علاوه بر تعلیق نامحدود از نسکار و تیم خود را در Chip Ganassi مسابقه Kyle Larson مواجه است پیامدهای عمده ای با حامیان مالی خود پس از استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول یک iRacing جریان در یکشنبه شب.

لارسون دو تا از بزرگترین حامیان مالی اعتباری و یک بانک و مک دونالد روز دوشنبه اعلام کرد که آنها فسخ رابطه خود را با لارسون.

حامیان مالی بالا رها Kyle Larson پس از نژادی لکه دار کردن

علاوه بر این AdventHealth دیگری شریک Chip Ganassi مسابقه اعلام کرد که آن را پشتیبانی از اقدامات صورت گرفته در برابر راننده.

لارسون منتشر شد عذرخواهی از طریق توییتر در صبح روز دوشنبه گفت که او را درک آسیب لکه دار کردن “unrepairable.”

“تاریخ و زمان آخرین شب من ساخته شده است یک اشتباه و گفت: کلمه ای که هرگز نباید بود گفت:” لارسون گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن را فقط افتضاح چیزی برای گفتن و من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.”

لارسون با استفاده از لکه دار کردن در حالی که رقابت در برابر بیش از 60 رانندگان دیگر در یک مسابقه مجازی. این لکه دار کردن — که لارسون ظاهرا فکر می کردم او می گفت در یک گفتگوی خصوصی — می تواند شنیده شود در جریانهای چندگانه. منبع بود به راحتی شناسایی شده توسط داده های صوتی نمایش داده شده توسط iRacing.

ورود این رویداد لارسون در نظر گرفته شد یکی از نسکار بالا رانندگان زیر سن 30 و راه اندازی شد برای تبدیل شدن به یک آرزو عامل رایگان هنگامی که قرارداد خود را با سرعت رشد محصول شد تا در پایان فصل است. ژاپنی امریکایی, راننده نیز به عنوان یکی از بزرگترین داستان های موفقیت در نسکار درایو برای تنوع طرح.

Don't expect to see the McDonald's logo on Kyle Larson's car anymore. (AP Photo/Paul Sancya)
انتظار نداریم که برای دیدن مک دونالد لوگو در Kyle Larson ماشین دیگر. (AP Photo/پل Sancya)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت