به فرد در زندگی من است. در نزدیکی طرفداران بودند یا دوستانه و یا نادیده گرفته شود وجود من است. در هر صورت من هرگز احساس ناخوشایند در جامعه حتی اگر من در لبه آن است.

همه چیز شروع به تغییر در 2016. آن آغاز شد و با نسکار عمومی و حمایت از آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تظاهرات در ماه فوریه توضیح داد دور به عنوان یک شخصی تایید شده توسط رئیس آن یک Hall of Famer و بعد از آن ستاره بزرگ. من خبري بزرگ شده که مسلما نسکار بزرگترین قهرمان را محکوم کرد اعتراض khezri به خشونت پلیس تظاهرات که از تابستان است.

من هرگز تحت هیچ تصور که نسکار ساخته شده بود طرفداران رانندگان و یا تیم که تکیه چپ. من به این باور رسیده بودند فراگیر به وقت و زمان دوباره که نشان داده شده است به بهترین راه حل برای کسب و کار. پس از آن همان رئیس است که تایید و تهمت مقرر شده بود که مؤتلفه پرچم نمی شود پرواز در حوادث در سال 2015. و نسکار این سازمان بود که بالید خود را بر روی آن درایو برای تنوع برنامه اعلام کرد که هدف از آن فشار به زنان و گروه های اقلیت به سه ملی سری. این برنامه بزرگترین موفقیت بود Kyle Larson.

به من لارسون مساوی پیشرفت است. یکی دیگر از کالیفرنیا بچه (نزدیک ترین شما به تماس کسی یک هیپی در این مجموعه) به ریشه. رانندگی برای تیم باشگاه با تهاجمی سبک با یک پیروزی پاداش یا مجازات با خراب کردن او سرگرم کننده و آسان به مانند. موفقیت خود را ساخته شده من باور دارم که بابا والاس و دنیل سوارز نیست انحرافات اما نشانه هایی از رانندگان آمده است.

با این ذهنیت واکنش من به این گذشته یکشنبه شب اخبار لارسون استفاده از N-کلمه (سخت -er, و بله, آن مسائل) نبود خشم ، ناامیدی. “بیا کایل” آنچه که شما فکر? ساخت آن را بسیار بدتر بود گوش دادن به صوتی. پس از آن بود گاه به گاه بنابراین امری عادی برای او. با -er ؟

او در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را در هر صورت. آن را اجتناب ناپذیر بود. The-er شتاب آن است. شما نمی توانید از آن دفاع با معمول “رپرهای از آن استفاده کنید” یا “من آن را بشنوند در اتوبوس”. شما را نمی شنوند -er. چیزی که من از سوال این است که آیا من می خواهم که اجرا را از او دور اگر من ضامن. ببینید که سیاه نسکار فن از بروکلین بزرگ شد تا به یک استراتژیست برند. و نسکار است thunderdome از مارک های.

مک دونالد یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. آنها با تکیه بر بازارهای شهری برای زنده ماندن. آنها خود را نژاد پرستی بحران برای مقابله با چین بلندی رکود و برش لارسون به آنها کمتر سردرد و اخلاقی. اعتباری و یک بانک ؟ همان. لارسون نیست بسیار مفید سخنگو در حال حاضر به عنوان مخاطبان هدف خود را از کاهش نمره های اعتباری دارندگان شامل طول تاریخ محروم و آنها باید به تعهدات خود در جامعه سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند.

تیم باشگاه را ارائه کرده اند یک فرصت به من. باشگاه را با نام تجاری پیام در گذشته بوده و در مورد قدرت و قدرت امریکا است. عمیقا تقسیم کشور من می خواهم که شاید گرفته در چالش رانندگی در خانه اهمیت هر عضو از جامعه ما است. من می خواهم که معرفی لارسون به مردم که هدف از نفرت زبان قبل از آشنایی جنبش حقوق مدنی و مردمی است که همچنان به آزار آنلاین و در فرد امروز.

خواهد بود که به لحاظ سیاسی درست است ؟ هیچ. می شود آن را عدالت اجتماعی ؟ همچنین هیچ. این امر می تواند یک خطر بزرگ است. یکی است که می تواند به شدت از داخل منفجر شدن, اما یکی که می تواند بزرگترین پیام با نام تجاری ما زمان دیوانه.

چرا ؟ چرا که اگر صادقانه او می تواند مدل. او می تواند یکی از به عقب راندن اظهار نظر و به tweeting که “این فقط یک کلمه” یا این که این یک “افراطی”. در انتخابات سال لارسون می تواند تابیده نور در آن نیست, فراهم, فرصت های او بوده است. تصور کنید با من برای بار دوم اگر Kyle قادر به برابر نفرت کلمات ژاپنی او پدربزرگ و مادربزرگ شنیده می شود در حالی که محدود به یک آمریکایی اردوگاه کار اجباری در طول جنگ جهانی دوم با کلمات است که او به زبان آمده در زندگی خود.

توسط Kyle حرفه ای بیش از ؟ که هنوز در هوا است. شد رایلی کوپر? هیچ. اما کوپر عینک آرم جفری Lurie را عقاب نه ثروت 100 نام تجاری گچ بری در سراسر قفسه سینه خود را. آن را در نهایت نه برای من تصمیم بگیرند. اگر من یک مدیر تجاری افسر و یک تیم صاحب آمد و به من پیشنهاد آوردن لارسون در, من می خواهم نیاز yes پاسخ به این سه سوال:

1. اتحاد Kyle صمیمانه نشان داد ندامت خارج از یکنواخت بیانیه ای ؟

2. آیا مخاطبان ما تشکیل شده از یک مقطع نسکار طرفداران و غیر طرفداران نسکار که در حال حاضر به سختی مکالمه است که گاهی ما با نام تجاری آگاهی ؟

3. نام تجاری ما است صدای انسان و اگر چنین می Kyle کمک تلاش های ما برای درایو است که ثبات قدم?

وجود دارد بنابراین بسیاری از مارک های وجود دارد خارج وجود دارد که می توانید آمار بله به سوالات 2 و 3 پس لارسون باید اطمینان حاصل شود او چک کردن سوال 1 به طور مداوم تا زمانی که کسانی که گزینه های خود را در حال حاضر.

بدترین چیزی که یک نام تجاری و تیم می تواند انجام دهد این است که صبر کنید تا اخبار چرخه بر روی بعدی رسوایی و انتخاب لارسون ، معمولی “هر کس سزاوار یک شانس دوم” تصور نمی خواهد واقعا در اینجا کار می کنند که ابر تیره را به دنبال خواهد داشت لارسون باقی مانده از کار خود را مگر اینکه او باعث شدید تلاش برای تغییر آب و هوا.

بر خلاف برخی از من نمی خواهید بیمار در کایل. من در واقع هستم ریشه برای او دوباره البته در یک نژاد بسیار متفاوت است. اگر او می تواند فشار خود و وقف خود را به دیگران این قطعا ندارد به پرچم شطرنجی برای نسکار حرفه ای.

ادامه مطلب

راننده نسکار به طور نامحدود به حالت تعلیق پس از استفاده از N-word در جریان زندگی

Ryan Newman شکایت در مورد نسکار ایمنی قبل از نزدیکی-سقوط مرگبار

200mph در یک آجر بر روی چهار چرخ”: نادیده گرفته مهارت نسکار

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘ترجمه’ از نسکار طرح برای گونی رانندگان اگر آنها اعتراض سرود

عجیب و غریب, مسابقه نسکار پس از اتمام با بریتیش بولداگ-سبک نزاع و جدال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو